Лекува ли се туберкулозата?

  • 9 941
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 802
Miracle_girl , аз по горе ти писах, но пак да се включа!
Казваш, че имаш повечето симптоми...моето мнение е, че няма защо да чакаш още 2 седмици!
А защо ти е да се тъпчеш със разни АБ-ци ... които в случая може и да не ти помогнат! Не е ли по добре да заложиш на сигурното и да идеш да ти направят манту? Не ми се мисли, как ще живееш през тези 2 седмици във очакване!
Всички са те посъветвали едно и също!  Hug Направи си манту, това е най- сигурният начин да разбереш има или ти няма нищо!
Мога да предположа, защо бавиш мантуто ... страх те е да не чуеш че си болна, нали ...  Cry
Много силно те прегръщам! И чакаме добри новини!  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Моят съвет е директно да отидеш в белодробната клиника,да ти направят необходимите изследвания и чак тогава ако се започне необходимото лечение,каквото и да е то.100% вяра на личен лекар никога не бих имала,особено ако става въпрос за нещо сериозно.Пожелавам ти от сърце,диагнозата ти да не е туберколоза,но дори и това да е,тя се лекува така че не се притеснявай.Скорошно оздравяване Peace.

# 17
  • Мнения: 1 100
Все пак ще почакам. Аз се чувствам добре. От вчера не съм имала кръв в храчките. Днес даже са намаляли. И са жълтопрозрачни.
По принцип от както съм се разболяла-седмица, не съм кашляла много. Даже много рядко кашлям. Гласът ми пада от време на време.



Христос Воскресе!  Hug

# 18
  • Мнения: 1 100
Здравейте! Аз съм добре. Искам само да ви кажа, че 2-3 гълтока водка вършат много повече работа от антибиотиците.  Wink Wink Wink


Фалшива тревога, благодаря ви!  Hug Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
Eй, браво, ама не прекалявай с водката Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 959
Miracle_girl, това е страхотна следВеликденска новина! Дано повече нямаш поводи за тревоги. А Ти се почуства по- добре и кашлицата отшумя ли или ходи на лекар и той направи тоз извод?

# 21
  • Мнения: 1 100
Ами аз всъщност изобщо не съм кашляла. Кашлях само заради храчките и то по 2 пъти на ден. Последните дни имах само храчки и то жълтеникави. А изведнъж - нищо. Чувствам се перфектно.  Grinning  Утре ще ходя на лекар, но мисля, че няма смисъл. Добре съм.  Grinning

# 22
  • Мнения: 2 959
Разбира се че си добре, Ти го чустваш, но все пак още по- сигурна ще се почустваш и след лекарското подтвърждение. Успех Ти желая както утре на прегледа, така и на предстоящите изпити, Момиче на чудесата!

Общи условия

Активация на акаунт