ПЛЕВЕН през април

  • 13 621
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
                                        ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!!
                            easter  Много здраве на малки и големи!!!!!! easter




   
                                                            ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЕЛИНА!!!!!!
                                                                    smile3510  Щастливо детство!!! 1swing

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 3
Честито Възкресение и от мен и моето семейство на всички.[/glow]
Честит рожден ден и на малката принцеса Велина

# 17
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДЕН НА ВЕЛИНА! ДА Е ЗДРАВА, ВЕСЕЛА И МНОГО ДА РАДВА ВСИЧКИ, КОИТО Я ОБИЧАТ! newsm59 newsm67  bigdance2

И благодаря на Атракция, че преглежда началната страница и ни подсеща за рождените дни!  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 9 862
Честит рожден ден,Велина!
Бъди винаги здрава и усмихната! nbirthday  bigdance2 newsm59
Момичета,дано този ден донесе много здраве,надежда и мир в семействата ви! Hug

# 19
  • Мнения: 4 390
ВО ИСТИНА ВОСКРЕСЕ!
Бъдете здрави! Hug


Момичета, сърдечно ви благодаря за чудесните пожелания към Велина и мен!  bouquet  Hug

Черпя ви с плодово-шоколадово фондю и алкохол по избор.

Днес за нас беше четворен празник - рожден ден и имен ден на дъщеря ми, имен ден на мъжа ми и Великден! Party Прекарахме чудесно, малката беше особено щастлива!
Снимки - по-късно, че не съм ги качвала още.

Още веднъж ви благодаря и да ви се връщат пожеланията!  bouquet

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 239
Честит рожден ден на Велина и от нас с малко закъснение Embarassed, да ви е жива и здрава и много щастлива  bouquet Hug

# 21
  • Мнения: 2 556
И от мен още веднъж специални поздрави на Велина - да расте здрава и щастлива и да е голяма късметлийка!!!  bouquet

# 22
  • Мнения: 5 026
Мацки, знаете ли специализиран магазин за продуктите на Чиполино? Търсим на Божидар колело за бутане, никъде не намираме тази марка, а в един магазин ни казаха, че има сп.магазин.

# 23
  • София
  • Мнения: 9 862
Момичета,кога ще е срещата за събиране на дрешките?Аз само в сряда не мога,защото мъж ми е наряд,но май за тогава говорихме.

# 24
  • Мнения: 814
Все още е Възкресение Христово, за това и от мен

   ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!

и нека по - често си казваме: обеднях с една мечта, защото се е сбъднала!
Пожелания от мен за още много мечти, които да се сбъдват!


С малко чакъснение ДА Е ЧЕСТИТ РОЖДЕНИЯТ ДЕН НА ВЕЛИНА !

     
Щастливо детство, здраве и много да радва всички, които я обичат!                                                 

# 25
  • Мнения: 5 026
и нека по - често си казваме: обеднях с една мечта, защото се е сбъднала!
Пожелания от мен за още много мечти, които да се сбъдват!
Ееее, arita, страхотно пожелание!!! Супер си  Grinning

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829

Тези дни нямах време да седна пред компа. Имахме гости от Бургас. Почти всеки ден около 3 часа сме в Кайлъка да спортуваме. Надявам се да ми се отрази на фигурата Praynig

# 27
  • Мнения: 814
Atrakcia, благодаря! Но всички знаем, че човек е толкова богат, колкото са големи мечтите му. А малко са по - добрите неща от сбъднатите мечти!
Успешна седмица на работещите мами и приятни пролетни разходки на мамите, които си гледат вкъщи рожбите!

# 28
  • Мнения: 262
Здравейте, мамчета и дечица!


Ето малко нови снимки 1 2 3 4  на Димана. Благодаря на Фурор за венчето.

А вчера беше много приятен ден. Видях се с няколко мами. Дейзи_г  беше с двете дечица и добрата новина е, че още малко ще бъде ангажирана и после задачите намаляват и ще може да се виждаме. Следобяд видях и Галя, и Люси. Изобщо беше ползотворен форумски ден.

А сега се обличаме и навън на разходка.


Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 10:00 от Гретхен

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден на Велина и от нас!
Гретхен, не виждам снимките.  И ние имаме снимки, но ще ги покажа по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт