Какво обичат мъжете ви да ядат?

  • 6 314
  • 126
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 251
Пиле с картофи на фурна! Колкото по-често, толкова по-добре за него Laughing

# 106
  • Мнения: 3 835
Като прочетох заглавието, ми стана мнооого смешно...! Mr. Green Joy
Моят мъж е много претенциозен, откъм храната, за най-голямо негово съжаление, не е случил на жена горкия.  В това отношение де, айде да не съм чак толкова самокритична. ooooh! Но никак не съм по готвенето. Според мъжа ми, манджата, трябвало да била "гледана", един вид, да вложиш душа в нея, да я направиш от сърце. Mr. Green Joy Tired  Обича и с месо и без месо, понаучих се криво ляво да ги готвя, ама нямам нерви да ги "гледам" , така, както той ги разбира тези неща. Thinking Joy

# 107
  • Русе
  • Мнения: 86
Моето мъжле харесва абсолютно всичко, което му наготвя. Но при нас проблемът е, че направо се изприщвам когато трябва да измисля какво да готвя. Когато го попитам отговорът винаги е :"Каквото си решиш, мило" #Cussing out
Че аз, ако бях решила щях ли да те питам? Та след това най-често яде мусака и пълнени чушки с кайма. Wink

# 108
  • Мнения: 223
Моето мъжле обожава киселото мляко,казва че може само това да яде

# 109
  • Мнения: 985
 Само мръвкааа.Аман от тия свински бутове и пържоли бе. ooooh!

# 110
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Всичко без фрикасе и каша , защото майка му само това е знаела да готви  Joy

# 111
  • Мнения: 95
Свинско, кебапчета, кюфтета, шишчета, наденички и каквото още се сетите от този род cook

# 112
  • Мнения: 2 677
Моят нагъва абсолютно всичко с неотразимо удоволствие. Разбира се, най-вече е фен на мръвките.
Не яде единствено яхния от сини сливи. Иначе е абсолютно всеядно.  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 3 674
Пада си по мръвки и по люти4ко.... Wink

# 114
  • София
  • Мнения: 4 966
Много люто,месо/но не в манджи,ами чисто/,пълнени чушки,мусака.

# 115
  • Мнения: 84
Моя мъж обича всичко, което му сготвя. Не, че се хваля, но готвенето ми доставя удоволствие и ми се удава  Wink
Много обича свинско със зеле, пълнени гъби със синъо сирене, агнешко печено и дроб-сърма. Напоследък много се е влюбил в една салата, която правя с авокадо, соеви кълнове и салата айсберг и маслинки  Laughing
Забравих да спомена и пържолките   chef

# 116
  • гр.София
  • Мнения: 199
Месо да е постно неможел да се наяде.Иначе от любимите му са Шкембе чорба, свинско в най различни варянти с гъби ,картофи,ориз.паржолки ама свински и наденица,кюфтета ,а пиленце вече като нямам идеи .

# 117
  • Мнения: 459
Най- много обича пишелки пържоли.
Ролца от раци с майонеза за салата.
Гъби.

# 118
  • Мнения: 17 410
Боб и супи може да яде всеки ден, и разбира се мИсо Mr. Green

# 119
  • София
  • Мнения: 2 109
Месо,всякакво и под всякаква форма!

и шоколад Hug

Общи условия

Активация на акаунт