Спамо - чат темичка (9.04 - 15.04)

  • 21 824
  • 1 433
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 486
Стоянчо, на мен не ми тръгва видеото пък, искам и аз да видяяя Crossing Arms

# 691
  • Мнения: 7 710
...Кат има камина, вино и мръвки, негър не ми требе Grinning


Споко, господарка вземе цяло стадо негъли  Laughing Laughing

# 692
  • Мнения: 1 400
Коте, много убаво на вашто вила и аз ще дода Peace
Кат има камина, вино и мръвки, негър не ми требе Grinning

Убау ам как.
Честно да ви кажа, предпочитам балкан пред морето за почивка.
Тишина, птичките пеят, рекичката ромоли (ний нямаме наблизо, но пък си имаме алпиниум в двора, така че на шум поне се докарва), в избата зрее домашна ракийца, в гърненцето бобец ври, на огъня 1-2 килца мръвка се пърли....Какво му требе на човек? И един негър да варди мръвките Mr. Green
Ех, че се размечтах Hug

# 693
  • Мнения: 150
Стоянчо, на мен не ми тръгва видеото пък, искам и аз да видяяя Crossing Arms
Ами нищо не мога да направя (при мен върви пък с лошо качество)... Ако искаш мога да държа чадъра и да махам с метлата, ама не ме води и ти по балканите... Simple Smile

# 694
  • Мнения: 1 400
Стоянчо, на мен не ми тръгва видеото пък, искам и аз да видяяя Crossing Arms
Ами нищо не мога да направя (при мен върви пък с лошо качество)... Ако искаш мога да държа чадъра и да махам с метлата, ама не ме води и ти по балканите... Simple Smile
Що бре , Стоене? Какво против имаш балканите? Ай?
Ей за това говоря:

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 695
  • Мнения: 7 710
....Що бре , Стоене? Какво против имаш балканите? Ай?
Ей за това говоря:
....

Сигурна съм, че ще размисли...   Whistling
Господарка увие негъл с еленска кожа ....  Flutter

# 696
  • Мнения: 1 400
....Що бре , Стоене? Какво против имаш балканите? Ай?
Ей за това говоря:
....

Сигурна съм, че ще размисли...   Whistling
Господарка увие негъл с еленска кожа ....  Flutter
Горък негъл....много стлах на него...

# 697
  • Мнения: 1 400

Негъл може чисти риба. Или чете новини на господарка Mr. Green

# 698
  • Мнения: 2 486
Стоянчо, на мен не ми тръгва видеото пък, искам и аз да видяяя Crossing Arms
Ами нищо не мога да направя (при мен върви пък с лошо качество)... Ако искаш мога да държа чадъра и да махам с метлата, ама не ме води и ти по балканите... Simple Smile

О.К. Оферта приета. Иска ли разрешение от Миленка, вече? Да не ми се разсърди, а? [/невидимо мастило=Можем да заминем тайно от нея *невидимо мастило]

Коте, много убаво на вашто вила и аз ще дода Peace
Кат има камина, вино и мръвки, негър не ми требе Grinning

Убау ам как.
Честно да ви кажа, предпочитам балкан пред морето за почивка.
Тишина, птичките пеят, рекичката ромоли (ний нямаме наблизо, но пък си имаме алпиниум в двора, така че на шум поне се докарва), в избата зрее домашна ракийца, в гърненцето бобец ври, на огъня 1-2 килца мръвка се пърли....Какво му требе на човек? И един негър да варди мръвките Mr. Green
Ех, че се размечтах Hug

Ей тука вече мненията ни съвпадат напълно Peace
Аз също предпочитам Балкана за почивка, там почивката наистина е почивка-100% релакс сред природа и наистина чист въздух. След Балкана наистина си идвам отпочинала и наспана, а след морето и изтощението от жегите и лудницата, задължително след това трябва да отида на Балкан, за да си почина от почивката на морето Peace

# 699
  • Мнения: 150
Ами как да нямам против? На отиване - главоболие и повръщане. На самия Балкан - пиене до главоболие и повръщане. Навръщане - главоболие и повръщане... Да му се отще на човек Simple Smile

# 700
  • Мнения: 3 835
Добърдеееееен!    bouquet
Кафеджийката, на вашите услуги молим. Hug
Прегледах набързо темата назад, който иска да му варя каавенце, да си каже моля предпочитанията на ЛС, със захар или без захар да е. Mr. Green Joy Ако ще е с физиономия, да ми я пусне пак на ЛС. Heart Eyes Правя каавенца всякакви. Hug
Коте, дзверих се кака, да си видя грешката, ам нъл съм тъмно руса, нищо не видох. Mr. Green Joy ooooh! Нема се паушиш, ша та опраим и теб. А вилата ти е страхотна, бравос. Heart Eyes
Какво исках да кажа още......... newsm78, аааааа, Алекс, щерка ти е сюпер готина, и ти също. Hug
Айде чао!   love001

# 701
  • Мнения: 1 400
Ами как да нямам против? На отиване - главоболие и повръщане. На самия Балкан - пиене до главоболие и повръщане. Навръщане - главоболие и повръщане... Да му се отще на човек Simple Smile
spoko
Вие там не сте ли близичко? До някое балканче?
Еййй, на мен ми се отели вола до Сандански и обратно ooooh!
От 8 сутринта да 16:30 път Sick
Ужаст направо..
Коте, дзверих се кака, да си видя грешката, ам нъл съм тъмно руса, нищо не видох. Mr. Green Joy ooooh!
Ами пише се Wild Cat, а не Wild Kat .... Laughing  Laughing

# 702
  • Мнения: 150
А и да ви разкажа една историйка - отиваме на една поляна през лятото. Пловдивската планина е Родопи, само на 20 км, билетчето със селския рейс струваше колкото за градския транспорт (какво му плащаш?)... По едно време мина едно стадо кози и ни изядоха всичко - саламите, хлябовете, бананите, даже и една кутия цигари... И това за минималното време от 5 минути. Нямах време да си помисля какво точно правят около софрата даже Simple Smile Тц! На море, ама на някой селски плаж (с по-малко хора). Не ща на безлюден, защото имам лоши спомени от едни змии. Ама то останаха ли безлюдни плажове вече?

# 703
  • Мнения: 1 400
А и да ви разкажа една историйка - отиваме на една поляна през лятото. Пловдивската планина е Родопи, само на 20 км, билетчето със селския рейс струваше колкото за градския транспорт (какво му плащаш?)... По едно време мина едно стадо кози и ни изядоха всичко - саламите, хлябовете, бананите, даже и една кутия цигари... И това за минималното време от 5 минути. Нямах време да си помисля какво точно правят около софрата даже Simple Smile Тц! На море, ама на някой селски плаж (с по-малко хора). Не ща на безлюден, защото имам лоши спомени от едни змии. Ама то останаха ли безлюдни плажове вече?
Еее, това ме разби! hahaha hahaha hahaha
Ами трябвало и за тях да помислите - и те душа носят.
Колкото до плажовете....май няма такива.
А! Сетих се за един- нашият , на Дунава Mr. Green

# 704
  • Мнения: 7 710
....Ами пише се Wild Cat, а не Wild Kat .... Laughing  Laughing

 Joy Joy Joy

 
Да не мислиш, че е лесно само на трева да живееш, а??  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Котко, на Дунава не духа ли, мари???  newsm78
Негър трябва да ми прави завет  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт