Колко са цветя в градина, толкоз Юлски бебета ще има!

  • 10 050
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 640
Момичета, с ужас установих, че дънковия гащеризон не ми става вече, та не отлагайте срещиата за след още месец, че както съм тръгнала ще остана без дрехи за тогава  Mr. Green Тези дни ще се пробвам да обиколя магазините за дрешки. Дано моя син не реши пак да си играе с пикочния ми мехур и да ми осуети разходката.

# 31
Донси, на мен много ми помага да подъвча малко дъвка като ми се появят киселини.Освен за содата съм чувала и за ябълките че помагат.Пробвай,може да има ефект newsm10

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 523
рение, проблемът с дрехите изобщо не е само при теб - аз също трябва ходя тези дни да пазарувам, ама направо не ми се мисли нито кога, нито от къде ...

за срещата - аз през седмицата не мога ... просто работното ми време е такова едно прекрасно, че е малко трудно да си тръгна преди 19 часа вечерта. а и тази седмица не мога да си взема свободен ден, понеже идват партньори от холандия  ooooh!

# 33
  • Мнения: 1 045
Привет и от мен !  За киселините може да си разредите малко сода бикарбонат със водичка - минава много бързо. Ябълките също помагат ама при съвсем леки киселини. Сега почват да растат косите на бебоците и затова така се изострят стомашните киселини. Аз със дъщеря ми направо в чудо се бях видяла и само содата ме спасяваше  Crazy Освен това имам и гастрит и положението е двоен ужас  Laughing
За движенията на бебо мога само да кажа , че не ме оставя на мира  Laughing Някакви страшни ритници са  Joy

ПП Кой какво е купил за бебето , че ми е интересно  Heart Eyes

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Запис за новата темичка.

Май аз съм от късметлийките дето не ги мъчат киселини особено много или по-скоро въобще (опс да чукам на дърво  smile3538) иначе съм една пикла  ooooh! тази нощ сигурно бяха 10 пъти ставанията ми. Ама като сънувам че катеря стълбите на кооперацията, и рева, не мога да издържа, 10 пъти ги качвах на сън и 10 пъти се събуждах от ужас  #Crazy и хоп в тоалетната hahaha

Desika аз май съм единствената за сега която нищо не е купила за бебо. Ама ще наваксам, обещавам, още повече сега като знам че ще дойде синьото щъркелче при мен  ooooh!

# 35
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Привет и от мен !  За киселините може да си разредите малко сода бикарбонат със водичка - минава много бързо. Ябълките също помагат ама при съвсем леки киселини. Сега почват да растат косите на бебоците и затова така се изострят стомашните киселини. Аз със дъщеря ми направо в чудо се бях видяла и само содата ме спасяваше  Crazy Освен това имам и гастрит и положението е двоен ужас  Laughing
ПП Кой какво е купил за бебето , че ми е интересно  Heart Eyes

Много ме разсмя  Laughing Това за косите е бабина деветина. Няма как косата на бебо да премине маточната стена и да дразни стомаха. Проблемът е че бебоците избутват органите ни на горе и така стомашния сок по-лесно достига до хранопровода.
Содата бикарбонат и аз съм я ползвала в краен случай, но не е препоръчителна. Това ми го каза лекар, но не разбрах защо.

А относно покупките - стискайте ми палци днес да успея да стигна до Прима Паппа с Лина. Ще си капарирам количката и столчето newsm44 newsm44 newsm44 Иначе не съм купувала нещо за бебо, но имам 3 шишета, 2 биберон-залъгалки, лигавник  Grinning

# 36
  • Мнения: 910
Да се запиша и аз в новата темичка!
И аз нищо не съм купувала за бебчо,а и все още незнаем със сигурност какво ще е,ще видим в четвъртък доки какво ще каже.
И мен започнаха да ме мъчат киселини,хем неям сладко,на мен ми помага фанта лимон.
Лек ден!  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 3 524
Христос возкресе, и от нас мили мами!
Изписали сте много и да не взема да пропусна някой.
Рени- козунака е чудесен бил, на външен вид беше като моя. Стана добре само дето не се надигна достатъчно според мен, ама и аз много нямах търпение да го чакам та затова  Blush Blush Ак ое актуално питането за зъболекар и аз имам предложение за една дама която се намира почти на Попа.  Peace
За киселините - аз нямам засега, нопри мен спасение няма щото съм с гастрит и ако ме заболи не дай Боже не знам.... казват за содата и газираното, но не съм пробвала та не знам.
Томасе много съжалявам за принцеската че е болчника дано бъде силна и се възстанови скоро, за да можеш и ти да почиваш повече  Peace
Гоца мила те са се закротили твоите, а пък нашето коремче ме разби снощи- само както легнах и край- почна се с обиколките и фитнеса, побърка ме ти казвам  #Crazy
Мдс, благодаря ти мила за комплимента, ако добре разбрах че е насочен към мен  Blush
Ние му ударихме едно разхождане което не може да компенсира страшните количества храна обаче, но поне наполовина гузна съвест имах  Mr. Green Минахме и през люлинското Домко, исках да разгледаме за тапети и макар че беше доста опоскано след ремонта пак имаше интересни идеи а и в каталозите имаха. Та май вече имам представа какво ще бъде Laughing
За покупките обаче и ние още нищо не сме, има време  Mr. Green
Лека седмица на всички!   bouquet

# 38
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Благодаря много за пожеланията! Лина вече е по-добре. Вече не повръща. Яде по 2 лъжички, но това не ме притеснява. Пие течности колкото си иска. Още има разстройство, а и температура вдигна. Днес ще я водя при нейната педиатърка, че досега бяхме при дежурни и заместник.

# 39
  • Мнения: 28
Привет,на всички пожелавам щастие ,здраве, и прекрасни малки бебоци.
За покупки за бебо,още нищо.От баткото имам една ракла с дрехи ,не че няма да купя нещо  Embarassedне бих могла да се въздаржа.
За киселините няма нещо което да помага,дори няколко нощи повращам от тях newsm45.Положението е изван контрол.
А в албумчето"да се запознаеме" последната снимка на една къдрава мама и един още по-къдрав дребосък това съм аз mama_magita и моето съкровище Алекс.

# 40
  • Мнения: 26
Христос воскресе мили мами!
Аз се включвам чак сега, че у дома кипи един ремонт.....всичко е в прах и сме изключили компа. Нещо имам проблеми с отварянето на албумчетата и не мога все още да ви разгледам яйцата и коремчетата. Аз не съм боядисвала яйца, но мама и свеки ни дадоха по някое и друго. Нямам търпение да се свърши с нашия ремонт.
За покупките - и ние нищо не сме взели. Ама наистина нищо. А моят мъж е категоричен, че няма нищо да се взима преди да дойде бебо. Тази вечер сънувах ужасен сън. Но знам, че такива сънища се разказват следобяд и ще се включа да ви разкажа, за да се посмеете малко.  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 3 414
Добре дошли на пътешестващите коремчета!
Днес имаше малко раздвижване и съм по спокойна,благодаря ви за подкрепата.В четвъртък сме на преглед дано всичко е на ред.
В събота ходих ме в Кауфланд купих две много сладки български боденца-3лв/бр имаше и с дълъг ръкав но бяхме отрупали количката и се въздържах,видях че има и комплекти пелени-бархетна и тензухена 4бр-8лв.Доволна съм от едни кърпички за почистване на печката,пак от там-не миришат на препарат и чистят добре/само да не е загоряло на 4дни/.Опитвам се и аз да кача две снимки ама нестава явно е претоварено.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 721
Ето ме и мен мили мами Hug Flutter Днес времето е прекрасно и ще има пак голями разходки! Simple Smile Мамите които са отишли в Мол нека разкажат като се върнат как е минало,аз много исках да отида но така ми се спешее..... Embarassed Лек ден от мен и до по късно!  Hug Party

# 43
  • София
  • Мнения: 1 244
Христос Воскресе! С малко закъснение ..
Трите почивни дни ми дойдоха толкова добре, че хич не ми се искаше да свършват...

За киселините - всичките методи ги ползвам, но ту действат, ту не... напоследък гледам просто да не им обръщам внимание (не че е много лесно)... Но вечер като легна съм забелязала, че отслабват, ако съм на по-висока възглавница.

Уф, честно казано докато изчета какво сте писали през последните дни и забравих вече какво съм прочела и какво исках да пиша Mr. Green

Хубав ден!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 524
Мама Магита големи сте сладурковци със Алексчо Mr. Green   bouquet
Гоца аз виждам мила 2 снимки, и твоите са много хубави и да ти кажа коремчето не ти е много голямо, аз по-голямо си го представях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт