Колко са цветя в градина, толкоз Юлски бебета ще има!

  • 10 049
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 195
Здравейте и от мен Simple Smile
Моя бебун ме побърка от ритници снощи. Цяла нощ не ме остави да спя. Само се въртеше наляво-надясно  #Crazy
Почина си малко сутринта и сега пак ме започна  Joy

Аз за щастие нямам киселини и май никога не съм имала!  Peace Дори не знам какво е усещането  newsm78

За дрешките аз вече писах, че нищо не съм купувала, но сестрата на мъжото се постара в това отношение. Все забравям да кача снимки  Embarassed

Лек ден от мен Simple Smile

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 523
здравейте!
тъкмо се връщам от ЖК - всичко е наред с бебо, обаче така беше стиснал крака и пак не щя да се покаже дали е мъж или е мома ...
обаче на мен ми е много нисък хемоглобина - 104 (а преди беше 110), въпреки че пия малтофер ... сега трябва да наблегна на зелените неща, червеното месо и черния дроб ...
за сега нямам предпоставки за секцио  Party и много се радвам, че има голяма вероятност да раждам нормално .

# 47
  • София
  • Мнения: 3 414
Ели благодаря,тази снимка е за пред хората,нагласях се като Великденски заек. Wink
Ще взема да сложа една където съм с близнаци половин козунак и две яйца.
http://bgflash.com/details.php?image_id=1181Вижте това
А сега и това дано ви харесатhttp://bgflash.com/details.php?image_id=1192

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
arksi_ и моя хемоглобин е нисък 105 и доктора ми изписа желязо Феро-Фолгамма. А ти не пиеш ли нещо за желязнодефицитна анемия?

# 49
  • Мнения: 640
Здравейте и от мен Simple Smile

Минах си женската консултация днес и съм силно разочарована от безхаберието на акушерката и лекаря. Айде Михайлов си го знам какъв е, ама и акушерката стана една загори тенджерка... Първо, че дори ме е забравила, че съм за днес, после, че ме кара да подписвам празни листи без да казва за какво ще служат (аз дори ако има надписи съвестно си ги чета), а накрая забегна по коридорите и аз зверски изгладняла трябваше да чакам докато се върне, за да дам снимката от лекаря. Хубавото е, че с бебчо всичко е наред Simple Smile.
Гоца, много се радвам за бебоците, че са се обадили. Вероятно вече им е много тесничко. Все пак са двама Simple Smile
Елпет-че, аз моите ги изчаках да бухнат хубаво, но нямах търпение за снимането, защото така хубаво миришеха, че не се стърпях и ги нападнах още горещи. Та на снимката много не й се церемоних и изглежда много спляскан така  Mr. Green
Аз ще се залавям с работа, че доста ме чака Simple Smile
Усмихнат ден на всички Ви  Peace

# 50
  • Мнения: 766
Здравейте момичета   bouquet
Честит ви Великден на патерица  Hug
Аз само да се разпиша и в тази темичка и като имам временце ще ви изчета какво сте писали тези дни и ще пиша и аз повече  Wink
Успях да ви видя тумбачетата - много сте готини  Peace Hug
Аз все си мисля че моя е малък  Tired Blush, а пък мъж ми само ме успокоява че така ми изглежда заради големите цицинки  Embarassed Аз преди да забременея носех D размер, а сега само си представете как изглеждам  Embarassed Rolling Eyes bombs
Някои се беше оплакал от киселини - и аз искам помощ ooooh!
P.S. tiff пълна ти е кутията и не мога да ти изпратя ЛС Sad

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 12:27 от Там-там

# 51
  • sf
  • Мнения: 10 153
хай и от мен!
за покупките- - аз купих едно костюмче от две части и едно гащиризонче с къс ръкав. ама имам от каката много неща, та няма и да купувам. тая седмица започвам да пера и редя по гардероба.
ко стана с групата за ТК? кога и кой ще записва?и нещо друго май щях да пиша, ама забравих... newsm78

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 12:20 от donsyy

# 52
  • Мнения: 28
Elpet , благодаря за комплимента Embarassed
За мен нямам претенций на Алекс наистина е чаровник. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 295
Честит Великден на патерици на всички!
честно казано докато изчета какво сте писали през последните дни и забравих вече какво съм прочела и какво исках да пиша
и аз така Wink
но да се запиша и аз в новата темичка докато още нямам работа Simple Smile
за киселините - държа резерви от кисело мляко постоянно и го ям като ме нападнат - не че помагат, но поне мъничко се отслабват.

хубава седмица на всички Simple Smile тази ще е кратка и топла - много хубави характеристики Wink

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 523
6u6on4eto, пия - Maltofer Fol (това е 100 мг желязо и 0.35 мг Фолиева) - обаче пак е паднал. сега почвам и по-строга диета която да включва богати на желязо храни ... дано да се подобри положението ...

# 55
  • Мнения: 329
Майчета, здравейте!!Честит празник на патерица и много здраве и щастие на вас и вашите близки  Simple Smile
Утре имам час при Димитрова, но няма да мога да отида , ако иска някой да отиде нека каже- ще му кажа името и часа и да ме замести:))))))))))))))))))
Поздрави

# 56
  • София
  • Мнения: 5 721
То може ли да се отиде като часа е на друго име? Simple Smile 

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Честит ВЕЛИКДЕН!
Не мисля 4е е на патерици - днес е третият ден на великден и си е празник  Laughing

За анемията - И аз пия Малтофер. Моята доки ме прати на хематолог и Хематоложката ми каза да вземам Малтофера с вит. Ц - лимони или портоколи за по-лесно усвояване от организма. Освен това когато го смуча да не съм пила скоро (2 ч.) кафе или пр.мляко, с Малтофера ми изписа В6 и фолиева още 4mg. И мисля 4е всичко това доста добре ми подейства - сякаш ми даде сили ина4е много по бързо се изморявах. Пия ги така ве4е около 2 мес. и още не ми дават да ги спра, 4е пак щял на ми падне хемаглобина  Cry. Това е дано да ви е от полза.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 524
Донси докопах се до списък, изрових го в предната темичка и го пльоскам тука ако някой ще се добавя:

За месец МАЙ за обиколка (лекция+УЗ) в Тина Киркова желаещи са:
Дати за избор: 4, 11 и 18 май (25 не е сигурен защото е почивен официално)

1. елпет (дата: възможно най-късно, да кажем 18 май)
2. там там
3. никка
4. ани_с
5. Стефи
6. Рокси
7. Донси
8. марисасав (дата: възможно най-късно, да кажем 18 май)
9. Аси®
10. Гоца
11. Беболинчо
12. Фил

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 14:31 от elpet

# 59
  • София
  • Мнения: 5 721
Ками27 Simple Smile пощата ти е пълна и няма как да ти пиша! Уговорката си остава Simple SmileЛек ден!

Общи условия

Активация на акаунт