Рицарки на бялото кантарче - 9.04.-15.04.

  • 24 807
  • 795
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 956
Дика, разбира се, че те помня  Grinning Само дето ти си много по постоянна от мен. До къде стигна с килограмите? Сигурно си се стопила вече  Hug
Да бе,да  Blush седя сега на 66  Rolling Eyes ама доста време не полагах никакви усилия...от юли м.г. стигнах 67-68 и после до декември- нищоооо ... нито движение,нито внимаване в храненето... по нова година ударих 70...сега уж съм в крак вече ,ама си имам издънките в сериозността... добре,че кантара ме обича ужким  Laughing
За Дюкан отзивите за много добри,но от личен опит нищо не мога да кажа- за момента ми е невъзможен поради разни причини.

Пепита тук общо взето всеки спазва режим, какъвто сам си е избрал. А всички заедно се подкрепяме и насърчаваме, поучаваме и порицаваме  Laughing
ВИж,ако искаш Дюкан или пък ВМ-НВД  Thinking разгледай, попрочети и сподели кое ти приляга. Иначе малко инфо още да споделиш  Laughing...колко си висока, колко кг- цел , сега и т.н.  Hug

# 91
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здрасти, Ассе  bouquet!Радвам се, че си си изкрала страхотно!
Силве, много хора са доволни от Дюкян, мисля, че и тема отделна имаше...ама не е за мен, защото без плодове не мога Rolling Eyes...

# 92
  • Мнения: 4 806
Все забравям (сигурно е от ЕГН) - Таня, поразително приличаш на една моя съученичка и първа дружка. Ехххх, младини. Ама направо двойничка, ей Богу.   bouquet

Да, за новата Рицарка - тук няма една диета. Всяка си спазва неин си режим. От време на време режимите на всяка се сменят. Просто си говорим при коя как и какво върви. Пляскаме се през ръцете, ако някоя посегне в грешна посока... Такива работи.

# 93
  • Мнения: 9 865
Смених си името, досега бях silver81 въобще не знаех, че може. Като се регистрирах всичко беше заето и затова си бях написала набора, ама сега е по-добре.
Момичета, гладах диетата на Дюкан и ми се видя доста приемлива и не много трудна. Я кажете доволни ли сте от нея?

Силви, аз не знам как точно е на Дюкан, защото от днес го започвам, но съм чувала е чела тук много хубави резултати от него. Надъхах се и си купих книгата му, което още повече ме надъха... Започнах с яйца и вода... Вече съм изяла три и мисля повече да не ям днес... (яйца) а вечерта да ям някакво птиче месо. Ако искаш може да пробваш и заедно да видим до къде ще я докараме. Но аз не видях нито стартовите ти кг., нито други подробности, може би си ги писала... не знам...

# 94
  • Мнения: 1 183
mebbeth не съм ги писала, защото мислех да се прибера и да опиша и сантиметрите. Но килограмите си са 91 целта ми е 69 кг.
Притеснението ми за Дюкан е че след 10 дни имам рожден ден и мъжо организира празненство и там ще се отпусна, пък после идва и гергьовден. Но може да я започна а след като се отпусна ан тези дни да продължавам с по едни прочистващ ден. Сега отивам да чета, може и книгата да си купя 
Дика, аз миналото лято бях свалила до 75 кг, но ми се наложи да пия едни хапчета, от които качих 14 кг, не че и аз не съм се отпуснала допълнително де и резултата е налице  Embarassed

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 19:07 от silvyy

# 95
  • Мнения: 4 806
Нека не звучи нескромно, но аз докарах Дюкан във форума  bowuu

За мен беше идеалният режим за намаляване на ... мерки. Теглилките се нижеха по - бавно, но мерките много намаляха. Ефектът е, че получих мерки, които отговарят на мое тегло преди години с няколко кг по -малко (3-4-5). Режимът си е силно ограничителен. Но после следва едно доста плавно и лесно преминаване към неща по - лесни. Например ВМ НВХ и ... всички разновидности на НВХ.

# 96
  • София
  • Мнения: 8 348
Леле колко си нескромна
Благодарим ти Ассе за пътеводната ни светлина
Дюкана де

# 97
  • Мнения: 4 806
Еееее, Миме Simple Smile
Ами аз това го рекох, за да придам тежест на препоръката си.   bowuu 
Че иначе някак лекинко звучи.
Видях, пробвах, получи се Simple Smile

Вярно, срещала съм и доста неласкави отзиви за този режим.
Всеки си взима решенията самостоятелно.

# 98
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Нека не звучи нескромно, но аз докарах Дюкан във форума  bowuu

За мен беше идеалният режим за намаляване на ... мерки. Теглилките се нижеха по - бавно, но мерките много намаляха. Ефектът е, че получих мерки, които отговарят на мое тегло преди години с няколко кг по -малко (3-4-5). Режимът си е силно ограничителен. Но после следва едно доста плавно и лесно преминаване към неща по - лесни. Например ВМ НВХ и ... всички разновидности на НВХ.

 Peace Тогава Асса беше още в Дюкан , когато аз започнах и ми даваше ценни напътствия  Hug - от 66-67 кг. ги докарах 60 с мерките за 56кг. Задържането е с ВМ- НВД - ( може да се каже , че и от тоя режим смъкнах 1.5 кг. )

# 99
  • Мнения: 2 147
Здравей Асса, не само Дюкана ...ами ,че и ордена направи  bouquet

# 100
  • София
  • Мнения: 8 348
то и аз предимно д Дюкан и после с Дюканов НВХ заслабнах

# 101
  • Мнения: 4 447
Здрасти, Асса!  bouquet

Открих си моята грешка в отслабването. Трябва да се смятат калории! Отричах, съпротивлявах се, ползвах в защита разни теории, но като си сметнах няколко дни какво ям -  Shocked Много, много повече от това, което е за задържане, а какво да говорим за отслабване.
Поради умора, често си позволявах волности, които първия път не се отразяват, и затова те карат да повториш грешката си. Накрая се оказва, че стартираш от едни килограми за хилядна седмица. Малко мазно не вреди- не разбира се! Даже е полезно! Но излизаш от теорията, че няма нужда от сметки, и ако сметнеш - о, ужас!
Ако трябва да обобщя - много ям, не смятам и ...не отслабвам. Поправям се вече- почвам да смятам, да гоня някакви пропорции спрямо новия си режим и се надявам скоро да почна отново да свалям.


# 102
  • Мнения: 2 147
...и аз не смятам  #Crazy,а при Дюкана трябва ли да се смята Hug

# 103
  • София
  • Мнения: 8 348
при първия етап не се смята
после се започва да се смата

аз обикновенно смятам на око

# 104
  • Мнения: 4 447
Не, точно това искам да кажа.
Не смяташ, но трябва да изключиш мазнините и въглехидратите напълно! Пък при мен какво се получи от един момент нататък - разлигавване! Малко синьо сиренце, малко винце, малко мазни месца....и то вече не е Дюкан. А щом не е Дюкан, ти трябва критерий за да разбереш какво правиш... Оказа се, че нищо не правя.

Общи условия

Активация на акаунт