Колко пари най-много сте губили?

  • 3 421
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 213
Ами това ми е въпроса. Имам предвид изгубени случайно - паднали от джобове, забравени някъде и т.н.
Вчера мъжът ми изгуби 500 евро ooooh! (даже пуснах тема да се оплача) и още не мога да ги прежаля. Знам, че най важното е да сме здрави, ама все пак ми е много, много криво Sad.

# 1
  • Мнения: 1 002
най-много пари са , като си изгуби човек последните пари ..последните и единствени пари са ужасно голямо нещо , независимо от сумата  Simple Smile...

не се отчайвай , случват се и такива работи , наистина е по-важно да сте живи и здрави ... Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 195
Най-много съм губила 20лв.Беше преди години.

# 3
  • Мнения: 213
най-много пари са , като си изгуби човек последните пари ..последните и единствени пари са ужасно голямо нещо , независимо от сумата  Simple Smile...

Така е, лошото е, че на нас това ни бяха последните пари. Трябваше да връщаме заем с тях Sad

# 4
  • Мнения: 764
Ако ти кажа колко пари сме губили ще ти се завие свят и после ще ти мине кривото веднага.Усмихни се и давай напред,хич не ги мисли! Wink

# 5
  • Мнения: 3 423
Пари се печелят. Загубено време
и загубено доверие - рядко.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Така е, лошото е, че на нас това ни бяха последните пари. Трябваше да връщаме заем с тях Sad
Това са си сериозни пари,много съжалявам.Защо не се пробваш във темата за врачките,може пък някой да ти помогне. newsm78

# 7
  • Мнения: 213
Каква е тази тема за врачките newsm78
Макар че едва ли може някой да ми помогне. Някой вероятно ги е намерил вече.

# 8
  • Мнения: 27 524
6 лева.
Дадени на заем и невърнати броят ли се?  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 668
2 пъти съм губила х 200 лв.  Sick Много ми беше гадно , защото аз по принцип не си губя нещата , а вторият път си държах портфейла в ръка и когато го отворих ги нямаше  Confused ( беше една банкнота от 100 ЕВРО )

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не съм губила пари още и не знам какво е чувството, но много ме е страх да не загубя, защото ще се спукам от яд. Все ще си мисля какво съм щяла да си купя със загубеното.

# 11
  • Мнения: 157
Губила съм пари, и са ми крали пари.Втория вариант повече боли.Последния път изхвърлих 20 лева с празната кутия от цигари.Изядох се от яяяяяяд. smile3512

# 12
  • Мнения: 2 359
  Гадно. Губила съм най-много 200 лева.

# 13
  • Мнения: 2 229
10 лева ми откраднаха, много ги преживявах, но тогава 10 ми бяха като 100...

# 14
  • Мнения: 6 417
Първата си заплата в живота я загубих.  newsm78

# 15
  • Мнения: 29
загубих 1400евро

# 16
  • Мнения: 4 195
Аз не знам коя е най - голямата сума, която съм губила, често ми се случва, заплес съм.....
Но как ви звучи над 50 хиляди евро.......защото аз познавам човек, загубил ги....и то не негови Cry

# 17
  • Мнения: 213
Аз не знам коя е най - голямата сума, която съм губила, често ми се случва, заплес съм.....
Но как ви звучи над 50 хиляди евро.......защото аз познавам човек, загубил ги....и то не негови Cry
Как така ги е изгубил Shocked Ей такова нещо ако ми се случи не знам какво ще направя Confused

# 18
  • Мнения: 619
аз мисля 2 лв. или 20 ама не съм много сигурна.Гадно ми е да губя Sad

# 19
  • Мнения: 2 013
Не си спомням, което означава, че не са били толкова много. Но веднъж не ми върнаха 100 долара, когато 100 долара бяха бая пари...

# 20
  • Мнения: 4 195
Аз не знам коя е най - голямата сума, която съм губила, често ми се случва, заплес съм.....
Но как ви звучи над 50 хиляди евро.......защото аз познавам човек, загубил ги....и то не негови Cry
Как така ги е изгубил Shocked Ей такова нещо ако ми се случи не знам какво ще направя Confused
[/b]
прекалено дълго е как е станало, но......общо взето беше решил да се самоубие.......... сега ги връща лека по - лека ( не бяха негови а служебни). Аз теглих 10 хиляди за да му помогна малко и така - не е края на света, де. Истината е, че получи много сериозен урок от живота, дано го е осъзнал. парите все някак ще върне, няма и друг избор Sad

# 21
  • Мнения: 2 407
200 лв.Надявам се да не ми се случи пак.

# 22
  • Мнения: 213
прекалено дълго е как е станало, но......общо взето беше решил да се самоубие.......... сега ги връща лека по - лека ( не бяха негови а служебни). Аз теглих 10 хиляди за да му помогна малко и така - не е края на света, де. Истината е, че получи много сериозен урок от живота, дано го е осъзнал. парите все някак ще върне, няма и друг избор Sad
Много тъжно наистина Cry Дано успее да се справи, това са страшно много пари Confused

# 23
  • Spain
  • Мнения: 3 750
губила съм  но не зна4ителни суми - това е специалитет на мъжа ми оба4е - най0 голямото -  изгубил е пари за един комплект барабани - то4ната сума незнам ..ама знам 4е е мноого Simple Smile . мисли 4е са паднали в таксито с което е оти6ъл да ги види ..ама ... фаида от мислене няма Simple Smile 

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Каква е тази тема за врачките newsm78
Макар че едва ли може някой да ми помогне. Някой вероятно ги е намерил вече.
Казва се "Има ли врачки"-виж на 2 или 3 стр.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не само пари, нищо /освен един ключ за вкъщи втори клас и едно куче, което избяга всъщност/ не съм губила през живота си. Винаги съм се чудила как е възможно да изгубиш каквото и да е, но никога не е късно и на мен да ми се случи.

# 26
  • Мнения: 1 671
4 лв. И знам точно как и къде ми паднаха от джоба, и знам кой ги намери и не ми ги върна...

# 27
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
 100 лв и разни маловажни неща, една чанта, пълна с разни работи, също и колие с един много голям диамант (истински), като се сетя, направо зле ми става ...
Не броя парите, взети от разни банки като наказателна лихва при предсрочно връщане на кредит или рефинансиране. Тук вече не му хващам края ..

# 28
  • Мнения: 13 512
4 лв. И знам точно как и къде ми паднаха от джоба, и знам кой ги намери и не ми ги върна...
Не само пари, нищо /освен един ключ за вкъщи втори клас и едно куче, което избяга всъщност/ не съм губила през живота си. Винаги съм се чудила как е възможно да изгубиш каквото и да е, но никога не е късно и на мен да ми се случи.
не мога да повярвам,че има такива хора и че изобщо е възможно. Всяка седмица губя по нещо. последното май беше дистанционното на гаражната врата и сега слизам от колата да си отключвам, защото техниците вече не искат да идват  да препрограмирват заради мен,.. Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 100
Най-много 40. Дано поне им се е зарадвал някой, който заслужава. Hug
Иначе много често си губя химикалите. Ако искате да знаете, първия срок тази година съм изгубила 36 химикала. Айде да не са 36, но 30 сигурно имат, защото само 2-3 от тези 36 ми се мяркат из погледа. Всяка година губя много промишлено количество химикали. И брат ми май скоро ще ме настигне.

# 30
  • Мнения: 6 958
7 000 $  ooooh! а дребните суми които съм губила бледнеят на фона на тази... но живота продължава  Tired Ако включиме и вещи - губила съм и златна гривна картие...  ooooh! Карък си падам с една дума  Tired

# 31
  • Мнения: 1 100
Ой, сега се сетих, че веднъж загубих телефон за около 500 лв. Бях 6 клас и реших да не ходя за 1 час на даскало. Тръгнах към един магазин за закуски и по пътя паднах.  Joy  Телефонът ми и ключовете се изхлузиха. Не се усетих. Влизам в магазина и 30 сек. след мен влиза друга жена и ме пита, дали не съм изтървала някакви ключове и джиесем. Каза, че едни момчета са ги взели и ми каза на къде са тръгнали. Хукнах аз да ги догоня. Попитах ги, дали може да ми върнат ключовете и телефона. Един от тях ми подаде ключовете. Аз го попитах за телефона, а той каза, че не са виждали никакъв телефон. И тръгнаха да бягат. Толкова ме беше яд, че направо... Много гадно беше.
Направо се учудвам, че не се сетих веднага.  Shocked

# 32
  • Мнения: 3 461
Преди няколко години загубих много пари и документи в разстояние на две седмици, като сценарият беше един и същ. Хващам такси вечер, бъркам в чантата да извадя портмонето и съответно го изпускам в таксито, веднага проверявам на излизане, особено втория път(имах лошото предчувствие, че пак ще се случи), запомних и номера на таксито( и двата пъти на ок), веднага се обаждам на диспечера, тя се свързва със шофьорите почти моментално, но няма и помен от парите. Беше преди Коледа и имах чувството, че съм героиня от лош филм. Embarassed

# 33
  • Мнения: 5 877
Малки суми, но редовно, дето се вика.

# 34
  • Мнения: 4 473
Губила съм незначителни суми. Преди години обаче ми направиха въоръжен грабеж, та както каза някой, чувствах се като участник в холивудски екшън.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ами...май не съм губила, а не си и спомням нещо да съм губила(въпреки, че като по-малка може и да ми се е случвало).
 Аз имам друг проблем - нали съм много подредена Wink така си прибирам нещата, че понякога с месеци не мога да ги намеря и после се появат на най-невероятното място.

# 36
  • Мнения: 619
Ами...май не съм губила, а не си и спомням нещо да съм губила(въпреки, че като по-малка може и да ми се е случвало).
 Аз имам друг проблем - нали съм много подредена Wink така си прибирам нещата, че понякога с месеци не мога да ги намеря и после се появат на най-невероятното място.

Joy
аз пък ги крия от сестра ми щото няма прошка и някой ппът направо от себе си ги крия  4е не ги намирам:hahaha:.А за gsm-ите 3 съм затрила  Mr. Green bowuu
Като малка пък мистериозно ми изчезна една чантичка с парите от сурваки в нашата кола... как е станало незнам  newsm78
А веднъж... загубих 2 лева докато ги държах в ръка.... и bowuu
2 или три пъти съм си губила личната карта и са ми я носили в нас(искрените ми благодарности ,за което) Tired ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 364
мисля, че бяха 5 лв.

# 38
  • Мнения: 397
Преди месец - 50лв.  Sad Явно са ми паднали от джоба newsm78

# 39
  • Мнения: 686
най-много пари са , като си изгуби човек последните пари ..последните и единствени пари са ужасно голямо нещо , независимо от сумата  Simple Smile...

не се отчайвай , случват се и такива работи , наистина е по-важно да сте живи и здрави ... Simple Smile

Напълно си прав! За мен това бяха 30 лв, които бях чакала със стотинки в джоба, в гладните студентски години и ги загубих непокътнати след по-малко от час. Е, тогава се разревах от яд! И сега се ядосвам като загубя нещо, а в същото време никога не съм намирала (освен една плюшена мишка в детската градина.  Laughing ) И всеки път като загубя нещо си представям как този, който ги намери ще си мисли какъв балък ги е загубил  hahaha Последно съм си затрила брачната халка (и пуснах въпросната тема за врачките Simple Smile ) Резултат - няма! Но здраве да е! 

# 40
  • Мнения: 1 533
Всяка седмица губя по нещо. последното май беше дистанционното на гаражната врата

Monda, звездите ми подсказват да бръкнеш под седалките на колата.

# 41
  • Мнения: 11 607
Съгласна съм с  white_r  Peace

Съжалявам за всички загуби,които прочетох тук..... На моя близка загубата е 1000лв+всички документи - лични и служебни+банкови за кредит и каквото още се сетите.....
На моя мъж - от преден джоб с копче - всичките пари.....Как е станало и той не се усетил

Аз - сега в събота - сим-картата за телефона, добре че бе на ваучер и вътре имаше 8лв само, заедно с калъфа на фотоапарата, добре,че фотото не е било вътре........Иначе съм губила май най-голямата 20лв бе......

# 42
  • Мнения: 13 512
Всяка седмица губя по нещо. последното май беше дистанционното на гаражната врата

Monda, звездите ми подсказват да бръкнеш под седалките на колата.
точно него ден смених колите. Едната съм я преровила ,само дето не  свалих седалките. Другата- ще я закарам утре да я чистят отвътре и ще им кажа да преровят хубаво. Ако се намери-ще те черпя! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт