Мами в Италия - част 49

  • 11 114
  • 265
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 425
Дани,на снимка 573 не си ли ти или аз полудЕх вече  Crazy
Нямам време сега,че съм с мъж  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 804
Кала , така ли било значи си с голямо извинение !!! Hug
Да на 573 и на 574 съм аз с малките ми момета .

# 77
  • Мнения: 2 804
Момичета , добро утро и приятен ден !
Аз си легнах пак към 2 и в 7 бях на крак отделно кърмих 3-4 пъти през нощта .
Вече не зная какво да правя с тази Фатума , биберон не иска да сложи в устата , като и го дам със сок , вода или мляко го обръща и започва да полива де що види .
Закуската е от мен днес , да ви е сладко ! Flutter
 

# 78
  • Мнения: 5 476
Набързичко да се разпиша.  Hug

   WinkЗакусчица  Flutter Мерси , Дани!  bouquet

 Бягам по задачки ,лек ден на всички !  bouquet

# 79
Добро утро италиански мами!
Спешно се нуждая от помощ-знаете ли сайт за подаръци, на територията на Ломбардия? Искам да изненадам приятеля ми, който е рожденник в понеделник и за съжаление няма да празнуваме заедно.
Приятен и успешен ден!  bouquet

# 80
  • Мнения: 3 388
Буонджорно и от мен   bouquet

Тук е пак слънчево. Голям кеф! Аз пак изпрах хиляди неща и се сушат сега на воля навън, а аз съм тук, имам спешно да свърша един документ до следобяд! Уффааа, ке ноя!

Tsugumi, и Роберто много обича да готви и честичко го прави, за щастие  Mr. Green Разбира се, през седмицата, когато се връща късно от работа за вечерята мисля аз. Но правя супер бързи неща, крокколе, амбургер, някоя паста и готово. Готвя и измислям нови неща, само като ми е кеф и ми като дойде вдъхновението. Такива готвенки по задължение въобще не са за мен, а и мъжо е съгласен, тъй като в подобни случаи нищо не излиза от кулинарните ми експерименти и се налага да мятаме пастата, за да закърпим набързо положението  Mr. Green . То готвенето е като секса и изкуството, ако не ти е мерак и ти го няма вдъхновението, забрави  Laughing 
Междудругото, Давиде и Федерико останаха като 2 от предпочитаните ни мъжки имена за бебо  Wink

Хайде до после от мен. Аз пийвам кафе с мляко и хапвам едни Молинетти на Мулино Бианко, кото освен да ми направят дупето по-голямо, с друго мяй няма да ми помогнат  Whistling

# 81
  • Мнения: 2 804
Добро утро италиански мами!
Спешно се нуждая от помощ-знаете ли сайт за подаръци, на територията на Ломбардия? Искам да изненадам приятеля ми, който е рожденник в понеделник и за съжаление няма да празнуваме заедно.
Приятен и успешен ден!  bouquet
Съжелявам , но не зная как да съм ти в помощ !
Дано все пак някое от момичетата успее да ти помогне .

# 82
  • Мнения: 3 388
Добро утро италиански мами!
Спешно се нуждая от помощ-знаете ли сайт за подаръци, на територията на Ломбардия? Искам да изненадам приятеля ми, който е рожденник в понеделник и за съжаление няма да празнуваме заедно.
Приятен и успешен ден!  bouquet


Ehh, за жена е толкова лесно, с всички тези сайтове за поръчки на цветя онлайн  Mr. Green

Виж тук, дано откриеш нещо http://www.justshopping.it/negozi/regalo/regalo.htm

# 83
  • Мнения: 6 167
здравейте!
тук е супер топло, слънчево! голямо щастие след целия този дъжд, който се изля в последно време.

вчера и днес сме свободни, използвахме хубавото време да окосим тревата, да засадя разни саксийки и тн за терасата. купих си и така мечтаната пейка за тераса, сега трябва да я лакираме и тн, защото дървото е натурално и има нужда от третиране. после слагам възглавниците и става красота! моя план с тераската ни се движи много добре  Crazy остава ми масичка и барбекюйце и можем да сядаме  Mr. Green а догодина долу правя газеббо и се изнасям навън лятото.

наши приятели ще идват юни месец от бг ( не знам дали се похвалих) и аз съм много щастлива, искам всичко да ни е удобно и хубаво, като дойдат да си изкараме супер. нямам търпение.


поздрави на всички!

  bouquet



# 84
  • Мнения: 2 804
Ха честита ви придобивка Ленние .
Да се похваля и аз !
Мъж ми ми купи нов телевизор 32" и нова секция за в хола .
Сега остава да купиме едно обзавеждане за детска стая и сме ок .
Но това ще е в близкото бъдеще , че нали ни е тесен апартамента , та първо ще трябва да намеря подходящите мебели иначе ще се натъпчем в спалнята с много мебели , а на мен така не ми харесва .
Обичам да имаме повече пространство , но без мебели няма как да минеме .

# 85
  • Мнения: 6 167
Ха честита ви придобивка Ленние .
Да се похваля и аз !
Мъж ми ми купи нов телевизор 32" и нова секция за в хола .
Сега остава да купиме едно обзавеждане за детска стая и сме ок .
Но това ще е в близкото бъдеще , че нали ни е тесен апартамента , та първо ще трябва да намеря подходящите мебели иначе ще се натъпчем в спалнята с много мебели , а на мен така не ми харесва .
Обичам да имаме повече пространство , но без мебели няма как да минеме .



1естити ви придобивки!
ти си като мен, даниела  Wink
аз също съм по пространствата, сигурно, защото нашето не е голямо,а  и все на тясно съм живяла. просто полудявам, че не мога да избия разни стени, къщата е построена много семпло и не позволява никакви волности.

аз искам да махам мебели - секцията в хола е излишна, искам да я махна, да залепя телевизора за стената, и това е.  искам да махна огромния гардероб в  спалнята, който е свръх модерен и свръх нефункционален... искам да направя долу гаража, който е огромен, тир може да влезе в него спокойно - да го направя хол! 
ама такива кинти ще иска такова нещо, че отлагаме за безсрочно бъдеще.

искам да имам пари за архитект да дойде да направи проект и да го изпълни... от-до.
ама.. мечти.

  bouquet

# 86
  • Мнения: 438
Добър ден!
Чудно хубаво време и при мен. Днес има пазар и ходих да си купя пердета. Не бях преценила добре парите и ми стигнаха само за спалнята и за бебешката стая, но пък са много хубави и как веднага създават уют. След малко излизам да проверя дали едни пари са се превели вече в картата и стискайте палци да е така иначе си останах без пердета в хола. Чак другия четвъртък има пазар, ами ако родя дотогава...много ме е яд.

Дани и Лени, със здраве да си ползвате ТВто секцията и пейката. Аз има да почакам доста докато дойде ред на мечтаната ми люлка в градинката, масичката и барбекюто. Ейййй...това новия дом си е страшна работа..лесно изглежда и после откриваш колко пари са нужни и колко покупки.

Ааааа...купих си и още мушкати и едни други като хризантемки дето незнам как се казват. Ще правя фотоси на пердетата и цветята и ще ви пратя по късно днес.

Хайде чао..отивам да проверя има ли пари за още пердета или ще ми е криво цял ден...

Весел ден на всички!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 5 476
Ейййй...това новия дом си е страшна работа..лесно изглежда и после откриваш колко пари са нужни и колко покупки.

   Wink Имам пресен опит от ново жилище...така че много добре те разбирам. Crazy

 И тук четвъртък е пазарен ден! Peace
 Хайде чакаме снимков материал на покупките. Hug

# 88
  • Мнения: 708
хздравейте и от мен,
честито на новите придобивки на Лени,Дани и Анджи.Да си ги ползвате със здраве.

Ние днес сме добре,хремата на беба почти мина,чува се кихане през 2-3 часа  Mr. Green
Аерозола свекито го купила от директно от фабриката в която ги правят,та излезе с 30 еуро по-евтин от фармачията.

Иначе ходих на солариум вчера,за първи път през живота си.Такъв мерак имах и накрая какво.....изгоряла съм и вместо мацка с бронзов тен приличам на озрял домат в лицето  #Cussing out
Както и да е,дано скоро ми мине,че не съм за показване пред хора.

Айде цункам в и ако беба разреши пак ще ви драсна някой друг ред  Mr. Green Hug

# 89
  • Мнения: 750
Здравейте мацета Hug

Колко много сте изписали CrazyДобре дошли на новите моми4ета Hug
Много хубави снимки видях Peaceкомплименти.
AnGiAr пожелавам ти леко раждане и скоро да си гушнеш бебо4ето.

Ние се завърнахме от София,много хубаво беше Party.И на време слу4ихме Grinning.
Видяхме се с роднините,напазарувахме хубаво за бебето и хайде обратно.Жалко,4е беше за кратко Tired
В4ера се отдадох на пролетно по4истване,беше се  събрал един тон прах само за пет дни ooooh!.Днес пък въртя перални ooooh!.
Боли ме вси4ко а и мъжът ми го няма да ме поразма4ка,4е е по работа на остров Малфи.
Абе голям зор докато вкарам къщата в ред #Crazy
Утре ще ходя на ушен лекар тъй като от известно време все ми заглъхва ухото и се 4увствам много неприятно Confused
После мисля да мина в USL да се запиша на курс премаман.Дано да има свободни места newsm78

Приятен ден на вси4ки    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт