НЕ на хапчетата за отслабване!!!

  • 13 290
  • 149
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
мъжа ми отслабна с Ксеникал и бе доволен

# 76
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
мъжа ми отслабна с Ксеникал и бе доволен
Това е страшно вредно за организма.Не го препоръчвам на никой желаещ да отслабне. Stop

# 77
  • София
  • Мнения: 2 356
И аз изпих една опаковка Кларинол, ефект не видях. То като си ям, как ще топя.  Confused

Може ли някой да ме светне за какво е Л-Карнитина, чувала съм, но досега не съм се интересувала  Blush Embarassed

# 78
Аз преди много години отслабнах с едни хапчета. Не им помня името. Но нямах никакъв апетит, само бях жадна постоянно. Иначе и без да ям имах страшна енергия. Ако ги имаше сега тези хапчета пак щях да ги пия. Но жалко спрени са от производство.

Тези хапчета звучат като екстази хаха.

Аз никога не съм пила хапчета, твърдо смятам, че са ужасно вредни.

За месец и половина съм свалила 20 кила със спорт главно и ограничение на сладкото.

Това е истината.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Преди години пих "Светлоформ" на "Vision" - дистрибуторска фирма от рода на "Орифлейм" и "Ейвън". Пих ги 3-4 месеца в очакване резултата да се появи след като се разоря, защото изобщо не бяха евтини. Накрая се разорих и напълнях. Оттогава на хапчетата   #2gunfire Добавки не съм ползвала.

# 80
  • Мнения: 74
Л карнитина преобразува мазнините в енергия...
При физическа активност разбира се...
Иначе няма смисъл според мен да се пие...

# 81
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не съм пила досега хапчета за отслабване....  Thinking

# 82
  • София
  • Мнения: 2 356
Л карнитина преобразува мазнините в енергия...
При физическа активност разбира се...
Иначе няма смисъл според мен да се пие...

Благодаря. Simple Smile
А може ли да кажеш и как се пие, по колко и колко време преди тренировка?

# 83
  • Мнения: 649
Пила съм, но почти винаги ги съчетавам с физическа активност, така че ...мисля, че не може да се разчита на тях като основно и единствено средство за отслабване.

# 84
  • Мнения: 6 958
Л карнитина преобразува мазнините в енергия...
При физическа активност разбира се...
Иначе няма смисъл според мен да се пие...

Благодаря. Simple Smile
А може ли да кажеш и как се пие, по колко и колко време преди тренировка?

Ще си позволя да отговоря...

До 69 кг. 500 мг. карнитин, над 69 кг. 1000 мг. карнитин преди тренировка

или без оглед на теглото 1 карнитин 30 минути преди тренировка и 1 карнитин преди лягане...

Според мен най правилния начин за пиене е необходимата ти доза 500/1000 мг. наведнъж 30 минути преди тренировка  Peace

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Аз ще си позволя да цитирам polinbg, която е инструктор:

за Л-карнитина - истината е някъде посредата.
Аз го пиех 1 час преди тренировка, имах страшно много енергия по време на часа и се потях още по-обилно. За съжаление ефектът на  карнитина трае само около месец. След това тялото свиква с приема на по-голямо количество Л-карнитин (има го и в естествен вид в човешките клетки) и спира да гори повече мазнини, съответно и да гори повече енергия.

Ето и темичката, в която го е казала:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157220.120

# 86
  • Мнения: 4 678
Стига с тоя Л карнитин!Той действа 1 месец и после не!
Вземете ЛИПОЗАН,може да се пие цяла година и постоянно
действа!И има 100% ефект!И е полезен! bombs

# 87
  • Мнения: 6 927
Веднъж пих Л-карнитин и друго не съм пила. Но и не може да се каже, че съм дебела и имам много нужда. Килограмите, които са ми в повече не са много и предпочитам да си ги сваля с диета.
Иначе дали може да се отслабне с хапче не знам, не мога да твърдя със сигурност, но по-скоро не.

# 88
  • Мнения: 2 241
Пила съм най-различни хапчета в различни периоди на отчаяние, но единствените, които ми помогнаха, бяха Биокорект +. Те всъщност бяха първо на капки, после ги направиха на хапчета. Разбира се съчетани със съвсем умерен хранителен режим и ходене (за спорт тогава нямах време).  Simple Smile  минус 6-7 кг. за месец.

Но дори не съм ги виждала скоро, нито рекламата им, може да са ги спряли, нали все нови и нови зарибявки трябва да се пускат.

# 89
  • Мнения: 74
A  странични ефекти? newsm78
Нали вредят доста повечето, ти имаш ли последици? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт