~ Лунна диета 10.04.2007 г. НАЧАЛО : 11:04 ч. ~

  • 4 779
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685
Лунна диета дати м. Април :
02.04.2007 г. 20:15 ч.
10.04.2007 г. 11:04 ч.
17.04.2007 г. 14:36 ч.
24.04.2007 г. 09:36 ч.


Здравейте, мили дами!   bouquet
Време е да се стегнем след празниците и да се върнем в режимите си!
Дойде момента за доза прочистване и поредната интересна статия по темата!


Това е най-лекият и лесен начин да удържиш апетита си в юздите, а теглото - в
благопристойните рамки. Само веднъж месечно - по пълнолуние - използвай диетата (течност минус сол и захар) и 2 килограма от излишното ти тегло ще изчезнат като с вълшебна пръчица!
И ако в останалите дни имаш късмета и силата на волята да обуздаеш апетита си, то сама можеш да сметнеш: за една година имаш реалния шанс да свалиш 24 килограма ненужно тегло.
По пълнолуние
Енергията на Луната предизвиква не само отливи и приливи на океанските води, но и на течностите в нашето тяло. Тялото на човек почти на 80 % се състои от вода, така че то се подчинява на законите на природата ? и Луната. И затова в пълнолуние водата от организма се "отлива", ако не я задържаш, хранейки се със "суха храна" и не пиеш сладки, солени и алкохолни напитки. Не се напълнява,ако преди пълнолуние и в самия негов ден не се яде много.
След пълнолуние апетитът се усилва сам по себе си - това е неизбежно, но тъй като Луната в тези дни се смалява, то и теглото ти няма да се увеличи.
От новолуние до пълнолуние
Времето на растящата Луна е отличен период за провеждане на общоукрепващи процедури, витаминна и лекарствена терапия. Организмът по-лесно усвоява лекарства и препарати, билкови отвари и чайове. В тези дни по-слабо се усеща болката, така че препоръчват именно в този период да се провержат всички хирургически действия.
От пълнолуние до новолуние
Когато Луната се смалява, настъпват естествените процеси по прочистване на организма. Това е най-доброто време за подмладяващи и укрепващи процедури. По-лесно се премахват шлаките от организма, вредните субстанции и елементи, които са попаднали в организма заедно с храната и напитките. А тъй като най-много "мръсотия" се натрупва в мастната тъкан, то организмът се освобождава от нея заедно с мазнината.
В деня на новолуние
Гладуването през този ден е много полезно за здравето. То предпазва от много болести. Може без ограничение да се пият различни напитки - мляко, билкови чайове, минерална вода - единственото важно условие е да не съдържат захар или сол. Течната диета ускорява и допълнително подобрява обмяната на веществата, помага за задържането на теглото, постигнато в пълнолуние. Енергията на пълнолунието и новолунието благотворно влияе на действията ти като цяло.

Искате ли да изглеждате секси, красиви дори и в кухненската си престилка?


А вие абитурентки готови ли сте?


Ами лятото?


Да ТОЧНО ТИ! Време е! Това е начина! Излез без страх и се покажи на всички!
ТИ МОЖЕШ! !  ! НАПРАВИ ГО С НАС! ! !


НАЧАЛО ~  10.04.2007 г. 11:04 ч. ~ КРАЙ ~ 11.04.2007 г. 11:04 ч.


Мили дами приемете моите най-искренни извинения за забавянето на темата!   bouquet
Големи благодарности и на kitkat   bouquet Hug
[/i]

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 09:57 от Belinea

# 1
  • Мнения: 6 958
Участвам   bouquet Страхотна тема Белинея, поздравления (знаех си че си тук и че ще я пуснеш)  Peace

# 2
  • Мнения: 685
Направо толкова ме е срам  Embarassed Нямах никакъв достъп до компютъра и за 5 минути. Нет-а ми се бъзикаше яко а няма как да се развикам на доставчика си все пак аз отговарям за района в който и живея  hahaha и сега като разбрах, че има и избутах майка ми много грубо за да пусна темата. Дано не съм ви разочаровала с това закъснение  Cry

# 3
  • Мнения: 814
Belinea, точна си!   bouquet Обеща да пускаш товата тема и  го направи!
 И  аз  съм  тук !!! След Великденските празници имам необходимост от сериозно разтоварване и се включвам ! Ще издържа! Дори на инат!
Кои са с на?  Успех на всички, които ще ни подкрепят   bouquet !  Утре ще посоча начално тегло.

# 4
  • Мнения: 554
И аз съм тук, но ще я почна от 21:04 часа както е по моите календари!  Peace
arita ще видя утре какво ще покаже и твоя календар!  Peace

# 5
  • Мнения: 1 858
Много съжалявам за тъпия въпрос (а той е такъв защото не съм чела предните ви теми) но се надявам да ми отговорите. Наистина ли сваляте по 2 кила за 24 часа??? И може да се пие мляко? Много ще съм благодарна ако някой ми отговори.

# 6
  • Мнения: 6 958
Много съжалявам за тъпия въпрос (а той е такъв защото не съм чела предните ви теми) но се надявам да ми отговорите. Наистина ли сваляте по 2 кила за 24 часа??? И може да се пие мляко? Много ще съм благодарна ако някой ми отговори.

Свалянето на килограми е строго индивидуално...  Peace Мляко, сокове, айрян и т.н. е забранено... Само вода, кафе и чай без захар + фреш от плод при силна нужда  Peace

# 7
  • Мнения: 1 858
Много съжалявам за тъпия въпрос (а той е такъв защото не съм чела предните ви теми) но се надявам да ми отговорите. Наистина ли сваляте по 2 кила за 24 часа??? И може да се пие мляко? Много ще съм благодарна ако някой ми отговори.

Свалянето на килограми е строго индивидуално...  Peace Мляко, сокове, айрян и т.н. е забранено... Само вода, кафе и чай без захар + фреш от плод при силна нужда  Peace

Благодаря за отговора! Подведох се по това в първия пост "Може без ограничение да се пият различни напитки - мляко, билкови чайове, минерална вода - единственото важно условие е да не съдържат захар или сол"

# 8
# 9
  • ES
  • Мнения: 2 172
Ами тези, които не са в БГ, важи ли този час на почване на лунната диета? Ние сме с 1 час назад.

# 10
  • Мнения: 6 958
Ами тези, които не са в БГ, важи ли този час на почване на лунната диета? Ние сме с 1 час назад.


Интересен въпрос, до сега май никой не е питал за това  newsm78 Ми би трябвало да важи като си върнеш времето с един час назад  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 855
И аз ще пробвам да се въздържа от храна утре  Peace

# 12
  • Мнения: 3 461
И аз съм тук, но ще я почна от 21:04 часа както е по моите календари!  Peace


Аз също. Темите не са ли две вече? newsm78

# 13
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil определено съм тука
че както се навеликденчих .........
  bouquet
 а относно това дали е 11 или 21 ами а и двете ще ги хвана
дано да сваля празничните
  bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И аз се включвам. Благодаря за темата.  bouquet

# 15
  • Мнения: 2 220
Включвам се. Положението стана страшно....  #Crazy

# 16
  • Мнения: 505
и аз съм с ВАС...че празниците много зле ми влияят на КИЛОГРАМИТЕ

# 17
  • Мнения: 3 453
И аз съм тук, но ще я почна от 21:04 часа както е по моите календари!  Peace
arita ще видя утре какво ще покаже и твоя календар!  Peace


И аз съм от 21.04 ч.Успех момичета! Hug
Белинеа,страхотна е темата.Поздравявам те!  bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 858
аз пиша в другата тема Embarassed Embarassed Embarassed
Запис Peace
Извинявайте,но аз нещо се обърках с часовете Confused
Някой би ли ми казал,защо се получават такива разминавания Thinking.и по моя календар е 11.10ч newsm78
Вие кой гледате??? Hug
Успех на всички,независимо кога ще започвате  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 949
И аз съм тук, но ще я почна от 21:04 часа както е по моите календари!  Peace
arita ще видя утре какво ще покаже и твоя календар!  Peace


И аз съм от 21.04 ч.Успех момичета! Hug
Белинеа,страхотна е темата.Поздравявам те!  bouquet
И аз да се запиша!

# 20
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
И аз съм на линия довечера в 21.04.
https://http://www.astrohoroscope.info/moon.htm
Ползвам този сайт за уточняване на часовете.

# 21
  • Мнения: 330
Бройте ме и мен. След това тъпчене, което стана по празниците определено ми трябва разтоварване. Развалих си хубавия режим, който така добре си поддържах преди това...  ooooh!

Имам въпрос: А в чая мед може ли? От писаното тук ми се струва че не, но така бях чела в една статия за лунната диета че може ...  newsm78

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 858
И аз съм на линия довечера в 21.04.
https://http://www.astrohoroscope.info/moon.htm
Ползвам този сайт за уточняване на часовете.

Благодаря  bouquet
И аз започвам от 21.04  Hug

# 23
  • Мнения: 237
Хмммм момичета и аз се записвам,но не знам от колко часа да я почна....тази от 21ч по ми допада  Twisted Evil Поне няма да си легна гладна...   bouquet

# 24
  • Мнения: 3 461
Заглавието е подвеждащо, едно е да гладуваш един ден, друго е два.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ако гледаме това
http://www.astrohoroscope.info/moon.htm
На пълнолунието/предната фаза/,лунувахме от 20:14ч,и е логично  да се съобразим с днешния час който е 21:04,по този календар. newsm78.поне аз така мисля Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
заисвам се,ще опитам да я спазя през цялото време.

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
 WinkДали ще успея да издържа?!

# 28
# 29
  • Мнения: 146
 Grinning и аз съм тука, почвам я от 11 часа до утре по това време нали newsm78....миналия път нямах свалени килограми

# 30
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета, всъщност от кога е часа на диетата -11 или 21 ч.,кой е верния час-това все пак е от голямо значение? newsm78

# 31
  • ES
  • Мнения: 2 172
И сега в крайна сметка в 21 h или в 11 h?

# 32
  • Мнения: 1 120
Присъединявам се и аз към отбора на лунатичките Laughing

# 33
  • Мнения: 3 461
Според два сайта, единият е astrohoroscope, другият beinsadouno.com/moon_phases е в 21:04. Peace

# 34
  • Мнения: 685
Момичета ползвайте удобния за вас час. Аз си извадих месечните дати и не ги сравнявам с други сайтове точно по тази причина да не се обърквам.
Аз лично ще я почна от 11:04 и опитам да я свърша утре към 21:04 за да хвана пълен цикъл.
Желая много успех на всички   bouquet

# 35
  • Мнения: 985
Пишете и мен в отбора. За сега започващите да  кажа, че лунната диета има ефект и то какъв. Най-много съм смъквала 3 кг за денонощие, а мининума е 1 кг. Утре ще знам с колко килца ще се простя днес. Започвам от 11 часа. Успех момичета!

# 36
  • Мнения: 330
Момичета, кажете моля ви може ли в крайна сметка чаят да е с мед или не? Разрешен ли е меда?  Thinking

# 37
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Пълен глад-минерална вода,чай и кафе без подсладители,в краен случай ако ти е лошо може да употребиш лъжичка мед. Grinning

# 38
  • Мнения: 3 461
Момичета, кажете моля ви може ли в крайна сметка чаят да е с мед или не? Разрешен ли е меда?  Thinking

не. Wink

# 39
  • ES
  • Мнения: 2 172
Belinea, тези 12 кг за месец и половина само с лунната диета ли ги свали?

# 40
  • Мнения: 1 046
Хайде и аз да се присъединя към отбора, предният лунен ден си го спазих много точно ии бях минус 2 килограма даже и само вода да са били , няма значение.Мислих че щеми е доста трудно, но не беше - без проблем си изкарах 24 часа, сега смятам и аз от днес 11 та чак до утре вечер 21. да издържа.И се чудя каква диета да поддържам между днешния вторник и другия, но то толкоз много диети че все нещо ще избера. Успех на всички и утре на отчет.

# 41
  • Мнения: 6 958
Хайде мацки според единия вариант лунната започва след малко  Laughing Laughing Laughing

Пожелавам успех на всички лунатички   bouquet

# 42
  • Мнения: 916
Здравейте и от мен!Много е хубава темичката...Belinea  newsm51

Тъкмо щях да се подсиля с плодче и видях,че е късно!

Ех,лунната започна...успешен старт и нека свалянето на килограми да се задейства сега! Hug
Но дано и при см-рите да има движение надолу! Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 655
Браво на Belinea за страхотното оформление.
Както винаги и аз съм с вас, дано издържим на изкушенията. Успех на всички.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 840


Тъкмо щях да се подсиля с плодче и видях,че е късно



Абе, според календара, който и аз ползвам - не е късно.Там е 21.04 newsm78

Но, лошо няма, може и повечко да се погладува.  bouquet

# 45
  • Мнения: 1 350
И според това, с което аз разполагам имаме още доста време .... но кой е точния час ?
Вижте тук: http://www.geocities.com/astrocalendar/Mooncordrs.htm#%C0%EF%F0%E8%EB

# 46
  • София
  • Мнения: 6 807
Записвам се. Великден ми се отрази зле. Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 829
здравейте,броите ме  и мен Peaceзасега само кафенце,,но при мен кофти момента е към 17 часа

# 48
  • Мнения: 1 130
bibim ще лунувам за 10-ти път тази година по часовете, които си намерила и ти - не се съмнявай че са верни  Peace аз не споря с никого и кой както иска да я прави \лично аз имам тези часове и до миналия път напълно ми съвпадаха с лунуванията във форума - от миналия път нещо май се обърка  Mr. Green а имам и това http://www.astrohoroscope.info/moon.htm, но няма значение - който иска кара от по-ранния час и после отчита върховни резултати  Grinning Grinning Grinning

# 49
  • Мнения: 1 350
bibim ще лунувам за 10-ти път тази година по часовете, които си намерила и ти - не се съмнявай че са верни  Peace аз не споря с никого и кой както иска да я прави \лично аз имам тези часове и до миналия път напълно ми съвпадаха с лунуванията във форума - от миналия път нещо май се обърка  Mr. Green а имам и това http://www.astrohoroscope.info/moon.htm, но няма значение - който иска кара от по-ранния час и после отчита върховни резултати  Grinning Grinning Grinning
Е, много се радвам. След като за 10-ти път лунуваш, Моля те да споделиш резултатите. Ще ми се да знам какво да очаквам....

# 50
  • Мнения: 361
Ще пробвам и аз. Никога не съм я правила тази диетка, но се надявам да има резултат Peace

# 51
  • Мнения: 685
gery_to @  не мила с лунната на мен ми изчезнаха около 3-4 кг. а това ми е 3 път в който я спазвам, но пък съм много доволна от нея. Комбинирана с режим е идеално! След нея се чувстваш прекрасно! Аз с нетърпение чакам всяка седмица да дойде новата дата.
iva.nik @ сладур пробвай ще ти хареса! Първия път е трудничко за това е хубаво да имаш няколко дни подготовка с по-леки храни. Ако желаеш да имаш и спътници има прекрасни теми като Дневничетата и Рицарките. От личен опит ти казвам, че там има невероятни хора и стига да откриеш точните за теб както аз няма да сгрешиш!  Hug Heart Eyes

# 52
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
С вас съм  Peace

# 53
  • Мнения: 685
Mopsy@ радвам се, че си отново с нас!  Hug

# 54
  • Мнения: 814
Направих справка в моя календар и като начален час е записан за днес 20.05 ч.  newsm78 ! До сега не ми е "изневерявал" в  началните часове. Ама знае ли човек дали няма някоя печатна грешка.
Аз въпреки това от сутринта съм на едно кафе без захар и литър вода.
Кантарът сутринта показа 65 кг.  Embarassed ! И как не, празниците веднага се отразиха пагубно!
Успех на всички!
 Hug

# 55
  • Мнения: 6 958
Този път ми е адски смешно относно часа за лунна диета  Laughing Laughing Laughing за вас незнам, ама си е за смях  Joy hahaha Joy Върви и вярвай после...  Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 814
Наистина стана  много смешно с различните часове  Joy , но някой и друг час вповече  не е от значение, щом сме решили да лунуваме! Тъкмо ефектът ще бъде по - добър!
За мен е най - важно да издържа след 17 ч., когато по принцип озверявам от глад! Но пък  ще го залъжа с мноооооооооого вода! И с чай!

# 57
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ще се лунува повече часове,какво да се прави,няма да умрем от глад за някой час в повече  Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 6 958
Ще се лунува повече часове,какво да се прави,няма да умрем от глад за някой час в повече  Joy Joy Joy

Еми така си е... Дано и следващия път да има фрапантна разлика в часа, че да лунуваме за по дълго...  Joy hahaha Joy

# 59
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Така си е ,гладуването си е друго нещо-хич не ме претиснява за да ме вълнуват  пици ,сладки и разни други,те са за простосмъртните,не са за нас Joy Joy JoyЯ да си пием елексира минерална водичка и чайче те са за боговете Joy Joy Joy

# 60
  • Мнения: 6 958
да си пием елексира минерална водичка и чайче те са за боговете Joy Joy Joy

Нека да се почрпим богини  Peace




# 61
  • Мнения: 916
Ако само това е за боговете(чай и вода Sick),аз искам да съм простосмъртна.... Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 6 958
Ако само това е за боговете(чай и вода Sick),аз искам да съм простосмъртна.... Joy Joy Joy

Ето за простосмъртните!!!  bowuu


Wink Wink WinkУ С П Е Х!!! Joy hahaha Joy
 

# 63
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Богините са богини те нямат нужда от храната на простосмъртните,не напускай царството небесно Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 657
Записвам се
За първи път ще прилагам тази диета

# 65
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
УУУУУ каква гадна торта ,как не ги е гнус да я консумират,повръща ми се като я гледам,това е най-отвратителното нещо ,което съм виждала Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 727
казвайте следващата дата че тази по "уважителни" причини я пропуснах Embarassed

# 67
  • Мнения: 916
 SickНаистина тортата е доста неприятна...връщам се към богините tooth...Миранда успя да ме отвратиш! hahaha Joy Joy

# 68
  • Мнения: 6 958
SickНаистина тортата е доста неприятна...връщам се към богините ...Миранда успя да ме отвратиш! hahaha Joy Joy

toothtoothtooth Браво!!! Като заслабнете да не забравите да ме почерпите  Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 6 958
казвайте следващата дата че тази по "уважителни" причини я пропуснах Embarassed

17.04.2007 г. 14:36 ч.

Стига да няма разминаване в часа, а кой знае следващия път може и в датата да има  Joy hahaha Joy

# 70
  • Мнения: 916
SickНаистина тортата е доста неприятна...връщам се към богините ...Миранда успя да ме отвратиш! hahaha Joy Joy

toothtoothtooth Браво!!! Като заслабнете да не забравите да ме почерпите  Crossing Arms

Ти ще си първа почерпена Hug...обещавам...само първо да отслабна... Mr. Green

# 71
  • Мнения: 814
SickНаистина тортата е доста неприятна...връщам се към богините ...Миранда успя да ме отвратиш! hahaha Joy Joy

toothtoothtooth Браво!!! Като заслабнете да не забравите да ме почерпите  Crossing Arms


miranda_rs, от мен получаваш  веднага  2 л. минерална вода!

# 72
  • Мнения: 2 220
Аз вече съм гладна...

# 73
  • Мнения: 685
Пийни чаша чай  Peace

# 74
  • Мнения: 811
Глаааадна съъъъъм  smile3511

# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 522
До тук добре - 1,5 л. вода и второ кафе. Най-интересното е, че не съм гладна, ама изобщо, дано и довечера е така.

# 76
  • Мнения: 6 958
Глаааадна съъъъъм  smile3511

 Wink Wink Wink Ееееее хади стига де, ние пък сме много сити да знаеш  Crossing Arms

Лунатички как сте, удържате ли фронта... Аз съм на 3 кафета, отивам за 4'то и 1.5 литра вода...   bouquet

# 77
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е ,хайде да си пийнем кафенцето и да си запалим по цигарка-разкошотия,колко малко му трябва на човека за да е щастлив! Hug

# 78
  • Мнения: 393
И аз ще лунувам , но от 21 ч ... нещо сте объркали часа , по всички сайтове лунуването започва тази вечер . Laughing
Явно някой напира да свали двойно ... няма лошо - само дето аз два дена на вода не мога да карам . smile3544 smile3544 smile3544

# 79
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Миранда, много ти е голяма пурата Joy Joy Joyс нея можеш парен локомотив да задвижиш Joy Joy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 6 958
Миранда, много ти е голяма пурата Joy Joy Joyс нея можеш парен локомотив да задвижиш Joy Joy Joy Joy

За тези които не ме познават, нека да се запознаем... Приятно ми е Мери Хуанита 15

Някой друг ще се представи ли? А прякора ми е глиганГУРУ на плодчетата  Joy hahaha Joy

# 81
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ех,че ги измляш и ти едни смехурий, Joyнямам прякор,но можеш да ми постнеш един Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 685
Smetana@ Аз си я спазвам по тези дати Simple Smile Когато има подобно объркване гледам да ги комбинирам Simple Smile Всеки сам избира за себе си   bouquet

# 83
  • у нас
  • Мнения: 443
aз ще лунувам от 21.04ч. Naughty

# 84
  • Мнения: 6 958
Ех,че ги измляш и ти едни смехурий, Joyнямам прякор,но можеш да ми постнеш един Joy Joy Joy


БОГиня ЛУНАтикува  newsm78

и л и

Богиня ЛУнатиКУВА  newsm78

Правя си асоциация с това, че лунуваш и че каза за храната на богините   bouquet

Мнение??? 15

# 85
Здравейте!
Ето ме и мен.Миналата седмица кантара отчете-0, в края на 24-тия час,а на следващия ден-1!Днес лунувам от сутринта.Не зная дяли ще изкарам до утре вечер,но със сигурност ще продължа на по-лек режим!
Късмет на всички!

# 86
  • Мнения: 780
Цитат
aз ще лунувам от 21.04ч. Naughty
и аз така миналият път по този календар лунувахме newsm78 както и да е аз от сутринта съм на лека храна така че утре до 21.04 се ще изкарам на водичка и кафе успех на започналите вече  Hug

# 87
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ех,че ги измляш и ти едни смехурий, Joyнямам прякор,но можеш да ми постнеш един Joy Joy Joy


БОГиня ЛУНАтикува  newsm78

и л и

Богиня ЛУнатиКУВА  newsm78

Правя си асоциация с това, че лунуваш и че каза за храната на богините   bouquet

Мнение??? 15
Доста килограми трябва да сваля за да се сравня с богините Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 6 958
Ех,че ги измляш и ти едни смехурий, Joyнямам прякор,но можеш да ми постнеш един Joy Joy Joy


БОГиня ЛУНАтикува  newsm78

и л и

Богиня ЛУнатиКУВА  newsm78

Правя си асоциация с това, че лунуваш и че каза за храната на богините   bouquet

Мнение??? 15
Доста килограми трябва да сваля за да се сравня с богините Joy Joy Joy

Ти и сега си си Богиня, а съвършенството се постига с постоянство и ти ще успееш  Peace

# 89
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
От твоята уста в божийте уши Hug

# 90
  • Мнения: 1 046
Засега успешно ама  #2gunfire изключвам половин бисквита към 3 часа и 3 малки глътки бира туко що, не съм гладна изобщо ама пуста лакомия, само някакви манджи ми се привиждат.
Успех и да не правите среднощни разходки за проверка на съдържанието на хладилника. Peace

# 91
  • Мнения: 4 184
Супер тема!Аз също лунувам! Hug

# 92
  • Мнения: 554
Много спам, много нещо - а аз си мисля че съм изпуснала нещо важно!  Mr. Green
Ам вий кю немате ли си?  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 6 958
Много спам, много нещо - а аз си мисля че съм изпуснала нещо важно!  Mr. Green
Ам вий кю немате ли си?  Mr. Green

Предполагам, че това е насочено към мен и кали  newsm78 Съжалявам, но така се получи...  Rolling Eyes

 Wink Няма да спамвам повече (щом така се приема) Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 554
Нищо лично!  Peace Просто констатирам.  Laughing
Нали знаеш - на който не му харесва няма да чете!

# 95
  • Мнения: 330
И аз знам тези дати за този месец за "лунуване" от списание "Аз - Жената":
Април
02.04. /понеделник/ от 20.15 ч.
10.04. /вторник/ от 11.04 ч.
17.04. / вторник / от 14.36 ч.
24.04. / вторник / от 9.36 ч.

То май всеки различно го знае и пише ...  #Crazy

# 96
  • Мнения: 505
има ли ЛуНАТИЦИ на фронта на гладуващите... хайде пийте по ОЩЕ една ВОДА и да си лягаме..че утре да се похвалим с добри резултати...АЗ съм от УСТИСКАЛИТЕ до момента...  Peace

# 97
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Много спам, много нещо - а аз си мисля че съм изпуснала нещо важно!  Mr. Green
Ам вий кю немате ли си?  Mr. Green

Предполагам, че това е насочено към мен и кали  newsm78 Съжалявам, но така се получи...  Rolling Eyes

 Wink Няма да спамвам повече (щом така се приема) Crossing Arms
Да ето вече има и завистници Joy,че лунувайте за да видите за какво иде реч Laughing

# 98
  • Мнения: 811
...АЗ съм от УСТИСКАЛИТЕ до момента...[/b]  Peace
И аз,и аз  bowuu
И колкото пове4е лунувам,толкова по не ми се яде  Wink

# 99
  • Варна
  • Мнения: 1 522
До тук съм сриктна, първо кафе за деня и две чаши вода. За мен е много защото ставам в 5,30 така, че три часа от новия ден са ми минали. Ще видим как ще се справя до довечера. Успех и днес на всички.

# 100
  • Мнения: 2 220
Моето лунуване приключи с - 0,7 кг. Не знам, но ми се струва малко, при положение, че си мисля само за храна. По-добре да ям по-малко, да приключвам рано с храната и да се движа повече. Това е усещането ми за успешен режим. Късмет на всички и дано постигнете идеалната фигура, която искате!   bouquet

# 101
  • Мнения: 3 453
Добра утро лунатичета!Аз от снощи лунувам...до сега съм на едно кафе и чаша вода.Дано издържа.Успех на всички!

# 102
  • Мнения: 2 956
Добра утро лунатичета!Аз от снощи лунувам...до сега съм на едно кафе и чаша вода.Дано издържа.Успех на всички!
И аз така  Peace
Ще пробвам днес, но не обещавам,че ще издържа  Laughing дано няма причини да похапвам ( да не ми стане зле де)
Успех момичета   bouquet

# 103
  • Мнения: 685
Добро утро момичета!   bouquet
Аз съм със сутрешното кафенце  Hug Хайде държите ли се?
Аз имам планове да издържа и до довечера ако много ми прималее ще хапна някакъв плод  Heart Eyes
Вие как сте? Я да видим колко са героините на тази седмица?  Peace

# 104
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Добро утро,момичета!  bouquetПожелавам ви успешен ден!  bouquetПия сутрешното кафе и тръгвам на работа,за резултатите от лунуването ще ви пиша вечерта. Grinning

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 09:42 от k.a.l.i.

# 105
  • Мнения: 985
Привет на всички лунатички. Давам своя отчет- свалени 2 килограма за 1 ден. Вчера изкарах само на чай и вода. До вечерта бях смъкнала само половин кило, но тази сутрин съм много доволна, защото кантара закова на 55. Смятам и днес да изкарам на течности. Учудващо е, че не изпитвам никакъв глад. Успешен ден и очаквам и вашите отчети.

# 106
  • Мнения: 685
LidiS прекрасно  Hug
И моя кантар днес показа 84.0 а вчера показваше 86.3, но нещо му нямам вяра. Вярно, че хапнах доста през празниците, но не се беше отразило чак толкова или се е отразило не знам, аз ще издържа до довечера пък след това на плодчета и в неделя отчет  Hug
Иначе и аз глад толкова зверски не чувствам още.  Thinking

# 107
  • Мнения: 235
 Здравейте момичета! Как сте? Аз издържах нощния глад, което е голяма победа! Жалко че не се претеглих вчера , но днес вечерта съм на каланетика и там ще видя какво ще покаже вълшебното кантарче.Днес съм само на чай и сега хуквам по задачи ! Довечера ще се отчета!

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Здавейте!Много добри резултати ,браво!
Аз досега издържах,но съм малко разочарована от резултата - 1,200 кг.Очаквах повече , защото вчера сутринта спортувах , а след това цял следобед обикалях улиците.Сега пия чай и не чувствам глад .Ако мога ще искарам до довечера.
 Успех на всички , които продължават да лунуват!

# 109
  • София
  • Мнения: 6 807
-0,600. Cry Cry Cry

# 110
  • Мнения: 505
незнам колко съм в МИНУС, но важното е че издържах до края... пък сега ще гледам да не се изкушавам и да карам на по леки храни... а довечера ще си сготвя РИБКА

уСПЕХ НА ВСИЧКИ В МАХАНЕТО НА ИЗЛИШНИТЕ КИЛЦА  Peace

# 111
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз хапнах Sad
Нещо не се чуствам добре,преуморих се тези дни.....
Следващия път съм на линия Peace

Успех на всички и дано да има,повече свалени килограми Praynig

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 522
До 11, 04 го минах лунуването успешно, но смятах до 21,04 да го правя. Ама нъц, не издържах и преди малко изядох един грейпфурт. Иначе до обяд - 1 кг. Доволна съм и на това.

# 113
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз за първи път лунувам като започнах от снощи и мисля, че ще издържа, но изпих една чаша сок от грейпфрут с кафето, което надявам се не е фатално Rolling Eyes Довечера ще се претегля и ако има добрър резултат ще се похваля Mr. Green

# 114
  • Мнения: 237
Момичета бройте ме и мен в отбора на лунатичките от снощи в 21ч Simple Smile
Малко ми е гладно вече,защото вчера също не бях яла кой знае какво,но се надявам да изкарам до довечера   bouquet

# 115
  • Мнения: 2 032
Аааах, изпуснах деня и ме е яд много tantrum
Сега направо ще взема да си запиша в бележника датата и часа за следващата седмица, да не се разсеям пак.

# 116
  • Мнения: 685
Аз направих един курс 11:04 до 14:20 днес когато хапнах салата, но мисля това да ми е папкането за деня и утре сутринта ще видим какво ще каже кантарчетУ  Praynig Hug

# 117
  • Мнения: 2 956
Аз все още съм на линия,ама не се знае докога  Laughing от снощи в 18:30 до сега 1/2 ябълка и не прекалено много вода....ако ми пригладнее ще изстискам 1 портокал  Thinking а ако продължи да ми е много пригладняло ще ям  Mr. Green

# 118
  • Мнения: 554
И аз се отказа на обяд.  Rolling Eyes Нещо този път хич не ми беше до лунуване - май се и разболявам де. Дано другия път да съм по мотивирана! Успех момичета!  Peace

# 119
  • Мнения: 2 956
Айде стига толкова...отивам да ям  Laughing  Laughing кантара не е на кеф нещо  Crazy

# 120
  • Мнения: 811
издържах и съм супер доволна  newsm44
Из4езнал ми е цял килограм  Mr. Green.Днес съм на салата и варено яйце за обяд,а за закуска фреш от портокали и 1 яйце.Ве4ерята мисля да я пропусна.

# 121
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Belinea,

благодаря, че ме приемаш с широко отворени обятия   bouquet

Аз издържах до 11:04 днес, ама вчера прегреших с малко сок без захар и един фреш Rage
За съжаление обаче не мога да се отчета, че нали знаете, че кантара ми е счупен, а днес като за капак ми се скапа и компютъра #Cussing out Даже и темата няма от къде да следя Cry

# 122
  • Мнения: 985
Хайде и аз се захраних, че ми премаля. Половин кофичка кисело млеко Верея 0,1% масленост. Като се прибера ще се притегля и ако съм минала под 55 кила, ще си позволя малко салатка. Отчет- утре пак.

# 123
  • Мнения: 3 461
Издържах от вчера сутринта до сега, по неволя, защото ми беше зле, резулатът е -1,5 кг.

# 124
  • Мнения: 235
  bouquet/i]Привет лунатички!Преди час се мерих на кантара във фитнеса -54 кг. Това е голям успех за мен!Ще участвам и в следващото лунуване!Кога е то?

# 125
  • Мнения: 237
bonetty,следващия лунен ден е на 17.04.2007 г. 14:36 ч.
Успех на всички....почти не остана,по-малко от 1 час! Simple Smile

# 126
  • у нас
  • Мнения: 443
Издържах до 21.05ч и си взех един домат и понеже ;без едно си мога, ама само с едно не;си чупнах от тутманика дето го правих за вечеря #2gunfire щото не се сдържах толкова вкусно изглеждаше и миришеше ам амммммммммм! Embarassed Embarassed Embarassed
Утре ще видя какво ще отчете негово величество катарю! baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 127
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Минус 1 килограм newsm68

# 128
  • Мнения: 685
Здравейте милички!   bouquet
Аз не съм се мерила защото го правя в неделя, но съм много горда с всички вас и постиженията ви и ще се видим на 17.04  Hug
Не забравяйте преди лунната диета да хапвате леки храни  Peace

# 129
  • Мнения: 985
Привет чета, лунатички! Днес сутринта кантара пак показва 55 кг. Доволна съм, защото смъкнах 2 кг. Сега е важно да задържа това тегло до другото лунуване.

# 130
  • Мнения: 861
- 600 г-на какво прилича това ?! #Cussing out

# 131
  • Мнения: 814
 Embarassed! Само - 800 г! Или великденските празници са ми се отразили много зле, или трябва да си сменя кантара  Joy!

# 132
  • Мнения: 1 339
- 600 г-на какво прилича това ?! #Cussing out

Малко ли ти се вижда ?!?!?!  newsm78  Какво искаш -2 кг ли да си ?  Та това е само 1 ден гладуване  Thinking  600 гр. са идеално, радвай се и не бъди нахална  Naughty

# 133
  • у нас
  • Мнения: 443
- 600 г-на какво прилича това ?! #Cussing out

# 134
  • Мнения: 3 674
Аз свалих  по4ти 2 кг ...на втората 4етвърт на луната запо4ва6та  на  10.04..  от 20.05.4аса ...по4нах с те4ности...4ай с мед и много вода...  и така  до другия ден...11.04...20.00 4аса  ...newsm44 
....разбира се комбинирано с "5 тибетци" ....сутринта  ...на гладно Sunglasses

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 00:59 от roza66

# 135
  • Мнения: 3 647
 Embarassed тотален провал при мен

# 136
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз свалих  по4ти 2 кг ...на втората 4етвърт на луната запо4ва6та  на  10.04..  от 20.05.4аса ...по4нах с те4ности...4ай с мед и много вода...  и така  до другия ден...11.04...20.00 4аса  ...newsm44 
....разбира се комбинирано с "5 тибетци" ....сутринта  ...на гладно Sunglasses
Роза ,моля да ме извиниш за невежеството,но какво е 5 тибетци? Grinning

# 137
  • Мнения: 3 461
Сваленото , с което се похвалих(1,5 кг) се върна вече и то без да прекалявам с яденето.

# 138
  • Мнения: 3 674
Аз свалих  по4ти 2 кг ...на втората 4етвърт на луната запо4ва6та  на  10.04..  от 20.05.4аса ...по4нах с те4ности...4ай с мед и много вода...  и така  до другия ден...11.04...20.00 4аса  ...newsm44 
....разбира се комбинирано с "5 тибетци" ....сутринта  ...на гладно Sunglasses
Роза ,моля да ме извиниш за невежеството,но какво е 5 тибетци? Grinning

Това са 5 Йоги позиции/упражнения/ които са като 4е ли пове4е стяга6ти...и наи ве4е те зареждат със много енергия  Flutter Е верно и корем4ето салят и го стягат..ето ти линка. Бях постнала много за тях  някъде из "Красива мама" не6то бе6е за талията бе6е темата ...ама не мога да го намеря сега за да ти го постна Cry
Изпълняват се на гладно 21 пъти...

Ето ти линка за да види6 как се изпълняват http://home.online.no/~tsaethe/index.cfm

# 139
  • Мнения: 3 674
Моми4еат сега на 17.04 в  вторник запов4ва 3та фаза/или трети цикъл/  на луната ...новолуние /от 13.06/ Както занете фазите запо4ват не само в то4ния ден а и в то4ния 4ас...така 4е ако ги спазим....то резултатите 6те са за6еметява6ти Grinning

...и накратако ....да не се стресираме мили4ки  4ак толкова...понеже луната като нараства е добре да се въздържаме от  консумиране на големи коли4ества храна...и обратно като намалява луната ...може да се поотпуснем и да си хапнем не6то което е по калори4ни4ко.... Hug

Аз умирам за пържени картофки настъргани с много сиренце ...и малко 4ерен пипер отгоре Embarassed Или пък както в Германия си ги хапват с майонезка...топ картоф4ето в майонезката... Heart Eyes  А бири4ката как върви с тяяяххх...охххх спирам...спирам... Crazy

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 03:04 от roza66

# 140
  • Мнения: 3 674
Следва6тото пълнолуние е на 02.05 в /12.09 4аса/...е  тогава 6те сваляме ...6те си пием 4ай4ета с мед и така  Hug

# 141
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Роза,благодаря за линка!  bouquet

# 142

Общи условия

Активация на акаунт