~ Лунна диета 10.04.2007 г. НАЧАЛО : 11:04 ч. ~

  • 4 796
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 522
До тук добре - 1,5 л. вода и второ кафе. Най-интересното е, че не съм гладна, ама изобщо, дано и довечера е така.

# 76
  • Мнения: 6 958
Глаааадна съъъъъм  smile3511

 Wink Wink Wink Ееееее хади стига де, ние пък сме много сити да знаеш  Crossing Arms

Лунатички как сте, удържате ли фронта... Аз съм на 3 кафета, отивам за 4'то и 1.5 литра вода...   bouquet

# 77
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е ,хайде да си пийнем кафенцето и да си запалим по цигарка-разкошотия,колко малко му трябва на човека за да е щастлив! Hug

# 78
  • Мнения: 393
И аз ще лунувам , но от 21 ч ... нещо сте объркали часа , по всички сайтове лунуването започва тази вечер . Laughing
Явно някой напира да свали двойно ... няма лошо - само дето аз два дена на вода не мога да карам . smile3544 smile3544 smile3544

# 79
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Миранда, много ти е голяма пурата Joy Joy Joyс нея можеш парен локомотив да задвижиш Joy Joy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 6 958
Миранда, много ти е голяма пурата Joy Joy Joyс нея можеш парен локомотив да задвижиш Joy Joy Joy Joy

За тези които не ме познават, нека да се запознаем... Приятно ми е Мери Хуанита 15

Някой друг ще се представи ли? А прякора ми е глиганГУРУ на плодчетата  Joy hahaha Joy

# 81
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ех,че ги измляш и ти едни смехурий, Joyнямам прякор,но можеш да ми постнеш един Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 685
Smetana@ Аз си я спазвам по тези дати Simple Smile Когато има подобно объркване гледам да ги комбинирам Simple Smile Всеки сам избира за себе си   bouquet

# 83
  • у нас
  • Мнения: 443
aз ще лунувам от 21.04ч. Naughty

# 84
  • Мнения: 6 958
Ех,че ги измляш и ти едни смехурий, Joyнямам прякор,но можеш да ми постнеш един Joy Joy Joy


БОГиня ЛУНАтикува  newsm78

и л и

Богиня ЛУнатиКУВА  newsm78

Правя си асоциация с това, че лунуваш и че каза за храната на богините   bouquet

Мнение??? 15

# 85
Здравейте!
Ето ме и мен.Миналата седмица кантара отчете-0, в края на 24-тия час,а на следващия ден-1!Днес лунувам от сутринта.Не зная дяли ще изкарам до утре вечер,но със сигурност ще продължа на по-лек режим!
Късмет на всички!

# 86
  • Мнения: 780
Цитат
aз ще лунувам от 21.04ч. Naughty
и аз така миналият път по този календар лунувахме newsm78 както и да е аз от сутринта съм на лека храна така че утре до 21.04 се ще изкарам на водичка и кафе успех на започналите вече  Hug

# 87
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ех,че ги измляш и ти едни смехурий, Joyнямам прякор,но можеш да ми постнеш един Joy Joy Joy


БОГиня ЛУНАтикува  newsm78

и л и

Богиня ЛУнатиКУВА  newsm78

Правя си асоциация с това, че лунуваш и че каза за храната на богините   bouquet

Мнение??? 15
Доста килограми трябва да сваля за да се сравня с богините Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 6 958
Ех,че ги измляш и ти едни смехурий, Joyнямам прякор,но можеш да ми постнеш един Joy Joy Joy


БОГиня ЛУНАтикува  newsm78

и л и

Богиня ЛУнатиКУВА  newsm78

Правя си асоциация с това, че лунуваш и че каза за храната на богините   bouquet

Мнение??? 15
Доста килограми трябва да сваля за да се сравня с богините Joy Joy Joy

Ти и сега си си Богиня, а съвършенството се постига с постоянство и ти ще успееш  Peace

# 89
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
От твоята уста в божийте уши Hug

Общи условия

Активация на акаунт