~ Лунна диета 10.04.2007 г. НАЧАЛО : 11:04 ч. ~

  • 4 772
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 958
да си пием елексира минерална водичка и чайче те са за боговете Joy Joy Joy

Нека да се почрпим богини  Peace




# 61
  • Мнения: 916
Ако само това е за боговете(чай и вода Sick),аз искам да съм простосмъртна.... Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 6 958
Ако само това е за боговете(чай и вода Sick),аз искам да съм простосмъртна.... Joy Joy Joy

Ето за простосмъртните!!!  bowuu


Wink Wink WinkУ С П Е Х!!! Joy hahaha Joy
 

# 63
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Богините са богини те нямат нужда от храната на простосмъртните,не напускай царството небесно Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 657
Записвам се
За първи път ще прилагам тази диета

# 65
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
УУУУУ каква гадна торта ,как не ги е гнус да я консумират,повръща ми се като я гледам,това е най-отвратителното нещо ,което съм виждала Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 727
казвайте следващата дата че тази по "уважителни" причини я пропуснах Embarassed

# 67
  • Мнения: 916
 SickНаистина тортата е доста неприятна...връщам се към богините tooth...Миранда успя да ме отвратиш! hahaha Joy Joy

# 68
  • Мнения: 6 958
SickНаистина тортата е доста неприятна...връщам се към богините ...Миранда успя да ме отвратиш! hahaha Joy Joy

toothtoothtooth Браво!!! Като заслабнете да не забравите да ме почерпите  Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 6 958
казвайте следващата дата че тази по "уважителни" причини я пропуснах Embarassed

17.04.2007 г. 14:36 ч.

Стига да няма разминаване в часа, а кой знае следващия път може и в датата да има  Joy hahaha Joy

# 70
  • Мнения: 916
SickНаистина тортата е доста неприятна...връщам се към богините ...Миранда успя да ме отвратиш! hahaha Joy Joy

toothtoothtooth Браво!!! Като заслабнете да не забравите да ме почерпите  Crossing Arms

Ти ще си първа почерпена Hug...обещавам...само първо да отслабна... Mr. Green

# 71
  • Мнения: 814
SickНаистина тортата е доста неприятна...връщам се към богините ...Миранда успя да ме отвратиш! hahaha Joy Joy

toothtoothtooth Браво!!! Като заслабнете да не забравите да ме почерпите  Crossing Arms


miranda_rs, от мен получаваш  веднага  2 л. минерална вода!

# 72
  • Мнения: 2 220
Аз вече съм гладна...

# 73
  • Мнения: 685
Пийни чаша чай  Peace

# 74
  • Мнения: 811
Глаааадна съъъъъм  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт