Перник - 3

  • 15 492
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
Ехее, заваляха предложения Grinning Мен ме бройте независемо от деня и часа. Само да не вали из ведро или да духа вятър със 100км/h Айде чакам да се разберете работещите Wink Чао!

# 16
  • Мнения: 3 372
Най-добре да пуснем анкета Peace Така иначе няма да се разберем никога

# 17
  • Мнения: 1 608
Ехее, заваляха предложения Grinning Мен ме бройте независемо от деня и часа. Само да не вали из ведро или да духа вятър със 100км/h Айде чакам да се разберете работещите Wink Чао!
Peace

# 18
  • Мнения: 751
здравейте и от мен
За срещата ще се опитам и аз,но не сам сигурна Tired
Искам да ви питам,някоя от вас случайно да иска коте?Имам проблеми и трябва да намеря нов дом за малката ми душичка CryМного я обичам и ми е много мъчно,но така се налага CryМного е добричка,не хапе,не дере,игрива е,гальовна и с децата също.Малката много и се радва и двете много се гушкат!До тоалетна ходи в банята и лесно се почиства.Може да ходи и в чист леген и в котешка тоалетна!Чуствам се ужасно и ми се иска и някой друг да я обича така Cry
Да ви кажа сега,че довечера(но най-вероятно утре)ще ме дават в един срещу всички.Скромна игра,но бях много притеснена.

# 19
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
MARIAELI, няма да пропусна и ще гледам. Със сигурност е притеснително да те дават по "телевизора". Аз също имам известен опит и знам, че доста се притеснявах, въпреки, че бях "на екран" близо два месеца. И вместо да се отпусна, още повече се панирах.
MARIAELI, как беше в предаването? На мен много-много не ми допада, повече ми харесваше "Стани богат".  И с Ники Кънчев имах малко контакт,  голям е симпатяга.
/Е, моето си излезе като чиста хвалба, ама прощавайте, ако така звучи!/

А за котенцето - аз не се наемам да гледам животно, не че не ги обичам, но не умея да се грижа за тях. Аз едно цвете нямам вкъщи, какво остава за друга жива душичка!

# 20
  • Мнения: 589
За котето аз няма да съм най-добрия стопанин, затова се надявам някоя благородна душа да го прибере!
Ще гледам предаването задължително Peace
Анкета!? Ами пускайте я Peace

# 21
  • Мнения: 492
За срещата съм независима - от мен нищо не зависи Laughing-когато кажете!
Коте отказвам, защото  съм алергична.
MARIAELI, ще гледам с удоволствие!Тъкмо ще те видя първо на "телевизора", та да те позная на срещата!

# 22
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Чудя се къде се загуби ROSI, някой има ли връзка с нея?

# 23
  • Мнения: 492
Не, не зная къде е и тя, и РумиДени.

# 24
  • Мнения: 589
MARIAELI, гледах те Grinning ! До тук се справи достойно. Утре ще видим как си продължила и колко си спечелила, а ти ще се похвалиш ли за какво ги похарчи Wink  Party Изглеждаш много добре за майка на 8месечно бебе! Как го правите бе хора, аз съм слон с пигментни петна и не се понасям Sad  Все пак съм щастлива с децата си, ноооо имам доста да поработя над себе си Rolling Eyes Embarassed

Спокойна нощ!

# 25
  • Мнения: 492
MARIAELI,гледах те!Браво!

# 26
  • Мнения: 751
Мерси за добрите думи Embarassed
Е,днес няма да гледате много!Само достойното ми оттегляне hahaha
Мира55 и аз харесвах повече Стани богат!В Един срещу всички ти трябва повече късмет и обстановката е по-шумна и притискаща!

# 27
  • Мнения: 3 372
Така като гледам пак няма да се организира среща ooooh!

# 28
  • Мнения: 589
Хайде на среща де Grinning Казвайте кога, пък който дойде. Ще има и други срещи.

# 29
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Мерси за добрите думи Embarassed
Е,днес няма да гледате много!Само достойното ми оттегляне hahaha
Мира55 и аз харесвах повече Стани богат!В Един срещу всички ти трябва повече късмет и обстановката е по-шумна и притискаща!

Аз обещах да гледам, но не можах. Бях на работа до късно и така... Надявам се днес да те видя!


MARIAELI, гледах те Grinning ! До тук се справи достойно. Утре ще видим как си продължила и колко си спечелила, а ти ще се похвалиш ли за какво ги похарчи Wink  Party Изглеждаш много добре за майка на 8месечно бебе! Как го правите бе хора, аз съм слон с пигментни петна и не се понасям Sad  Все пак съм щастлива с децата си, ноооо имам доста да поработя над себе си Rolling Eyes Embarassed

Спокойна нощ!

И аз не съм свалила още килограмите, които качих по време на бременността. Правя известни "напъни" в тази област, пък и спрях цигарите и ми е мноооого трудно да се отърва от излишните /около 15  Embarassed/, но... Сега с gal4o тръгваме на народни танци и се надявам да комбинирам полезното с приятното, и дано науча "селското" най-накрая.
Ако имаш свободно време и желание, заповядай и ти!

Общи условия

Активация на акаунт