бебка е в кувиоз- как да чакам?

  • 5 834
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моля се малкото ти детенце да се оправи бързо и да е живо и здраво Praynig
 Бъди много силна и вярвай!Прегръщам те!

# 16
  • Мнения: 3 914
Ами върнах се на работа ,а вечер ревях Sad
Знам как се чувстваш и те разбирам.Опитай се да мислиш за деня ,когато ще я преместят на легло ,а после ще я изпишат,представяй си как я гушваш накрая на изхода на болницата/ако можеш,разбира се,при мен не се получи ,но пък кой знае ти може и да успееш/.Вярвай ,че всичко ще е наред,моля се заедно с теб  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само незнам защо не те пускат при него, може би заради пневмонията, за да не се заразиш и ти.Та то има нужда от теб в този момент.Какво ти казват лекарите ?  bouquet  bouquet  bouquet
Не я пускат не за да не се зарази тя (пневмонията не е заразна), а за да не зарази бебето (защото имунитета допълнително е отслабнал от пневмонията). Иначе жалко- наистина бебето има нужда да усети майчината топлина. Знам какво е, защото и аз съм имала бебе в кувиоз, макар и не толкова малко и болно.
Много силно стискам палци да оздравее и да се стабилизира. Мисли позитивно и не се отчайвай... Не си сама Hug Peace  bouquet

# 18
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Съчувствам ти и се моля от сърце скоро всичко да е наред и бебчо да се стабилизира! Praynig Кураж,мила! Praynig

# 19
  • Мнения: 14 133
Милата... съчувствам ти. Ще се помоля за бебчо да се оправи и скоро да си го гушкаш и да му се радваш.  Hug
Мисли позитивно доколкото можеш, хубавите мисли предизвикват хубави неща. 
Praynig

# 20
  • Мнения: 4 621
Стискам палци малката да се оправи по-бързо и всичко да приключи по възможно най-добрия начин Peace

# 21
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Стискам палци малката да се оправи по-бързо и всичко да приключи по възможно най-добрия начин Peace

Дано всичко мине бързо и безпроблемно  Praynig

# 22
  • Мнения: 5 391
Историята ти ме трогна, съжалявам че така са се стекли нещата и за двете ви Sad

Силно се надявам, че дъщеричката ти ще се пребори и ще си я гушкаш вкъщи! Praynig Praynig Praynig

Бъди силна заради нея!  bouquet

# 23
  • Мнения: 272
Дано скоро до свърши твоя кошмар и да гушкаш детенцето си. Бъдете силни и двете! Изпращам ти силна прегръдка!

# 24
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Дано скоро се я приберете в къщи! Кураж дотогава!

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
МОля се за малката душичка!!!  Praynig  Praynig  Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
Моля се за малката ти дъщеричка   Praynig. На теб кураж!!!!  Hug

  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 757
И аз се моля за душичката.  Praynig Колко кила се роди?

# 28
  • Мнения: 873
божичко и ние сме на тази възраст!много се надявам да се доизносим докрая-всичко върви нормално,ноа ако сега се роди,сигурно ще се побъркам Shocked така че напълно те разбирам Hug чувала съм за доста бебенца,които се раждат на тази възраст,оцеляват и после нямат проблеми с развитието Praynig-на една моя позната се случи така и сега бебето е шишо и шило в торба!така че се успокой и мисли позитивно!знам,че времето тече бавно,но все пак ще дойде денят да си пребереш детенцето вкъщи Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 389
Стискам палци малката да се оправи по-бързо и всичко да приключи по възможно най-добрия начин Peace

Дано всичко мине бързо и безпроблемно  Praynig
Бъди силна и вярвай,че това ще се случи!

Общи условия

Активация на акаунт