Нечистоплътните хора какви са?

  • 3 638
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
Най-нечистодушевното същество, с което животът ме е сблъсквал, беше много чистоплътно, много лъскаво, много поддържано, много красиво.....

Иначе, може да има връзка - липсата на интерес към личната хигиена може да е белег за депресия, която със сигурнос се отразява на междуличностните отношения, както и е белег за проблеми, които са нещо, свързано и с характера на човека и способността му да реагира на живота.

# 16
  • Мнения: 1 364
Според мен няма връзка.

# 17
  • Мнения: 5 877
Лиске, друга зависимост ще ти кажа:
Колкото по-малко обобщаваш,
толкова по-малко ще грешиш.

# 18
Не мисля, че има връзка. на мен ми се струва, че често най-чистите и пригледни хора са най-злобните Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 733
Позната ( бивша приятелка)- супер мизерен вид, по-късно осъзнах че досущ съответства на личността и.
Настояща приятелка-обича да ходи чорлава, има супер дивашки вид, но е страхотен и лъчезарен човек.
Няма връзка Liso според мен, поне не достатъчно обоснована .

# 20
  • Мнения: 3 423
Лиске, друга зависимост ще ти кажа:
Колкото по-малко обобщаваш,
толкова по-малко ще грешиш.

Ей, това е приказка на място!

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Лиске, друга зависимост ще ти кажа:
Колкото по-малко обобщаваш,
толкова по-малко ще грешиш.


 Mr. Green Много си права.

Аз познавам всякакви - и чистоплътни, и не толкова. И коректни, и не толкова. Няма зависимост.

# 22
  • Мнения: 14 133
Мне. Има много чистоплътни хора, които пак са кобри неприятни.
Peace

# 23
  • MUC
  • Мнения: 297
Не мисля, че може да се генерализира. Познавам случаи, където наистина има подобна зависимост, но по-скоро в посока небрежност - хора, които са небрежни към себе си и дома си, са небрежни и в отношенията си с другите. Това също не е правило обаче, просто са няколко отделни случая, които съм наблюдавала.

За злоба, коректност и прочие не мога да коментирам. Там не виждам връзка просто.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 567
Няма никаква зависимост. Има ги всякакви варианти и чисти и мръсни, и добри и не чак толкова.
Конкретно един екземпляр е най-големият мърльо, когото познавам, направо ме е супер гнус от него. В същото време е готов да помогне по всяко време на денонощието и на абсолютно непознат човек.
Аз по принцип не мисля, че може да се обобщава. Рядко има  изверги и светци, повечето хора са доста шарени. Понякога ни прецакват и добри хора, понякога и ние прецакваме другите. Може дори да не е осъзнато, това което е добро за един, не е такова и за друг.

# 25
  • Мнения: 1 546
Знаете ли кое за мен е най-отвратителния и гнусен признак за нечистоплътност?Когато изляза пред блока и видя ужасната мръсотия, разпилените торбички, фасовете, опаковки от вафли, парцали и всякакви други гнусотии...
Живеем по-зле от свинете, хора! Sick

# 26
  • Мнения: 480
Аз като видя нечистоплътни хора и не ги допускам  близо до себе си. Гнуслива съм. Имах едно кандидат-гадже, на което след като надникнах в ушенцето, видях едни...неща. Повече не се срещнах с него  Sick
Иначе по неволя се срещам с подобни субекти - например в работата. Единственото, което съм забелязала у тях е, че говорят някак високомерно и на висок тон, сякаш искат да бъдат забелязани.

# 27
  • Мнения: 27 524
Замислих се, че външният вид има връзка
с това, което е човек отвътре.

Няма връзка. Зависи. Много зависи. Веднага ти отговарям - хората на изкуството са нечистоплътни. Гениалните художници, гениалните компютърджии, всички, които ги бива в ръцете. Имаме наш близък приятел, страхотен худижник, няма тайни с компютрите, за всичко можеш да говориш с него, невероятно самоотвержен приятел, нямаме оплаквания. Но... той просто не е на тази земя относно миене на чинии, изгладени дрехи, нови чорапи и чисти ризи.
Хем е така, както казваш, хем не. Всичко в този живот е относително.
Но... за мен мръсни и миризливи хора са неприемливи. Независимо от гениалността им  Stop

# 28
  • Мнения: 4 076
Нечистоплътните хора са на първо място мързеливи. Поне моите наблюдения са за 100% такава зависимост.
И да, в повечето случаи има и нещо нечисто зад една физическа нечистоплътност.

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
не съм съгласна, че хората на изкуството са нечистоплътни. като студентка познавах художници, чистички си бяха Crazy

Общи условия

Активация на акаунт