ПОМПА ЗА КЪРМА-моля за съвет!!!

  • 1 633
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 044
Авент-другите  не си струват според мен,много съм доволна от помпата и доста време я ползвах Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 493
sillsav, няма да разводнявам повече темата, ама си има цяла Библиотека и подфорум за целта... Въпрос на информираност и желание.

По темата: Сега се сещам, че и на НУК помпата хич не е лоша.

# 17
  • Мнения: 90
Благодаря ви момичета!!!  bouquetМоже би за начало няма да вземам,а ако видя че имам нужда ,вероятно ще прежаля парите за авентската....

# 18
  • Мнения: 505
Почти от самото раждане на дъщеря ми ползвам Чико (с гумичката, а не тип спринцовка) и съм много доволна. Струва 25лв.
Аз също съм много доволна от тази помпа на Чико!

# 19
  • Мнения: 576
Не знам дали сте чували за японската марка PIGEON? newsm78 Имат страхотни помпи и ел. и ръчни. На мен ми  подариха ръчна, и съм много доволна. smile3521 В Маичин дом в стаята имаше една мама с Авент, и за да създаде вакуум, тя помпаше около 20 пъти ,а аз още от първото помпане се създаваше вакуум и потичаше кърма! В  краина сметка и другата мама си взе на  PIGEON! newsm10

# 20
  • Мнения: 339
Авент определено. Скъпа е, но я си помисли ако не се справиш с кърменето колко стотици левове ще дадеш за АМ??? Thinking
Освен това помпата е най-необходима точно в първите дни Peace

# 21
  • Мнения: 1 371
Авент!
Не ми се мисли, ако не беше тя - сигурно още щях да седя в родилния дом  Thinking, да проливам сълзи  Cry и да се цедя на ръка  #Cussing out.

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 1 737
За Медела се твърди, че е класи над Авент като функционалност, по света масово я ползват изключително в болниците. От скоро ги има в България и са малко по-евтини от Авент, около 68 лв е ръчната.

относно коментара за имането на кърма съм меко казано възмутена

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 472
За Медела се твърди, че е класи над Авент като функционалност, по света масово я ползват изключително в болниците. От скоро ги има в България и са малко по-евтини от Авент, около 68 лв е ръчната.

относно коментара за имането на кърма съм меко казано възмутена


За да бъдем точни :
Медела ръчна помпа тип спринцовка - 45 лв.
Медела двуфазна ръчна помпа - 69 лв.
Медела малка електрическа помпа - 125 лв.

Авент ISIS - МЕХАНИЧНА с 2 шишета 125ml - 82

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 23:24 от Магазин РОШКО

Общи условия

Активация на акаунт