VIP Brother 2 - 7

  • 41 031
  • 1 412
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 968
Христинчето така се е закотвила , че май няма намерение да излиза скоро.Струва ми се , че дори да бъде номинира пак няма да и изгонят newsm78


за това говоря и аз /пиша де/ Simple Smile Simple Smile : )

# 31
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Какви звезди-к"ви 5 лева? Къде виждате звезди, щото аз не  виждам! Звезда, разбирам  или Анджелина Джоли или Брад Пит, където филмите им се въртят в цял свят и им плащат милиони за участие! А  Ката къде я знаят с нейния "Оркестър без име" / в България/ и .......до тук? Някой да ме поправи,ама сигурно съм й забравила " страхотните участия" в други филми? А пиперливият й език го знаят навсякъде? Ами тя като беше млада, беше като Райкова! Всеки гледаше да клъвне, ама е забравила , щото младите са по-напористи и по-нахални!! И кой каквото и да казва, да знаете, че става дума за ПАРИ!!!!!!!!!!!

# 32
  • Мнения: 11 607
Сопрано, че си скрит - скрит си... Че пускаш на час по лъжичка и това е вЕрно, но ако може нещо по актуално......

Това е от предната тема,дето не успях да си го публикувам.....
А мъката ми - тя е, че в България това шоу има някакъв морално назидателен характер.Хората умират да "наказват" разни "непослушковци".
Към края остават само пълните темерути и някоя Многострадална Геновева....
Според реалити шоуто е и всичко останало - и участници, и победители, и гласуващи и всичко... Пък от ББ да не са били лоялни към гледащите?Що смени на регламента е имало и ще има......

Amidala някакви предположения да имаш? Че предния път ти се сбъднаха на 100%

То за нас ще гласуват ВИП БГ ТАТИ...... GERBER учебниците не питат ли за теб?
Питат, ама кой ли ги чува Simple Smile Simple Smile Simple Smile  
Да не станах досадна Simple Smile Simple Smile Simple Smile ?
Неееееееееееееее...........

# 33
  • София
  • Мнения: 2 968
В малка България - такива звезди.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 830
Ми много е просто..Автоматичните номинации на Азис и  Десислава вкараха Роси в тях..От което спечели..А?а?

Здравко  newsm78

# 35
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
ние не спечелихме със сигурност. аман от тоя здравко. продуцентите не четат ли, не правят ли проучвания, че здравко никой не може да го гледа вече.  #2gunfire а на мен росито взе да ми става интересна.

Някой в предната темичка нали беше казал newsm78, че Здравко бил втори братовчед на Ники Кънчев. Ако е вярно, то....  Tired

# 36
  • Мнения: 11 607
Автоматичните номинации на Азис и  Десислава вкараха Роси в тях..[/b]
Това и аз го чух по Нова, но не ми стана ясно, защото съм го пропуснала момента... Защо са получили автоматични номинации? Не са спазили правилника за Къщата ли?

# 37
  • Мнения: 170
Какви звезди-к"ви 5 лева? Къде виждате звезди, щото аз не  виждам! Звезда, разбирам  или Анджелина Джоли или Брад Пит, където филмите им се въртят в цял свят и им плащат милиони за участие! А  Ката къде я знаят с нейния "Оркестър без име" / в България/ и .......до тук? Някой да ме поправи,ама сигурно съм й забравила " страхотните участия" в други филми? А пиперливият й език го знаят навсякъде? Ами тя като беше млада, беше като Райкова! Всеки гледаше да клъвне, ама е забравила , щото младите са по-напористи и по-нахални!! И кой каквото и да казва, да знаете, че става дума за ПАРИ!!!!!!!!!!!

Забрави , че в България може да има звезди от този ранг, не сме дорасли.Като цяло ако някой започне да се издига все ще се намерии някой да го тегли на долу.

# 38
  • Мнения: 1 288
Автоматичните номинации на Азис и  Десислава вкараха Роси в тях..[/b]
Това и аз го чух по Нова, но не ми стана ясно, защото съм го пропуснала момента... Защо са получили автоматични номинации? Не са спазили правилника за Къщата ли?
защото ги хванаха как се наговарят за номинациите, а те нямат право на това.

# 39
  • Мнения: 3 423
Атрактивните, лошите или послушните и миловидните да печелят Брадърите?

Сиа в България,
Ендемол другаде.

Впрочем, защо логото на Сиа
ми прилича толкова много на
това на Плей Стейшън 2? Луда
ли съм или сънувам кошмари?!

# 40
  • Мнения: 170

Някой в предната темичка нали беше казал newsm78, че Здравко бил втори братовчед на Ники Кънчев. Ако е вярно, то....  Tired
[/quote]

Ами  както е тръгнало с тия номинации май ще излезе вярно.Все в кюпа и все излиза чист.

# 41
  • Мнения: 7 640
може ли за изпусналите да кажете защо Христина е още вътре- нали щеше да си ходи по желание Shocked

После каза, че щом и се е отдала възможност, ще се възползва. Няма да си излезе сама

ейй, овца голяма.
И яйцето си използва безсрамно, и така се държи, сякаш всички са й длъжни. Още от преди като беше бременна даже.
Направо и я номинирам за най-антипатична в Къщата. #2gunfire

# 42
  • Мнения: 677
Що няма анкета за азис и венета?
И снимка беге няма и аватар нямам..Мъка..

# 43
  • Мнения: 9 908
ако Здравко се кандидатира за кмет, това ще е Вип брадър 3 Simple Smile

# 44
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Наистина ли в нашата анкета има вече 7 човека, които одобряват поведението на Венета и още 2 на които им харесва още повече newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт