VIP Brother 2 - 7

  • 40 976
  • 1 412
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Някой спомена ли,че РоситУ си излезе,а не трябваше да влиза въобще в номинации..
И кой спечели от това,а?


аз нещо не разбрах...?
Rolling Eyes
Тони пак на час по лъжичка..

# 16
  • Мнения: 7 640
може ли за изпусналите да кажете защо Христина е още вътре- нали щеше да си ходи по желание Shocked

# 17
  • Мнения: 7 474
newsm78, защо аватара ми не се показва? вие имате ли проблеми?

Снимка.бг не работи нещо Close

# 18
  • София
  • Мнения: 2 967
може ли за изпусналите да кажете защо Христина е още вътре- нали щеше да си ходи по желание Shocked

Доколкото знам е вътре и то добре се е закотвила.

# 19
  • Мнения: 4 053
Някой спомена ли,че РоситУ си излезе,а не трябваше да влиза въобще в номинации..
И кой спечели от това,а?


аз нещо не разбрах...?

и аз newsm78

# 20
  • Мнения: 1 288
ние не спечелихме със сигурност. аман от тоя здравко. продуцентите не четат ли, не правят ли проучвания, че здравко никой не може да го гледа вече.  #2gunfire а на мен росито взе да ми става интересна.

# 21
  • Мнения: 170
Някой спомена ли,че РоситУ си излезе,а не трябваше да влиза въобще в номинации..
И кой спечели от това,а?


От изгонването и никой не спечели,само изгубиха зрителите щото беше готина и весела.

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
може ли за изпусналите да кажете защо Христина е още вътре- нали щеше да си ходи по желание Shocked

После каза, че щом и се е отдала възможност, ще се възползва. Няма да си излезе сама

# 23
  • София
  • Мнения: 2 967
а на мен росито взе да ми става интересна.


Кога ти стана интересна? Когато излезе ли?!

# 24
  • Мнения: 212
newsm78, защо аватара ми не се показва? вие имате ли проблеми?

Снимка.бг не работи нещо Close

ааааааааа, значи да не пипам нищо в настройки, мерси! Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 967
може ли за изпусналите да кажете защо Христина е още вътре- нали щеше да си ходи по желание Shocked

После каза, че щом и се е отдала възможност, ще се възползва. Няма да си излезе сама



Нали никой не го е подложил на съмнение, че ще излезне "без бой"?!

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Сестрата на Росито мног хубава, само че и тя говореше провлаааачено като нея.

# 27
  • Мнения: 170
Христинчето така се е закотвила , че май няма намерение да излиза скоро.Струва ми се , че дори да бъде номинира пак няма да и изгонят newsm78

# 28
  • Мнения: 677
Ми много е просто..Автоматичните номинации на Азис и  Десислава вкараха Роси в тях..От което спечели..А?а?

# 29
  • Мнения: 1 288
не, последните дни преди да излезе, естествено.
а не трябваше да е на номинации, защото според гласуването в къщата на номинации излизаха здравко и десислава. служебно излизаха азис и  десислава. затова на мястото на деси сложиха следващата наред, а именно росито. което не беше необходимо. предполагам това е имал впредид сопрано.
а, той вече ти е отговорил.

Общи условия

Активация на акаунт