VIP Brother 2 - 7

  • 41 004
  • 1 412
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 494
Това и аз го чух по Нова, но не ми стана ясно, защото съм го пропуснала момента... Защо са получили автоматични номинации? Не са спазили правилника за Къщата ли?
не, че са се наговаряли, ами споделиха след номинациите кой за кого е гласувал да остане. Малко беше съмнителна работата-нищо сериозно не казаха, само че един друг са се подкрепили.

# 46
  • Мнения: 3 423
Наистина ли в нашата анкета има вече 7 човека, които одобряват поведението на Венета и още 2 на които им харесва още повече newsm78 newsm78 newsm78

Това си може жената,
това си прави, не ви се
харесва, щото очаквате
повече. Ми няма повече.

# 47
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 867
Ракажете какво става сега Simple Smile

# 48
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Наистина ли в нашата анкета има вече 7 човека, които одобряват поведението на Венета и още 2 на които им харесва още повече newsm78 newsm78 newsm78

Това си може жената,
това си прави, не ви се
харесва, щото очаквате
повече. Ми няма повече.
В интерес на истината от Венета очаквах по-малко........злоба и фалш

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
може ли за изпусналите да кажете защо Христина е още вътре- нали щеше да си ходи по желание Shocked
Ами сигурно няма желание да си ходи Wink

# 50
  • Мнения: 2 829
днес в сутрешното предаване по нова,,,с роситу,,,имаше зрителски обаждания Joyдоста жени я аплодираха,,а един мъж я попита--да си признае честно--пила ли е преди да влезе в студиото Joy Joy



та ми стана интересно,,аз очаквах повече негативни обаждания,,обаче тези които я аплодираха ,искаха здравко вън и аман от манипулации

# 51
  • София
  • Мнения: 2 840
Наистина ли в нашата анкета има вече 7 човека, които одобряват поведението на Венета и още 2 на които им харесва още повече newsm78 newsm78 newsm78

Ъхъ.
Аз й харесвам поведението.
То ме забавлява.
Това изумително ли е?
Или трябва да се забавлявам с Маги, дето не я забелязвам?

# 52
  • Мнения: 7 640
Ракажете какво става сега Simple Smile

Тишо и Китаеца говорят за моренце....
Преди това Катето и Китаеца правиха някакво печено агне Shocked, което някой да обяси защо е сега newsm78
Другите спят май

# 53
  • Мнения: 1 494
Нищо съществено в момента. Малко по-преди групата на Азис си обсъждаха как злобно е гледала Венета снощи, още преди номинациите. Подхвърлиха на Азис, че се надяват да остане до гласуването, за да изхвръкне Венета. Той каза, че Венета много я е яд, че той не и отговаря на гадните подмятания. Вече открито говорят колко е злобна онази дама.

# 54
  • Мнения: 433
Най - антипатични:
- Христина с тъпата й мутра, все едно е голямата работа - първо бременна, сега омъжена, после сигурно второ ще направят в следващия сезон
- Катето Евро - с поведение на тинейджърка и супер ама супер лицемерна - обича всеки, ама на...

Да не говорим, че пак Здравко ще спечели - сега сигурно ще стане мил на хората и как така да остави в къщата семейството си. Е***и и нагласената работа. Защото Азис сигурно ще излезе, Венета ще я изгонят, а Здравко ще си кротува и накрая - опа паричките.  ooooh!

# 55
  • Мнения: 2 829
и ,ристету, и на здравко какво им е,,намазаха яко,,,това тяхното ако не е далавера,,здраве му кажи,,,а какво дадоха,,,малко клатене под завивката,,, Joy Joy,
а и на финала какво излезе,,,уж вип персони ,уж рейтинг--а здравко намазва най-много--сватби,,бойко ги бракосъчета сваровси-----егати!!!!!!!!!
и цветя даже във ваната!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а тези дето са звезди---какво излезе--направи шоуто на селяка!!!!!!!!!!!!!!!!
ебаси гадното предаване стана!!!!!!!всичко в угода на приморския!!!!!
и аз искам деси и азо безплатно да ми пеят и дънките да и нося!!!!11и кючек дами играят
и катето евро смешки да ми прави!!!!!!!!!1
ама направо се вбесих!!!!!!!!от тоя пошлост на сиа

# 56
  • София
  • Мнения: 2 840
Ей, аман от ДОБРИ хора.
Така и не разбрах, що Венета е ЛОША, а Катето е готина? newsm78

И какво лошо има в това да си лош?!
По-хубаво ли е да си простовато добродушен?

Вече почвам да си мисля, че Венета е добра, щото е една публична жертва на морала и всеобщата доброта, дето струи на талази отвсякъде Joy Joy

# 57
  • Мнения: 1 336
Наистина ли в нашата анкета има вече 7 човека, които одобряват поведението на Венета и още 2 на които им харесва още повече newsm78 newsm78 newsm78

Ъхъ.
Аз й харесвам поведението.
То ме забавлява.
Това изумително ли е?
Или трябва да се забавлявам с Маги, дето не я забелязвам?
Аз понеже не гледам много често, но в моментите в които съм хващала откъси тази Маги, не знам каква миска го раздава, не сприра да бълва змии и гущери против Венета и не знам защо накрая Венета била злобната  newsm78
Венета е естествена, такъв и е стила, да не говорим в сравнение с всички кухи лейки там колко повече акъл има  Wink

# 58
  • София
  • Мнения: 981
Ужас!Довечера ще дават голямата драма на В. за да почнем да я съжаляваме.

# 59
  • Мнения: 2 829
а най-много ме е яд,,че тая .....................христина,,вместо да се поучи малко,, малко женски хитрости,,да се гримира,,малко да се научи как да се държи,,как да се облече---седнала да сплетничи,,,и да поучава   и въобще....................


ами ,,каква ще да е катето евро---знае ,може,,,и да се прикрие и да утеши,,ако ще лицемерно да е--нема простащина при нея,,
та ристету,,малко отмалко да се поогледа--то всеки има какво да научи,,ами тя....................абееееееееенервирах се

Общи условия

Активация на акаунт