мами местим се трябва ми инфо за ДГ

  • 1 078
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 345
ето звъня на кварталните ОДЗ-та за да не го влача през всичките и всеки казва ми за тази година място няма направо почвам да се отчайвам

# 16
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ева, синът ми от 2 дена ходи в 69 ясла в Студ. град. Подадохме молба в началото на февруари, без особени надежди, но през март се обадих да попитам профилактично и ми казаха, че може да го вземат веднага, аз предпочетох да изчакам до април. Та ако не ти е много далеч опитай и там. Яслата е срещу бившия РУМ на Студ. град. Лошото, че това е само ясла и след това ще имаме същите проблеми при записването за градина.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 345
А знаеш ли някакъв телефон там,че направо ми писна да го влача по ДГ

# 18
  • Мнения: 494
Аз лично нямам телефон на 69 ясла,а и моите впечатления оттам са отпреди 5 години,но пак много държа да кажа,че бяха много,ама много доволна от всичко:от това как гледаха децата,как ги забавляваха,от условията и чистотата там.Директорката(Николова мисля се казваше)-ако все още е тя,значи нещата продължават по този хубав начин-страхотно мила и усмихната жена.Успех с 69! Simple Smile

# 19
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
868 31 03 е телефона на завеждащата - Николова. Явно е същата жена. Дано има все още места.

Общи условия

Активация на акаунт