Магазини за диетични и здравословни храни - по градове

  • 87 350
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 62
За Пловдив- Наскоро откриха и нов магазин Здраве и природа в Тракия- бл. 93 с/у Католическата катедрала . Има един строеж- блока е зад него.Магазина е на фирма БОРОЛА- има интересни неща.

# 16
  • Мнения: 4 916
София - началната спирка на А72 на Плиска, десет метра по-надолу по ул. "Н. Коперник", малко магазинче, слиза се по едни стълбички.

# 17
  • Мнения: 7 821
София; ж.к. Красно село, бл.15 Карта

# 18
  • Мнения: 3 927
За Варна знам няколко, но без адреси  Simple Smile

1. Бившия здравословен от цветята на Катедралата сега се намира на кръстовището на Мария Луиза, срещу у-ще Д. Дебелянов.

2. Здравословен магазин има в една от пресечките на градинката на лятно кино Тракия.

3. Още едно магазинче, което е или на ул. Цимерман или на ул. Столипин (карето около МУ с улици-генерали); оранжева АЛ-дограма.

Следващият път като минавам покрай тях ще взема точния адрес  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 647
За Варна знам няколко, но без адреси  Simple Smile

1. Бившия здравословен от цветята на Катедралата сега се намира на кръстовището на Мария Луиза, срещу у-ще Д. Дебелянов.

2. Здравословен магазин има в една от пресечките на градинката на лятно кино Тракия.

3. Още едно магазинче, което е или на ул. Цимерман или на ул. Столипин (карето около МУ с улици-генерали); оранжева АЛ-дограма.

Следващият път като минавам покрай тях ще взема точния адрес  Mr. Green
мерси   bouquet

# 20
  • Мнения: 5 682
 FlutterПо нагоре се бях включила с въпрос за магазини във В. Търново и региона. Но сега и аз да се включа отделно от въпроса си. В Горна Оряховица има магазинче за диетични храни срещу офиса на Мтел, а също така съм виждала и диетичен щанд в магазин Макс марк. Party

# 21
  • Мнения: 382
гр.Бургас,ул Гурко,ном.31или 37,пресечката между ул.Цар Симеон и ул.Оборище е.

# 22
  • Мнения: 5 682
 newsm78Чудно, но не мога да си редактирам постинга. Вчера ходих да видя магазинчето за диетични храни срещу мтел-а в Горна Оряховица, но уви - затворили са го. Но за сметка на това видях, че има щанд за диетични храни и в магазин CBA на центъра, но не е много много зареден. Party

# 23
мисля че в Кюстендил няма.... по специално освен малко във....фантастико  Sad Sad Sad #Cussing out Cry а там дори няма нискомаслено кисело мляко...  Rage

# 24
  • София
  • Мнения: 478
Цитат
София

* на пазара "Димитър Петков" (в частта между "Тодор Александров" и "Пиротска") - павильон е на самия пазар

този магазин вече го няма

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
За София - на Шишман, между улиците Иван Вазов и Славянска.

# 26
  • Мнения: 3 641
За София - на Шишман, между улиците Иван Вазов и Славянска.
Знаеш ли горе-долу кой номер се води там Шишман, че искам да отида Hug

# 27
  • Мнения: 11 607
Мога да кажа спокойно,че вече в Благоевград НЯМА диетичен магазин, за съжаление......

# 28
  • Мнения: 27 524
В София има на улицата, където живея - на Тича, точно на ъгъла с Цар Иван Асен, до фризьорския салон. За ориентир - близо е Орлов Мост и почти в непосредствена близост е Райфайзенбанк   Simple Smile

Чудно, но не мога да си редактирам постинга.

За редакция разполагаме с 24 часа  Peace

# 29
  • Мнения: 9
В Русе - магазин "Здраве"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт