Магазини за диетични и здравословни храни - по градове

  • 87 390
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 617
София,жк.Младост 1 на пазара

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
В Стара Загора има такъв щанд и в супермаркет "Аскент" - по-големия от двата, този, който е срещу Енергото. На този щанд се намират и разни китайски нещица, докато в магазинчетата на ул."Кольо Ганчев" и този под ДСК вече не продават нищо китайско.

# 32
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
За София - на Шишман, между улиците Иван Вазов и Славянска.
Пада се почти с/у Ремедиума там.
Аз знам и другите 2 - на Плиска и до Халите. Иначе в големите вериги магазини(Била, Фантасико и т.н.) има диетичен щанд, както и в Метро има доста диетични и диабетични храни, както и био храни.

# 33
  • Мнения: 5 685
Чудно, но не мога да си редактирам постинга.
За редакция разполагаме с 24 часа  Peace
Joy Малко off. Стана ми смешно защото това съм го писала преди една година и чак сега някой ме светва за времето за редакция. Оттогава досега и аз разбрах времетраенето. Това го писах с добри чувства, без заяждане  Grinning

# 34
  • Мнения: 11 010
В Габрово такъв магазин има на бул. "Априлов", точно до новостроящия се МОЛ на мястото на кино "Майчина грижа".
В Билла и СВА също има по един малък сектор с диетични храни и храни за диабетици.

# 35
  • Мнения: 27 524
Joy Малко off. Стана ми смешно защото това съм го писала преди една година и чак сега някой ме светва за времето за редакция. Оттогава досега и аз разбрах времетраенето. Това го писах с добри чувства, без заяждане  Grinning

Изобщо не съм обърнала внимание  Embarassed  Laughing
Обаче преди година не беше така, доколкото си спомням; това го въведоха сравнително скоро...  Thinking

# 36
  • Мнения: 5 685
Явно и тогава е било така. Сега погледнах - закъсняла съм със 7 минути от 24-те часа за редакция. Писала съм първия пост в 08.09 часа, а следващия на другия ден в 08.16 часа. / Май стана мноооого off  Embarassed Laughing/

# 37
  • Мнения: 125
Има едно малко, но добре заредено магазинче на ъгъла на Дондуков и Дунав - много съм доволна!

# 38
  • София
  • Мнения: 2 658
Има едно малко, но добре заредено магазинче на ъгъла на Дондуков и Дунав - много съм доволна!
и аз тъкмо за него щях да пиша  Peace

# 39
  • Мнения: 11 747
Варна

На гърба на магазин Колониал, който се намира на ул. Сан Стефано, в непосредствена близост до входа на големите 'Римски терми' (гръцката махала)

# 40
София
ул. Владайска 58, на гърба на хотел Шипка, има нов магазин за диетични храни и напитки.

# 41
  • Мнения: 72
 а  някъде в студентски град има ли ?? Thinking  за софия става въпрос

# 42
  • София
  • Мнения: 7 923
Не знам дали сте писали, но в София има на патриарх Евтимий, точно на спирката на тролейбусите на ъгъла с бул. Витоша.
Значи тръгвате от ъгъла с бул. Витоша по партриарха към паметника на патриарх Евтимий, демек обратно на движението на колите (то е еднопосочно). Вървите по левия тротоар (на десния е парка пред НДК) и в един момент малко след самата спирка на тролейбусите, ще забележите една  рекломна витрина на магазина на самия тротоар. А магазина е в ляво в дъното на едно коридорче. Според мен е доста добре зареден.

# 43
Nai novoto i mnogo dobre zaredeno magazin4e vav Varna e na ul.Kalofer3 do aftogarata.Ima vsi4ko dori i gotov sladoled za diabetici i mnogo na6umelite v momenta OVESENI TRICI.

# 44
За Русе: Вече на нов адрес: Магазин за диетични храни и добавки - на ул. "Духовно възраждане" No:45, като ориентир, на 50 метра северно от бившата сладкарница "Куба"

Общи условия

Активация на акаунт