Био дар

  • 9 155
  • 6
  •   1
Отговори
  • там край реката
  • Мнения: 104
Здравейте мамчета,интересува ме някоя от вас лекувала ли се е чрез билко лечение и по-точно в "Био дар" /Адрес-София,бул. "Славянски" №174/ мисля да се лекувам,но се притеснявам да не пропилея време и пари.Ще сам безкрайно благодарна на всяко мнение.

# 1
  • Мнения: 138
Какво смяташ да си лекуваш.Предлагат доста неща-имай на предвид че почват да ти вадят едно след друго чайове ,медовини ит.н.А и като сума накрая не излиза никак евтино .Миналата година и ние с моя мъж пазарихме някои неща от тях,ама въобще не ги почнахме така си стоят . newsm78Като им четох сайта доста бях обнадеждена ,но на място ти задават доста въпроси и едва ли не ти тикат в ръцете да купиш всичко .Ако ви е сериозен проблема не се подвеждай,отиди при специалист .   

# 2
  • Мнения: 5
ЗА ПРЕХВАЛЕНИЯ БИО ДАР
 Наистина съм много възмутена от тези хора сега с подробности искам да ви разкажа,ако все пак сте решили да се лекувате с добрия БИО ДАР.Така,първо звъните по телефона и си уговаряте среща кога и в колко часа.В уговорения час отивате и там започват да ви обясняват ,че всичките проблеми ви идват от неправилното хранене и от там компетентната продавачка на билки започва да ви сваля от рафтовете илачите за пречистване на вашия пълен с токсини организъм.До тук така,но после се започва с билките за черния дроб,за ниското кръвно ако има такова,за очите,за вашите разклатени нерви,как ли ги видя и ,да не забравим и за мехлемчетата за мазане,за промивки някакви билки и куп още боклуци.Правят ви индивидуална програма,купувате си и книгата и всичко това ви струва скромната сума от 200лева и е за 21 дена.След тези 21 дена ще трябва да си закупите илачите за лечение вече за друга скромна сума.Може да не е 200 лева,какво пък може и 300 лева да дадем.Това е .Успех на тези които мислят да се лекуват с ПРЕХВАЛЕНИЯ БИО ДАР

svettlana75
     



        * Лично съобщение

# 3
  • Мнения: 28
Леле, мамчета много негативно сте настроени.
Аз днес си закупих всичко по съставената ми индивидуална програма, надявам се да има много положителен ефект върху организма. От петък започвам пречистващата 3 дневна програма, след това цикъла от 21 дни. Струваше ми 120 лв.
Да, вярно че има много чайчета за приготвяне и разни други нещица, но според мен всичко е до нагласата на човек. Неможе без никакви усилия да искаш да постигнеш нещо.
Лично за мен тези продукти са  подходящи.
След няколко дни ще мога да кажа и как се чувствам с тях.
 

# 4
  • Мнения: 5
Аз лично съм много негативно настроена ,защото отидох и видях за какво става въпрос.Видях просто магазин,който най вероятно не е чак толкова оборотен и всеки отишъл им е добре дошъл.
Аз също съм търговец и когато искам да зарибя клиент никога не започвам да си прибутвам всичко от рафтовете.А те какво правят ако трябва да ти дадат например кутия билка,то обезателно ще ти дадат 2,3 за да могат да ти вземат парите,защото може да не се върнеш повече.Това си е мое мнение,нека който им вярва да си прочиства токсините с техните боклуци.Говорих с лекар и един билкар и тяхното мнение беше,че организма не се прочиства от токсини с купчина билки,а с голямо количество вода,чай и плодове.А билките затлачват още повече организма,а да не говорим че Био Дар ти дават поне един рафт от магазина им.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте,
бих искала и аз да споделя опита си с продуктите на Био Дар. Преди почти година отидох в един от магазините, за да ми обяснят в какво се състои лечението. Консултантката веднага почна да ме разпитва за минали заболявания, фамилни болести и т.н. и в крайна сметка каза, че с няколко курса на лечение алергичната ми астма ще се излекува, ако спазвам схемата, която ще ми изготвят. Естествено съгласих се, защото какво ли не съм опитала и тая алергия не спира да ме мъчи, така че реших да пробвам и това. Приготвиха ми 5-6 вида чайове и кви ли не глупости, за които дадох към 130 лв и ми връчиха една книга с програмата. ОК, ама аз не съм отишла да отслабвам. Тогава тежах 52кг при ръст 165 и нямах нужда да слабея повече. За 1 седмица на овесени ядки и спазвайки стриктно схемата свалих 3-4 килограма и на втората вече почнах да се чуствам отпаднала и им звъннах, а те ми казаха, че е от ниското кръвно да пия чай от коприва. и така, де 2 седмици и се отказах. Благодарение на тая диета обаче, имунната ми система така отслабна, че получих смесена дихателна инфекция и ми бяха нужни 2 антибиотика и 3 седмици лечение, че да се оправя, едва отървах болницата. Така, че мили мами, ако нямате нужда да свалите някое килце, не виждам с какво ще ви помогне Био дар, пък и от друга страна 1 седмица на овесени ядки и без разни билковини биха имали същия ефект. Надявам се, че съм ви била полезна!

# 6
  • Мнения: 5
И на всичкото отгоре са много нагли,аз ходих във Варна.Не знам изобщо как им е разрешено да ти провеждат някакво лечение.Иначе от техните продукти не само ще се излекуваш,но и кожата направо ще ти засияе.А на въпросните продавачки лицата не изглеждаха кой знае колко добре.

Общи условия

Активация на акаунт