Бихте ли си позволили връзка с мъж доста по-млад от вас /10-15години/ ?

  • 3 389
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Не. Не бих. Би било прекалено уморително и затормозяващо за мен. Просто нямам необходимата голяма доза самочувствие и самоувереност за такова нещо. А и според мен е до време. Или поне няма да е истинско, кой каквото ще да говори. 4-5 години да, но 15 са прекалено много  Stop

# 16
  • Мнения: 3 447
Зависи за каква връзка говорим. Ако е само сексуална - да, разбира се. Ако трябва да излизам с него и приятелчетата му - келешчета, да ставам свидетел на първите му пиянски изцепки, да го уча как се свива джойнт и все пак да трябва да си говорим нещо - не.

# 17
Моят мъж има следната теория: '...комбинацията млад мъж (18-35) и по-възрастна жена е перфектна от гледна точка на това, че и двамата са на един акъл...постоянно и най-вече с лекота им се прави секс....те намират в другия онова, което не успяват да намерят в актуалните си връстници'

Не е ясно дали ние с възрастта поумняваме или обратното. Възрастта на мъжа лично мен не ме впечатлява - важно е да е някой, да има харизма ако ще и на 19 да е.

# 18
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Анкета?

# 19
  • Мнения: 6 993
И аз като Естер и Мърморанка. След 20 години...10 години може би да, но едва ли бих се показвала Laughing Ама всъщност аз съм омъжена, какви връзки...няма такива работи. Crazy

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Късно, мила, късно. Wink

# 21
Зависи от много неща,повечето казват не,но ако им се случи няма да се откажат сигурна съм.Просто повечето жени ги е страх от такава връзка,затова винаги казват нееее,а ако се замислите друго си е тръпката.Аз лично бих си позволила,но зависи от моного от момчето.И искам да ви кажа,че мъжете никога не се замислят биха ли имали връзка с / 10-15години/,по-малки жени от тях просто действа,това си е обаче мое мнение не искам да засегна нито една жена,но защо пък да не опитате все пак единпът се живеееее Grinning

# 22
  • Мнения: 238
никога не казвай никога,но поне засега хич не ме блазни тази идея

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Зависи за каква връзка говорим. Ако е само сексуална - да, разбира се. Ако трябва да излизам с него и приятелчетата му - келешчета, да ставам свидетел на първите му пиянски изцепки, да го уча как се свива джойнт и все пак да трябва да си говорим нещо - не.
Туй то. А понеже не ги умея чисто сексуалните връзки, обречена е преди да съм я измислила даже тази хипотетична връзка.
Но - това е сега. Когато по-младият е прехвърлил една разумна възраст (30-35 и нагоре, да речем), разликата вече не е фрапираща.

# 24
  • Мнения: 3 423
Прекрасното на моята възраст е,
че може да съм и с 25-годишен,
и с 45-годишен, без да ме е срам,
какво ще каже майка му. За по-
младия съм казвала и друг път,
че има предимства, защото както
си го научиш, така ще си го ползваш.

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм срещала такъв все още. Не са ми интересни някак.
Питайте ме пак след десетина години.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 764
Не е точно по темата,ама на Великден в една дискотека един красавец,ама досущ Бербатов,с 8 години по-малък от мен какъв комплимент ми направииии.Хем гаджето му беше наоколо.Голям кеф,повдигна ми самочувствието,да знаете! Embarassed Sunglasses Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 4 423
Бих си позволила, даже с удоволствие Crossing Arms

# 28
  • Мнения: X
Може,би след 15-тина години ще си го пожелая....но засега-не....

# 29
  • Мнения: 183
аз не мога да отговоря,че то ще си е чиста педофилия аз съм на 21 hahaha hahaha но не бих ако бях примерно на 31 а той на 21,иначе жени калканджиева ще се жени за 21 годишен е,чесно казано не я разбирам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт