Бяло течение ???

  • 2 275
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 724
Нормално е наистина при бременност да се появи такова течение, но все пак е добре да си пуснеш изследване за установяване дали има гъбична инфекция.  Peace
newsm10

# 16
  • София
  • Мнения: 368
Аз имах същия проблем по време на почти цялата бременност. Правих изследване, даже ми предписаха някакви глобули за вагинално поставяне, но така и не усетих някакъв резултат. Но е хубаво да се излекува, защото има значение при раждането, особено ако ще е нормално.

# 17
  • Мнения: 60
И аз съм така!На 17,04 бях при доктора и той каза , че при бременните жени това е напълно нормално и се случва на 90% от жените! Каза ми вечер да се мия с чай от лайка, като сложа в него малко сода за хляб!За сега действа!Успех!

# 18
  • Мнения: 11 004
Не се притеснявай, нормално е. Аз си имах такова до деня на раждането. В началото на 9 месец ми изписаха свещички Полижинакс профилактично.

# 19
  • Мнения: 74
 Благодаря на всички ви   bouquet
вчера бяхме на първа консултация и споделих с доки за това ми притеснение. Днес ще ми вземат секрет за изследване наред с всички останали изследвания. Дано всичко е нормално! Praynig

# 20
  • Мнения: 4 195
и аз имах през цялата бременност, но за съжаление при мен то беше причината Виктор да се роди с 35 хиляди лефкоцита и невъзможност да се адаптира - инфектиран в процеса на раждането. Инфекцията ми спука водите и 13 часа Виктор е бил така да се каже под обстрел на гъбичната инфекция. Лекувах я няколко пъти само с глобули, защото с друго не може, лошото е, че никой лекар не ми обърна внимание и не ми определиха планирано секцио - именно за да избегна такъв проблем. общо взето се случва рядко, но ето че при мен , въпреки хилядите успокоения - всички бременни го имат се случи и риска за живота на дребния си беше реален. Казвам го , като човек преживял го и благодарен, че има здраво бебе, пак казвам - рядко се стига до такова положение като моето, но наистина обърни сериозно внимание, особенно ако е силно течение, доказано гъбична инфекция Peace

# 21
  • Мнения: 146
Az sam v 6ti mesec i sam go zakasala s te4enie. Dva pati ve4e slagam sve6ti4ki - Ginopevaril, Flagil i Clothrimazol i sega pak se poiavi. Imam i sarbeg i e ugasno!

# 22
  • Мнения: 16
Привет и от мен! Аз съм в 5-я месец и имам също ужасно течение. Сърби и мирише ужасно. Слагах Гино пиварил, но уви ефект нямаше. Сега доктора ми изписа Клион Д и микозолон -мехлемче за мазане.
Дано помогне, че неправо ужас, неприянто и гадно е.

Общи условия

Активация на акаунт