Бикини за еднократна употреба

  • 2 174
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 353
 Това за първи път го чувам.

# 16
  • Мнения: 502
В аптеките ги има. Те са на една варненска фира. Удобни са и за такива цели са много практични.

# 17
  • Мнения: 5 103
Когато раждах си ги купих от магазин Малечко Peace

# 18
  • Мнения: 4 111
Аз си купих не бикини ами то направо си е гащи - като памперс, но се обува, без лепенки - много са удобни и подходящи за родилния дом, рядко ги използват, защото повечето мами не са чували за тях и някой път сестрите те гледат странно, но после одобряват идеята. Аз ползвах и съм много доволна, продават се според килограмите - няколко размера са. Купих ги от санитарен магазин.

# 19
  • Мнения: 514
Носиш и хвърляш – евтино и удобно.
Бях с еднократни гащи и памперси....чиста работа.
Родих със секцио и нямах проблем.
Купих ги от Штъркел.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 907
И моите ги взех от Штъркел - 4.50 за 5 бр. май бяха миналата година  newsm78 ... и раждах със секцио

# 21
  • Мнения: 179
Аз също ползвах бикини за еднократна употреба и памперси за родилки и съм страшно доволна, родих секцио. Моите ги купих от МОЛ-а на Стамболийски, има един магазин за бременни на 1-ия етаж, не мога да се сетя как се казва.

# 22
  • Мнения: 17 407
Може ли да се ползват само еднократните бикини, или трябва и превръзки/лигнин?

# 23
  • Мнения: 1 925
Аз си взех, но не ги ползвах, особено ако човек е със секцио са неудобни, защото ръба минава точно на белега.

# 24
  • Мнения: 498
Здравейте майчете, вече стягам багажа за родилният дом и ми се иска да си купя от тези бикини за еднократна употреба. Знаете ли от къде мога и дали са удобни?
Аз си ги купих от магазин за детски дрешки! Simple Smile
Купих ги с недоверие ама ми бяха супер!Доста дълбоки са но на мен си ми бяха удобни.Препоръчвам ви ги особено при обилното кървене в началото.Ползваш и хвърляш!Успех! Peace

# 25
  • Мнения: 498
Аз си взех, но не ги ползвах, особено ако човек е със секцио са неудобни, защото ръба минава точно на белега.
АМи взела си си много плитки.Аз бях с много тежко секцио и бях доста доволна!Още повече че трябваше или да докарам цялото си бельо от вкъщи или да пера?!А в това състояние...не става.На мен ми бяха доста добре.

# 26
  • Мнения: 521
Ако не ти се обикаля по магазините можеш да си ги поръчаш на този сайт поръчвала съм от него и нещата идват много бързо а за София мисля на същия ден   bouquet
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3651

# 27
  • Мнения: 17 407
Аз си взех, но не ги ползвах, особено ако човек е със секцио са неудобни, защото ръба минава точно на белега.

Толкова ли са плитки всичките, или зависи от размера?

# 28
  • Мнения: 146
много съм доволна от тях-идеални са за родилното.от Штъркела ги купих 5 броя -4.20 лв май бяха..

# 29
  • Мнения: 1 174
Аз сикупих такива за раждането-супер удобни са!!!! Взех си ги от "Штъркел"-, 5 бр за 4.40лв, размер L-XL въпреки че съм слабичка, идеални ми бяха.

 Simple Smile И аз така...
Когато си ги купувах дори ги показвах на продавачките, за да "знаят следващите мами"!  Laughing
За предпочитане са големите размери наистина.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт