За мъжете ни и колите им :)

  • 2 544
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 226
Ооо и Волво харесвам, но старите... Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 13 226
Моят си обожава локомотива Joy Машинист е и казва, че колата му е много малка hahaha Затова шофирам само аз

Хахаха, подкрепям го твоя мъж  Mr. Green усещането да караш локомотив е супер.. А пък аз и колата си много обичам да карам  Wink

# 32
  • Добрич
  • Мнения: 207
кара шкода румстър, но иска нов мерседес или санта фе

# 33
  • Мнения: 959
Моя е по фордовете,ама щото видя от мен Mr. Green

# 34
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На Hunday е фен, и само Hunday кара!

# 35
  • София
  • Мнения: 12 560
Моят си обожава локомотива Joy Машинист е и казва, че колата му е много малка hahaha Затова шофирам само аз

Хахаха, подкрепям го твоя мъж  Mr. Green усещането да караш локомотив е супер.. А пък аз и колата си много обичам да карам  Wink

И аз : Peace

# 36
  • Мнения: 113
мъжа ми е фен на японските коли и аз също те са най здрави и рядко се чупят ,но като се счупят частите са скъпи.имахме Мицубиши Галант и Мазда 323 ,но миналата седмица я продадохме сега ще заминава за нова пак японска разбира се.който не е карал японска кола той не знае какво да избере.

# 37
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Моят сладур харесва ауди и мерцедес а аз си падам по пежо и опел.А и двамата си падаме по чисто новичките ,ама нема.

# 38
  • Мнения: 3 042
Не знам по коя марка е "луд", но кара Ауди.

# 39
  • Мнения: 1 120
БМВ е неговата марка
много харесва и ягуара,но казва,че не би карал

# 40
  • в Низината
  • Мнения: 705
Моят си пада по няколко, но май най-много по Шевролет. Иначе караме Фолксваген.

# 41
  • Мнения: 1 800
Само японски коли, на друго не се доверява, имаме в момента Хонда Акорд.  Но иначе не е луд по коли, даже не обича  да чисти нашата. Ако имахме повече пари аз бих искала Аcura(луксозният модел на Хонда).

# 42
  • Мнения: 3 810
Можеше анкетата да е с 2 опции каква кара и по каква е луд, защото понякога карането и лудостта Mr. Green се разминават.
Моичкия кара Пежо, но преди имаше Хюндай.
Общо взето е луд по доста марки, така че ще отбележа каква кара.
Аз всъщност се радвам че е луд по коли, а не по жени Hug

# 43
  • Майничка
  • Мнения: 12 655
Моят мъж няма претенции за марка, но предпочита колата да е нова и задължително с шофьор(ка)! Поради което през повечето време маа гащи пеша.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Харесва Нисан Силвия, а кара Опел.

Общи условия

Активация на акаунт