С какво да мажем след баня

  • 2 320
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 908
Момичета като го говорите виждали ли сте малки прасенца да се обтриват със свинска мас?Аз вече минах на същото мнение,и затова смених на зехтин,ама като вдигате палци нагоре,ми не говорете пък глупости.

# 16
  • Мнения: 4 915
Зехтинът и бадемовото масло са най-естествените и подходящи продукти за бебешката кожа. Не алергизират, натурални са, ако бебето си лапа ръцете - нищо няма да му стане. Не съдържат химии.

Студено-пресованият зехтин го ползвам без преваряване, за да му се запазят ценните качества.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 407
Зехтинът и бадемовото масло са най-естествените и подходящи продукти за бебешката кожа. Не алергизират, натурални са, ако бебето си лапа ръцете - нищо няма да му стане. Не съдържат химии.

Студено-пресованият зехтин го ползвам без преваряване, за да му се запазят ценните качества.

Peace Peace Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Има толкова хубава бебешка козметика на бг пазар, никога не съм мазала с натурални  Sick мазнини.
Въпрос на избор.
Редувам един ден тоал. мляко, един ден бебешко олио.
Доволна съм от Бюбхен. Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 389
Мазала съм със зехтин преварен на водна баня.

# 20
  • Мнения: 429
първият месец мазах с преварен зехтин /по съвет на педито/ и с мляко на Мустела. После минах само на козметика на Мустела. Сега съм доста приятно изненадана от гела на Джонсън.

# 21
  • Мнения: 54
Мажа с преварен зехтин на водна баня. Не ми се рискува алергия от козметика.

# 22
  • Мнения: 54
парвите месеци с преварен зехтин след това вече с кремчета бюбхен и сам много доволна

# 23
  • Мнения: 865
При липса на коэметика едно време са ни маэали с мас, но сега паэара е эатрупан с бебешка коэметика така, че невиждам нужда да полэваш мас Sick
 Peace
може разбира се да се маже и със зехтин.било много добро/ха-ха -ха хааааааааааааааа/ smile3533доколкото съм чела из форума зехтинът е хит!!!!!!!!!!!!

# 24
  • Мнения: 795
Не съм мазала детето нито с мас, нито със зехтин. Предпочетох козметиката на Мустела и след баня я мажа с масажно олио.

# 25
  • Мнения: 2 427
До сега мазах с олио нa Humana-Linea Blu и с Това на Chicco.Само че сега открих едно кремче на Chicco,което е  нежно,не омазнява дрехите,попива идеално в кожата му и я прави копринено гладка и мека:Infinite Dolcezze Crema Morbida Nutriente "Le coccole" di Chcco

# 26
  • Мнения: 865
Не съм мазала детето нито с мас, нито със зехтин. Предпочетох козметиката на Мустела и след баня я мажа с масажно олио.
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 27
  • Мнения: 520
За сега мажа с преварен зехтин, по нататък с млякото на Бюбхен!

# 28
  • Мнения: 65
Мазала съм със зехтин преварен на водна баня.
 Peace

# 29
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Зехтин, вечер след баня Peace
След 2 месец пробвах 2-3 марки от козметиките,но се обринахме, така че си продължавам така.

Общи условия

Активация на акаунт