1г 7м - подстригване. Как?

  • 1 782
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524

Както винаги ме попиляваш от смях  Joy
Мерси за идеята, така ще действам явно, отзад малко, отпред малко и това ще е  Tired

# 16
  • Мнения: 1 983
Пробвай с фризьор, ако не стане, тогава мисли други варианти  Peace

София я подстригахме за първи път миналия месец.
На мен не ми дава да я среша, а там беше като хипнотизирана, само очите си въртеше да оглежда, главата веднъж не я мръдна, чак не си познах детето, никога не съм очаквала, че ще стои мирна  Shocked



И според мен е по-добре да го заведете на фризьор.Всичките ни опити да подстрижем Вики у дома са били катастрофални, тя реве и се дърпа, а ние с татко й я държим.Заведохме я на фризьор и както казва Никол не можах да си позная детето.Не мръдна през цялото време. Peace

# 17
  • Мнения: 2 015

Както винаги ме попиляваш от смях  Joy
Мерси за идеята, така ще действам явно, отзад малко, отпред малко и това ще е  Tired
Да, аз така действам!Моя е на близо 7 месеца и е подстригван цели 4-ри пъти.

# 18
  • Мнения: 1 097
Аз онзи ден подстригах бретона, че му стигаше до долния клепач  Confused
Първо му дадох една играчка, ама ножицата ни е циня и все събираше очите да я гледа  hahaha Връчих му един забранен предмет и застина.
Събрах му перчемчето в едно снопче, хванах го с 3 пръста и кръцнах като предполагах, че ще стане на черта  Wink Да, ама стана на зиг-заг  Crazy После докато го изравня стана мноооооо дълго подстригване, ама се справих. Ще се справиш и ти  Peace
Само трябва да кръцваш по много малко, че косата се вдига  Wink И вземи стра ножица, по възможност голяма и внимавай с острото. После дай да видим резултат  Wink

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз първият път реших да опитам сама, но той не ми разреши и прическата му се получи като на римски император.От тогава на фризьор!Там е като агънце, нито шава, нито мърда.
 Не рискувай сама, за да не си навлечеш гнева на баща му, какви ли не ми ги изреди Joy

# 20
  • Мнения: 5 393
Блонди-трудна работа е подстригването.Аз за първи път подстригах Иво на 11 месеца с машинка.Разпищя се, почна да се върти-ужас.Но много се потеше и трябваше да го подстрижа.Сега чакам да се стопли малко повече и пак същата процедура-с машинката.С ножица пробвах да му кръцна бретона, но той така се извъртя, че щеше да се набоде на ножицата. ooooh!
А защо не го заведеш на фризьор? Те май имат опит с малки деца. ThinkingУспех Hug

Ааа сега прочетох за фризьора и цените Shocked Shocked Shocked

Пробвай тогава да го залисаш с някое детско филмче по тв-то, да се загледа, пък ти да кръцкаш  по малко.

# 21
  • Мнения: 5 362
Пробвай с машинка-Кали много се кефи да гледа татко си,докато се подстригва,и ако беше момче щях да пробвам да я подсрига така.

# 22
  • Мнения: 2 757
Блонди-трудна работа е подстригването.Аз за първи път подстригах Иво на 11 месеца с машинка.Разпищя се, почна да се върти-ужас.Но много се потеше и трябваше да го подстрижа.Сега чакам да се стопли малко повече и пак същата процедура-с машинката.С ножица пробвах да му кръцна бретона, но той така се извъртя, че щеше да се набоде на ножицата. ooooh!
А защо не го заведеш на фризьор? Те май имат опит с малки деца. ThinkingУспех Hug

Ааа сега прочетох за фризьора и цените Shocked Shocked Shocked

Пробвай тогава да го залисаш с някое детско филмче по тв-то, да се загледа, пък ти да кръцкаш  по малко.

Душицо, и педиатрите имат опит с малки деца даже още по-голям. Ама питай сина ми кво мисли по въпроса - пищи истерично и никакви усмивки, играчки и подходящ тон не помагат. Има деца, които не обичат да ги пипат. И усетят ли се, че нещо подобно ги чака и не можеш изобщо да ги укротиш. Аз не познавам детето на Блонди. Ама моето хиляди пъти е доказало как реагира ако непознат се опита да го докосне - без значение кой е. Иначе обича да се закача с хората, ама те да не го закачат - чешит голям е. По-скоро ако иска фризьор да го подстриже, да го запознае с някой по-отблизо, да се сприятели с детето и после да пробва.

# 23
  • Мнения: 2 467
След като само бретона пречи, режи него и въобще кичурите които пречат. Аз така подстригвам моята беба. Засега само бретона пречи и режа само него. Е, вярно леееекинко криво  Blush но пък после го сресвам на една страна и не личи  Embarassed
Иначе замислям мащабно подстригване скоро и събирам идеи и аз  Hug  Това със забранения предмет е много добра идея  Peace

# 24
  • Мнения: 560
В началото и аз подстригвах каката в коритото. После на 1 и 2 месеца за морето я заведох при братовчедка ми да я подстриже. Тя е фризьорка и е много опитна с децата. Страшно бързо работи. Аз седях на стола, Рали в мен, и двете бяхме увити в покривалото. Те порева, но бързо й мина. Оттогава повече не е ревала.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
А защо държиш да му махнеш "бебешките" коси?! Що не подстрижеш само тези краища, които му пречат по някакъв начин?

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
ами ние с машинката нямаме никакъв проблем - даже му е приятно и интересно как бръмчи.
Пробвай да я включиш за малко пред него, да я разгледа ако не се оплаши давай, сигурно няма да е проблем Simple Smile - Успех Simple Smile))

# 27
  • Мнения: 27 524
А защо държиш да му махнеш "бебешките" коси?! Що не подстрижеш само тези краища, които му пречат по някакъв начин?

Ами, не държа, никак даже. Но отзад висят едни смешни косички, а бритонът отпред му е дълъг само по средата, като изострен триъгълник.

# 28
  • Мнения: 27 524
Хайде, готово,  Party
На столчето с ножичка и кръц-кръц, малко отпред, отзад и готово. Не знам криво ли е, не личи много, става.

Отпред и Отзад

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Чудесно си се справила!  newsm10
Ние се подстригахме за първи път на 9,5 месеца. Пробвах само бретона, че му пречеше,
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2605264
ама стана много грозно та затова на другия ден на фризьор. Рев не рев , но поне го направи по- добре. http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2605271

Общи условия

Активация на акаунт