Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца !

  • 7 714
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 398
Олеле Стели, какво си преживяла ти си знаеш.Нали наскоро и на мен си ме случи нещо подобно.Такъв шок изживях,че му казах на оня"дрисльо" да си търси нови гуми.Оттогава не съм му мяркала колата на мястото на инцидента.И дано не го видя , че като нищо ще му натъпча ауспуха с лайнян памперс / извинете ме че съм толкоз саркастична Embarassed/и сутринта колата му ще е на трупчета smile3508.Аман вече от безотговорни и безхаберни глъмпери,дето не могат да си контролират двигателните рефлекси зад волана/вместо спирачка да натискат газта/.Такива направо #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 16
  • Мнения: 398
хайде сега ЧЕСТИТА ТЕМА!!! smile3501
             
          БРАВО НА ЦЕЛИЯ ЕКИП!!!

# 17
  • Мнения: 227
mama Barba;И аз бих направила така.Отвратителни са тия шофьори

# 18
  • Мнения: 441
Никой ли няма да излиза на разходка?

# 19
  • Мнения: 398
Никой ли няма да излиза на разходка?
вижда ми се ветровито  newsm78,а пък и ми се иска на вън  newsm78

# 20
  • Мнения: 201
От вчера следобед бях без нет, сега влизам, а вие сте захапали новата темичка.   bouquet , Марго и Васко, страхотна е.
Стели, не го ли видя тоя малоумник бакшиша #2gunfire #2gunfire #2gunfire от коя фирма е, че да подадеш жалба в полицията, макар че едва ли в такъв момент ти е било до това.

На всички желая приятен следобед, ние днес ще пропуснем разходката.

# 21
  • Мнения: 227
Ние излизахме ходихме до кухнята и се поразходихме малко.Но е студено и не е днес за дълга разходка.Сега слава бого спи и аз мисля да пия едно следобедно кафе.

# 22
  • Мнения: 500
Ха честита ни нова тема!Добре дошла и на новата мама Меги!Аз днес ходих за стока,а снощи купона продължи дълго,че съм изморана  бая,така че ще ви чета само.Аиде,ако има нещо, ще пиша!Ама трябва и да готвя май,така че няма и да чета.До утре!

# 23
  • Мнения: 11 547
Здравейте най-после и от мен! wavey Ето,че вече сме си у дома и днес цял следобед се зарових в старите теми,за да изчета всичко,което сте изписали.Толкова много ми липсвахте.... Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesМарги,мила честита нова работа!Добре дошъл и от мен на Васко! welcome Виждам,че добре се забавляваш при нас. Wink

# 24
  • Мнения: 227
mama007.Добре дошла.Надявам се да има много снимки да покажеш smile3509 photo welcome smile3525

# 25
  • Мнения: 11 547
Благодаря ти MILA 84!Наистина направих много снимки.Надявам се скоро да имам малко време да направя ново албумче.

# 26
  • Мнения: 227
Ще чакаме със нетърпение да ги видим.Сигурна съм,че сте си изкарали страхотно.Най-си е хубаво със семейството.Отново добре си дошла на родна земя.
                                                                                                               

# 27
  • Мнения: 227
Каде сте всички

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 21:39 от MILA_84 (mishi)

# 28
  • Мнения: 441
Здравей мама007  Hug.И аз с нетърпение ще чакам новото албумче,дано скоро ти остане време да го направиш.

# 29
  • Мнения: 3 219
ДОБРЕ ДОШЛА У ДОМА , МАМА 007 !!!
ТОВА Е ЗА ТЕБ :



И както казват старите хора, камъка си тежи на мястото...

Общи условия

Активация на акаунт