най-добър приятел-мъж или жена

  • 20 385
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 674
Най-добрия ми приятел е жена. Имала съм много добри/само/ приятели мъже,но не мога да си говоря и споделям  с него за всичко, което мога с една жена... Wink

Точно обратното - най-добрият ми приятел е мъж. С него мога да споделя страшно много неща, дори и такива, които се смятат за чисто "женски". Винаги е добре да можеш да научаваш мнението на другата страна от първа ръка. Една жена никога не може да погледне на нещата през мъжки очи, освен ако има на разположение мъж - 100% мъж, а не гей - с когото да може да говори за всичко.
Между другото, и двамата имаме семейства и съпрузи, които обичаме.
Не изпитваме сексуално влечение един към друг, просто защото единия не е типа на другия.

Да разбирам те...  Peace Явно не мога така напълно да се отпусна с мъж приятел и да споделям много лични неща,.....или  просто не съм намерила такъв.. newsm78



по-добре се разбирам с мъже,но точно когато се отпусна и той ме спечели и си мисля,че сме приятели....оп,дощяло му се секс...за съжаление ooooh!

Колко познато....


При мен се случи нещо  като при stefiji..и затова от тогава съм   доста резервирана към мъж приятел...Явно при всеки човек е различно... Wink

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 817
По скоро мъж, малко са жените на които можеш да разчиташ, за каквото и да е, да не кажа че изобщо не познавам такива. Много съм си патила от такива "добри приятелки"  #2gunfire , предпочитам мъжете приятели и с гордост мога да кажа че имам няколко такива, мога да споделя всичко с тях и да бъда сигурна че това си остава между нас, както и да получа помощ в много труден за мен момент без да давам нещо в замяна. Както те получават същото и от моя страна. Не сме имали и нямаме намерение да имаме интимни контакти. Много хора не могат да проумеят че истинска дружба между мъж и жена може да съществува, но това си е техен проблем  Mr. Green

.......И може да съществува приятелство между мъж и жена несвързано със секс.
Подкрепям напълно това твърдение. Естествено че може.... Ако мъжът е хомосексуален или пък жената лесбийка.

ПП: Нито аз съм лесбийка, ното те са хомосексуалисти! И въпреки всичко приятелство съществува  Mr. Green

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 12:13 от ikoseva

# 77
  • Мнения: 619
какво мислите може ли да има искренно и чисто приятелство между мъж и жена или то винаги е обременено/в добрия смисъл/с мисълта за секс? Thinkingили може би най силното приятелство,което може да изгради един мъж е само с друг мъж/без мисъл за секс gydi
Има .Моят най-добър приятел е мъж.... познавам го откакто се помня  Mr. Green щото живеем врата до врата.И смея да твърдя ,че ... за секс даже дума неможе да  става  Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 2 829
подкрепям мнението на Лиска! Peace

# 79
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Моят най добър приятел е мъж. С мъжете се разбирам по добре от колкото с жените .Незная коя е причината, но това не означава че нямам жени за приятели   Hug

# 80
  • Мнения: 526
Имам приятелки жени и един приятел мъж.И ако става въпрос за това,на кой вярвам абсолютно безрезервно и знам,че не ми завижда за нищо и няма да ме предаде-ами на приятеля,разбира се.За жените винаги си имам едно наум...за съжаление NaughtyПатила съм си неведнъж.

# 81
  • Мнения: 3 835
Моят най добър приятел е мъж. С мъжете се разбирам по добре от колкото с жените .Незная коя е причината, но това не означава че нямам жени за приятели   Hug

И аз се разбирам по-добре с мъжете и имам много приятели мъже, ама да ти призная, винаги в някакъв момент, е имало някакви помисли. Mr. Green Според мен е неизбежно! Heart Eyes Joy Joy

# 82
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Моят най добър приятел е мъж. С мъжете се разбирам по добре от колкото с жените .Незная коя е причината, но това не означава че нямам жени за приятели   Hug

И аз се разбирам по-добре с мъжете и имам много приятели мъже, ама да ти призная, винаги в някакъв момент, е имало някакви помисли. Mr. Green Според мен е неизбежно! Heart Eyes Joy Joy


 newsm78 Не съм се замисляла ама май има нещо вярно в това , но поне никога не са ме "предавали"  Hug

# 83
Приятелството между мъж и жена когато се задълбочи рано или късно преминава и в секс а когато има и секс вече е спорен въпроса какви приятели са.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 956
Моят отговор не фигурира във въпроса. Най-добрите ми приятели са гей!

# 85
  • Мнения: 3 835
Приятелството между мъж и жена когато се задълбочи рано или късно преминава и в секс а когато има и секс вече е спорен въпроса какви приятели са.

Не мисля, че когато се задълбочи приятелството м/у мъж и жена, задължително преминава в секс. Но ако премине, след това приятелството вече е далеч, далеч на заден план. Mr. Green Joy

# 86
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Аз пък си мисля, че може да има истинско приятелство между мъж и жена, имам такъв приятел, с който съм безумно близка ( не не е гей Grinning) не ми е нужно да се виждам и чувам с него всеки ден, но знам , че когато имаме нужда един от друг се откриваме, без значение кой в коя точка на света е........просто е хубаво

Моят най добър приятел е мъж. С мъжете се разбирам по добре от колкото с жените .Незная коя е причината, но това не означава че нямам жени за приятели   Hug

ето това е Hug

# 87
  • Мнения: 236
Мъж. А моят най-добър приятел вече ми е и съпруг.  newsm47

# 88
  • Мнения: 185
Приятелството между мъж и жена когато се задълбочи рано или късно преминава и в секс а когато има и секс вече е спорен въпроса какви приятели са.
PeaceСъгласна съм,което е жалко,защото такова приятелство може да е много силно!

# 89
        Жената разбира се........... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт