най-добър приятел-мъж или жена

  • 20 421
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Никога не съм имала приятел от втория вид
с когото да преспивам от време на време без уговорки.
Щеше да е хубаво защото нямаше да допусна доста грешки в живота си.
Но пък като се замисля ако секса беше страхотен сигурно щях да поискам още и още,
а ако не е то тогава какъв е смисъла?
Просто някой да ме употреби?

# 61
  • Мнения: 3 423
Но пък като се замисля ако секса беше страхотен сигурно щях да поискам още и още,
а ако не е то тогава какъв е смисъла?
Просто някой да ме употреби?

Просто някой да те употреби,
докато ти стоиш безучастна?!
Събуди се, и ти употребяваш!

# 62
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 210
Мнението ми е като на Лиска. Имала съм и от двата вида приятели-мъже.
От първия вид още имам Sunglasses

# 63
  • Мнения: 2 197
Моят най-добър приятел е мъж. Винаги съм се разбирала по-добре с мъже отколкото с жени. И може да съществува приятелство между мъж и жена несвързано със секс.

# 64
  • Мнения: 212
.......И може да съществува приятелство между мъж и жена несвързано със секс.
Подкрепям напълно това твърдение. Естествено че може.... Ако мъжът е хомосексуален или пък жената лесбийка.

# 65
  • Мнения: 678
Не - не би могло. Винаги един от двамата прецаква работата. Е естествено, когато не става въпрос единият от двамата да е с нестандартна сексуална ориентация.
А мойто мнение е, че приятели няма, има само много добри познати, защото никой не е напълно безкористен, рано или късно се появява нещо, което ти е по - скъпо от съответния човек(приятел).

# 66
  • Мнения: 3 674
Най-добрия ми приятел е жена. Имала съм много добри/само/ приятели мъже,но не мога да си говоря и споделям  с него за всичко, което мога с една жена... Wink

# 67
  • Мнения: 1 263
Най-добрия приятел на семейството ми може да е мъж,но лично моят най-добър приятел не е ли по-добре да бъде жена или съпруга ми?

# 68
  • Варна
  • Мнения: 552
Най-доброто приятелство е между мъж  и жена, стига да не е замесен секса. Превърне ли се това приятелство на секс основа, всичко става друго. А най-стабилните приятелства проверени с времето са между мъже.

# 69
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

 Наскоро четох една статия в Розали ( сега не я намирам, незнам защо), в която се казваше, че мъжа и жената могат да бъдат "приятели" само ПРЕДИ, но не  СЛЕД секса.

Да, така е. Аз преди твърдо защитавах теорията, че мъж и жена могат да бъдат само приятели, ама след набран личен опит за известен период от време в тази посока, започнах силно да се съмнявам. Thinking

# 70
  • Мнения: 722
Може, може, до едно време, после винаги се оплитат конците. Личен опит. После - измъкване няма.

# 71
  • Мнения: 71
Тогава не е било приятелство а взаимно привличане

# 72
  • Мнения: 2 022
по-добре се разбирам с мъже,но точно когато се отпусна и той ме спечели и си мисля,че сме приятели....оп,дощяло му се секс.за съжаление ooooh!

Колко познато....

# 73
  • Мнения: 2 022
Може да има приятелство между мъж и жена,
без на всяка цена да се стига до леглото. Да,
имам един такъв приятел, с когото си лафим
за какво ли не, мрънка ми, като е на сухо, като
има богат урожай, се фука, обсъжда планове
как да кръшне на гаджето си и т.н. За нищо на
света не искам да спя с него, въпреки че е доста
атрактивен, атлетичен, суперинтелигентен и т.н.
Знам, че и той не иска да се овъргаляме в пот и слуз.

Но.
Имам и друг опит. Приятели, с които сме си помагали,
като някой от нас закъса за секс. Без обещания, без
мечти за къщи край океана и момче и момиче на всяка
цена, заченати през година. Телефонни разговори по
6 часа, поезии, хороскопи, дъна на бутилки и изгреви.

Та нещата не са черно-бели.
И едното няма общо с другото.


Ех, Лисанке - брилянтна, както винаги!    bouquet
Замислих се, много.....

Какво имаш пред вид като казваш, че сте си помагали, когато закъсате за секс? Секс на заем, по приятелски?

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 14:23 от Пролетната Фея

# 74
Най-добрия ми приятел е жена. Имала съм много добри/само/ приятели мъже,но не мога да си говоря и споделям  с него за всичко, което мога с една жена... Wink

Точно обратното - най-добрият ми приятел е мъж. С него мога да споделя страшно много неща, дори и такива, които се смятат за чисто "женски". Винаги е добре да можеш да научаваш мнението на другата страна от първа ръка. Една жена никога не може да погледне на нещата през мъжки очи, освен ако има на разположение мъж - 100% мъж, а не гей - с когото да може да говори за всичко.
Между другото, и двамата имаме семейства и съпрузи, които обичаме.
Не изпитваме сексуално влечение един към друг, просто защото единия не е типа на другия.

Общи условия

Активация на акаунт