Palette Color XXL

  • 8 381
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
miranda_rs, ти пробвала ли си лилаво черното на Yunsey?

Не съм го пробвала, аз съм на кичури от както се помня... Семейството ми работи с тези продукти, както и с други серии..., но лилаво черното и синъо черното на Yunsey са просто невероятни... Аз по хубави цветове не бях виждала..., но има и друго много зависи какъв е косъма на човек... При една плътна и обемна коса, такива цветове са убийствени... Искам да пробвам синъо черното, но няма да е скоро... Но тези които съм виждала, определено са невероятни хубавици  Peace

За изсветляването - уж да хване по-добре... Ама и на мен не ми се иска - питам само.
А дали в домашна обстановка - още не съм решила, но по-скоро да. Най-много да се пребоядисам скоропостижно след експеримента.  Laughing

Не се изсветлявай... Боядисай се направо... Ако е в домашна обстановка внимавай как точно се боядисваш... след като тази основна боя ти е за първи път да не стане някой фал и да не покрие равномерно... Като за първи път поне иди на професионален фризъор, освен ако не си специалист да се правиш самичка или някой да те прави... Но като за първо боядисване трябва да е красиво и добре направено...  Peace

# 16
  • Мнения: 963
Сама не бих пробвала  Laughing  , но има кой да ме "наклепа".
Остава да се наканя, значи! Стискайте палци и благодаря на всички! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 237
Аз се боядисах наскоро с червения цвят.Ми не стана кой знае какво а и ми се появи пърхот от боята.Наситен е цвета,но не повече от на другите бои.Пробвай все пак   Peace

# 18
  • Мнения: 17 407
miranda, благодаря! Преди около 3 години се правех със синьо черното, но нямам вече спомен какво е било Mr. Green. Сега ме запали за лилаво черното, и без това съм на тази вълна.
Извинявам се, че разводних темата!

# 19
  • Мнения: 6 958
Сама не бих пробвала  Laughing  , но има кой да ме "наклепа".
Остава да се наканя, значи! Стискайте палци и благодаря на всички! Simple Smile
miranda, благодаря! Преди около 3 години се правех със синьо черното, но нямам вече спомен какво е било Mr. Green. Сега ме запали за лилаво черното, и без това съм на тази вълна.
Извинявам се, че разводних темата!

Моля,  Hug покажете после по една снимка на цвета, става ли  Wink

# 20
  • Мнения: 963
Ето няколко снимки... На изкуствено осветление толкова. Утре като се видя на светло ще мога да кажа как е...
Иначе - определено не е като на кутийката, но на моята коса не съм го и очаквала. Симпатично, без да е нещо особено. Силно се изкушавам да си изсветля косата и да повторя процедурата, за да стана "лилава като от картинката". Сигурно ще го направя след някоя и друга седмица.  Twisted Evil  Пък после ще острижа съсипаната коса...
П.П. Докато пусках съобщението снимка.бг изчезна. Ако утре още не се виждат снимките ще ги кача другаде.

# 21
  • Мнения: 6 958
П.П. Докато пусках съобщението снимка.бг изчезна. Ако утре още не се виждат снимките ще ги кача другаде.

Честито за прическата  Peace Да снимка бг не работи и аз имам този проблем днес... И този проблем със сайта не е от днес...  Shocked Ще погледна утре да видиме какво се е получило, надявам си останала доволна...  Peace

# 22
  • Мнения: 963
Смешното е, че успях да кача снимките и чак след това изчезна. Както и да е.
Доволна съм, но сигурно ще си потормозя косата още  - до получаване на съвсем истинско лилаво. Като проработи снимка-та ще видиш - косата ми е дълга два-три пръста, та хич не ме притеснява възможността да се подстрижа втори номер.  Laughing
Лека и благодаря за съдействието още веднъж!

# 23
  • Мнения: 1 531
в кой цвят кутийки е боята, специално за тъмни коси? моята естествена е доста тъмна и сега използувам палет лилавата кутийка и съм доволна. но искам да дам керемиден оттенък и не мога да открия точния нюанс, специално от боите на палет.

# 24
  • Мнения: 6 958
Смешното е, че успях да кача снимките и чак след това изчезна. Както и да е.
Доволна съм, но сигурно ще си потормозя косата още  - до получаване на съвсем истинско лилаво. Като проработи снимка-та ще видиш - косата ми е дълга два-три пръста, та хич не ме притеснява възможността да се подстрижа втори номер.  Laughing
Лека и благодаря за съдействието още веднъж!

Сега сайта работи, успях да видя цвета и ми хареса, добре е станало  Peace

# 25
  • Мнения: 963
miranda_rs, и по-добре можеше, ама...  Laughing  Ще видим най-много да се зруся и после пак... Голяма съм патка  Crazy  .
Sunbeam, по-назад някъде съм дала линк към тези бои... но Color XXL повечето са по-крещящи цветове, не знам дали ще ти харесат.

# 26
  • Мнения: 394
 А на някой да е окапала косата след боядисване с таси марка боя? Sad
 Аз  се боядисах преди 15 дена с червената боя и сега ама капи и се накъсва косъма та чак се уплаших и почнах маската с тривинола! Друг има ли някакви проблеми?

# 27
  • Мнения: 963
neonkaa, аз тази боя я ползвах само покрай пускането на темата, но все пак... Боядисах се два пъти... през седмица - десет дни да е било, и въпреки това не съм имала проблеми с косата. Но пък и моята е доста къса, та беше малко вероятно да я съсипя.
Дано се включи и някой с повече опит... и да се оправиш бързо!

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Миналият месец се боядисах с Cosmic Blue и съм доволна, много хубаво ми хвана и като се къпя не текът "черни реки" нито си боядисвам хавлията.  Mr. Green Одобрявам я общо взето, но конкретно черният цвят другите цветове не съм ги пробвала.

# 29
  • Мнения: 288
преди два дни реших да се боядисам с русите нюанси на палете и останах много доволна, преди това използвах лореал екселенс и косата ми стана рижа

Общи условия

Активация на акаунт