Я си погледнете дясната ръка внимателно!

  • 5 785
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 150
А така, Как` Сийке, кажи им на тези еснафи, че не е въпрос в пада (това пък чудо как се превежда... подложка ли? Ами що се срамиш да си го кажеш не български, бре?)...

# 16
  • София
  • Мнения: 2 161
Нямам такива екстри  Wink

 smile3521

# 17
  • Мнения: 4 371
Чак мазол не е. Зачервено ми е на кокалчето.

# 18
  • Мнения: 3 447
Какъв ти мазол, на мен тази част на дланта изобщо не ми опира мишката  Shocked Може би ми е по-дълга ръката, знам ли  newsm78

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 926
Какъв ти мазол, на мен тази част на дланта изобщо не ми опира мишката  Shocked Може би ми е по-дълга ръката, знам ли  newsm78

И на мен не ми опира мишката, но опира на бюрото и от там търкането и мазола.
Всъщност моят мазол е малко по -надолу от показания на снимката Simple Smile

# 20
  • Мнения: 25 620
Какъв ти мазол, на мен тази част на дланта изобщо не ми опира мишката  Shocked Може би ми е по-дълга ръката, знам ли  newsm78

Е, този номер как го правите?  newsm78
Пробвах, става да ми виси китката във въздуха, но е доста уморително, особено при по-продължителна употреба...  Thinking
При мен пръстите обгръщат мишката, а китката опира на плота. Центърът на тежестта е точно върху въпросното кокалче, което хваща мазолче.

ПП УПС, сетих се! Столовете ви имат ли подлакътници или как там се казват облегалките за ръцете? Тогава става, но ако нямат - снабдяваш се с мазолчееее....  Joy

# 21
  • Мнения: 2 229
Не виждам картинката. Confused Но никакъв мазол нямам. newsm78

# 22
  • Мнения: 4 651
Имам си. Когато мога мишка не ползвам, клавишни комбинации има колкото щеш, но имам ужасния навик ако само чета нещо да го правя хванала мишката и увиснала на съответната ръка. Ама че обяснение му дръпнах. И на лактите като Как`Сийка  Embarassed

# 23
  • Мнения: 1 533
Стоенчо, сетих се за оня виц, дето мъжът ставал безсмъртен, като му се изтрие линията на живота от много лъскане.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Стоенчо, сетих се за оня виц, дето мъжът ставал безсмъртен, като си изтрие линията на живота от много лъскане.
Нда...аз като чух 'ръка' + 'мазол', съвсем друго си помислих в първия момент. Даже за секунда успях да се зачудя защо на дланта да се търсят мазолите у една жена Crazy Петъчно, някак.

# 25
  • Мнения: 4 651
Какъв ти мазол, на мен тази част на дланта изобщо не ми опира мишката  Shocked Може би ми е по-дълга ръката, знам ли  newsm78

Е, този номер как го правите?  newsm78


Ами виждала съм доста хора, които не си подпират ръката, държейки мишка - обикновено са по-неопитни. За номера с подлакътниците - не мога да си представя вариант, в който държейки мишката ръката ми няма да има опора.

Всъщност сега видях, че Dona казва тази част на дланта изобщо не ми опира мишката.
Та не ти опира в мишката Dona, ами опира в бюрото Simple Smile

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Освен това мазолче, имам и на средния пръст доста по-голям мазол, заради химикала, с който си служа по-често от мишката.

# 27
  • Мнения: 6 993
Аз имам мазол на показалеца на дясната ръка. Щото имам тъчпад, а не мишка Joy

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Имам си и аз, а по едно време дори зверски ме болеше ръката в тази област. Според мен до голяма степен зависи от положението на стола, трябва да е по-височко.
Напоследък не ми се налага да ползвам много мишката и всичко е наред, освен когато ме боли пък кутрето от писалката... Crazy

# 29
  • Sf
  • Мнения: 808
Нямам мазол, моите ръце са пухкави Simple Smile Но показалецът на дясната ми ръка половин час след като стана от РС-то не може да спре да се движи по въображаем скрол  Mr. Green Това като Чарли Чаплин с гаечния ключ Simple Smile

Но на средния пръст на дясната ръка имам вдлъбнатинка и мазол от химикалките  Cry

Общи условия

Активация на акаунт