Отговори
# 150
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
още не съм надживяла себе си, за да искам да спра да пуша, но определено трябва да СПРА. не съм сигурна дали пречат или не на диетата, ако искам да сваля просто свалям килограми, това е.  Thinking

# 151
  • Мнения: 498
Ако заместваш всяка цигара когато ти се пропуши с храна ... не знам къде ще му излезе края  Mr. Green

Peace

# 152
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Момичета,при здравословно гладуване цигарите нямат място в менюто ни. Laughing
Така е но май са по-силни от мен smile3516

# 153
  • Мнения: 437
Момичета,при здравословно гладуване цигарите нямат място в менюто ни. Laughing
Така е но май са по-силни от мен smile3516
Не, не са по-силни от теб. Те са просто цигари.Всеки може без тях.  Just do it!  Peace Успех!

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Здравейте и от мен.
Аз бях заклета пушачка - по две кутии на ден. Стигала съм и до три...и до четири Embarassed
Спирах да пуша по време на бременостите и по време на кърменията си, но с ясното съзнание, че е временно. Нямах търпение да спра да кърмя, за да наваксам с цигарите.
Истината е, че просто обичах да пуша.
Зимата се разболях от пневмония и ме беше срам да отида да си направя снимка на белия дроб, защото не знаех каква ще бъде реакцията на доктора ако на снимката има "разпечатка" на броя изпушени цигари. Имаше и малко страх, но повече срам.
Не можех да пуша защото ме боляха гърдите при всяко вдишване. Направих и  ужасно болезнена невралгия и си рекох, че ако не използвам този момент, за да спра - никога няма да спра.
Спрях, оздравях и ...пак пропуших.
Но мисълта, че правя нещо нередно, опасно и демодирано вече беше в съзнанието ми. Кефа ми да пуша не беше същия.
Да намеря стимул да спра ми помогна и един страничен фактор от емоционалнен характер. Спрях ги.
Така, че от 11 април не съм запалила нито една цигара.
Истински се надявам това да остане така. 
Но от тогава качих три килограма и това е пирчината вече да надничам и в този форум.
Не бих позволила отказването на цигарите да е за сметка на фигурата ми. Тъй, че използвам случая да се запиша във вашия подфорум като активен участник Peace - та както казах в самото начало Здравейте  bouquet

# 155
  • Мнения: 2 241
Хайде и от мен здравейте!

Заклета пушачка съм от 22 години вече, от 15-годишна възраст bash В момента съм кърмачка и съответно не пуша, но някак не мога да напиша за себе си, че съм бивша пушачка.... В сънищата си още пуша, обичам да пуша, всеки ден минавам покрай МОЛа, където пушат продавачките и жадно дишам дима им.... Не знам защо е така, съзнавам, че не трябва, ще ми се да не пропуша пак, както след първата бременност и кърмене, НО усещам, че волята ми отслабва..

А конкретно по темата - на мен цигарите винаги са ми помагали при диета, притъпявали са ми апетита, замествали са ми желанието за нещо сладко... Което крие още един риск да пропуша отново - надеждата, че цигарите отново ще ми помогнат да сваля килограми, защото сега не мърдам НИТО ГРАМ надолу Twisted Evil

Ох, не знам защо писах тук, по-скоро се разстроих, а по принцип се опитвам да не мисля за цигарите, че ми е мъка, мъка....

# 156
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
За всяка Голяма Промяна в Живота, Човек трябва да има преди всичко силна мотивация. За да спре цигарите, свали килца или почне нова работа - мотивацията му е майката! И таткото, пък и цялата рода Simple Smile .
Аз не пуша от 1 година, 1 месец и 10 дена. Имам доста килца излишни. Но не мисля, че ако пушех, щях да съм по-слаба сега. Ама почнах да правя сметка на половинката за цигарите. И пращам хлапето да му се кара, докато пуши на терасата  Mr. Green Докато му намеря подходяща мотивация

# 157
  • Мнения: 351
 Аз също съм пушачка в отпуск по кърмене.

 И аз с нетърпение очаквах момента, в който вече няма да кърмя и ще мога да пуша.
 И аз ги сънувам, пустите му цигари, но забелязвам, че колкото по-дълго време минава, толкова по-рядко се сещам за тях. Преди няколко месеца се преместихме в друг град, а тук контактувам главно с непушачи и вече като че ли не ми се пуши толкова. Даже се замислям да ги откажа newsm78.
Е, не обещавам Grinning.
 А относно диетите, не знам как влияе, но аз преди можех да си карам с дни на кафета и цигари и въобще не се сещах за ядене ooooh!.

# 158
  • Мнения: 274
Никога не съм пушила

# 159
Здравейте, искам да споделя и моя опит. От година и половина вече съм непушач. За този период качих 10 кг. Чувствах се ужасно. Сега постоянно пазя диети, но не мога да си върна старите килограми. От друга страна ми е много по - добре като не пуша. Сега съм на поредната диета-успях да сваля 4 кг за някъде около 30 дни. Продължавам и се надявам този път да успея.

# 160
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
Здравейте, искам да споделя и моя опит. От година и половина вече съм непушач. За този период качих 10 кг. Чувствах се ужасно. Сега постоянно пазя диети, но не мога да си върна старите килограми. От друга страна ми е много по - добре като не пуша. Сега съм на поредната диета-успях да сваля 4 кг за някъде около 30 дни. Продължавам и се надявам този път да успея.

Ами освен да ти пожелая успех! И аз се опитвам да отслабна без цигарите, този път. По-леко ми е. Хем ми се припалва от време на време, но все по- рядко. И като се сравня как бях преди и сега, но не на кила и външен вид, определено предпочитам новия си имидЖ. на jd=

# 161
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...от 11 април не съм запалила нито една цигара.
Додо, поздравления  bouquet
Аз засега си оставам само с намеренията за отказване Blush.
Вярно, намалила съм броя изпушени цигари чувствително, но е достатъчна само една доза сериозен стрес в офиса, за да се върна към 2-те кутии на ден smile3538.
Голям стимул ми е, че скъпият е непушач (как ме търпи вече 20 години не знам), напоследък когато сме заедно - и в къщи, и в заведение почти не се сещам за цигари. В офиса обаче си наваксвам...
Ще трябва да се взема в ръце, малко ми трябва, така че се записвам и аз в темата.

# 162
  • Мнения: 928
Честно да си призная - пуша,за да си "убия" глада независимо дали съм на диета или не.Като изпуша една цигара с кафето или нещо друго не мисля за храна.
Обаче май взе да ми идва акъла в главата и напоследък усещам,че като пуша не ми минава глада,а само се тровя smile3537
Дано продължи това мое "просветление" и да си наложа да ги откажа,но за сега съм от пушачките до 8 цигари дневно.

# 163
  • Мнения: 6 958
Побут  Whistling

За протокола пуша си все така както и когато пуснах анкетата 15

# 164
  • Мнения: 1 092
оооох,пуша ли пуша....то ако и тва спра да правя направо незнам #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт