За виртуалните свалки на половинките...

  • 9 104
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • France
  • Мнения: 726
Послушай момичетата!
Ако помниш "местоположението" на девойката, пиши й как стоят нещата. Едва ли след като разбере истината ще продължи да контактува с лъжец.

# 16
  • Мнения: 46 518
Ако ми дойде до главата, направо няма да повярвам, че е постъпил така детински  Sick

Наистина, вземи мерки, защото рядко подобни виртуални връзки остават само виртуални ...

# 17
  • Мнения: 818
Послушай момичетата!
Ако помниш "местоположението" на девойката, пиши й как стоят нещата. Едва ли след като разбере истината ще продължи да контактува с лъжец.

Ако тя разбере,че е женен и се отдръпне,на него нищо не му пречи да си намери ново момиче.
Според мен триябва да го поставиш в ситуация,да не може да отрича нищо и да решава иска ли да е с теб или да си прави виртуалните закачки...Стискам палци да намериш най-доброто решение.

# 18
  • Мнения: 2 220
Нищо било... Та това си е едногодишна връзка! Дори и да е само виртуална, той е ограбвал вашата по някаквъв начин! Според мен наистина трябва да действаш кардинално! Така му показваш излишна толерантност и някой ден ще си я блъскаш в главата!  Sad Покажи му, че това положение не е за теб и той да си реши кое е най-важното за него... Жената отсреща не е виновна, представяш ли си тя пък ка му вярва...

# 19
  • Мнения: 2 885
Взимай мерки докато е време.

Защото в момента съм в ситуацията на рамо, на което реве прясно разведена от 1 месец жена с 6 месечно бебе.
Поради същите причини - виртуална връзка! "Ние сме само приятели, нищо повече".
След 10 годишна връзка, една сутрин се събужда и той й казва "Искам развод". "Ами детето????????????????"
Защото докато майчето с големият корем се чуди и мае, онзи взел, че се влюбил до уши и решил да зареже жена си и невръстното си дете.

Умната, ей! Naughty

# 20
  • Мнения: 2 723
Хич не вярвам аз, че връзката им е само виртуална...

# 21
  • Мнения: 1 488
ако съм на твое място, може би щях аз да го напусна първа!
този твой мъж се държи отвратително! имай малко самоуважение!  Peace

# 22
Никой не се сети да предположи,че той наистина може би се разкъсва в душата си...Разберете,моят мъж не е хойкач,много мъдър и сериозен човек е...не  "общува" с никой друг в този сайт,както и тя...Все си мисля,че може би е адски мъчително изкушен-та онова създание е само на 25(той е на 40,аз-на 36...),красиво,с престижна професия,знае как и откъде да го "барне"...Шантава работа...Ама пък аз никога не бих се изкушила даже Брат Пит да дойде и да ми каже-виж,зарязвам Анджелина заради теб,бих му отрязала квитанциите-закъснял си,Брад,имам си приказен мъж...
  Да го напусна все още не съм готова...А ме боли,че с нея във виртуалното пространство той е такъв,какъвто аз го искам,но мислех,че не е по възможностите му...

# 23
  • Мнения: 2 556
Последната ми грижа би била, че човека се разкъсвал душевно - признавам си.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Оффф, много, много гадно Sad Защо всички мъже изперкват в един момент, някои на младини, други към 40-те, трети в старческа възраст, но по дифолт всичките все някога изперкват ooooh!

Съжалявам! Ти може би не си готова да го пуснеш, но дали той не е готов да си тръгне? Защо не го попиташ?

# 25
  • France
  • Мнения: 726
Имате ли деца?
Промени себе си, като за начало външно: хубави и секси дрехи в къщи, гримирана, излизай дори сама вечер. Провокирай му въображението- за кого се гласи тя, с кого излиза. Закъснявай за вечеря, прибирайки се бъди весела и щастлива, ако искаш осигури си алиби- приятелки,родители и т. н. , но той да не знае в началото какво правиш.
Просто давам идея

# 26
  • Мнения: 765
 Напиши на дамата  едно писмо от твое име , не от негово . Не и се обяснявай - просто кажи , че си търпелив човек , но тази година да не чака цветя от твоя мъж за рожденният си ден , защото семейните разходи са вече разпределени . Може да попиташ дали една толкова "красива и интелигентна жена" наистина не усеща , когато я лъже един женен мъж , или това няма значение за нея? Жалко ако е второто , защото това е наистина нерадостна съдба.
 Разкатай я интелигентно , без обиди и истерии -много е важно да принизиш и него в очите и - в крайна сметка той се проява като пълен мухльо и пред двете .
 Не изпитвай никакво чуство на вина - държал се бил прекрасно с теб - и аз бих се държала . Оставаше и да не .
Той ще започне да ти обясняав разни врели - некипели , че няма нищо да не ровиш - повярвай му и после ще четем продължение.
 Разкарай я от живота ви .
 Успех.

# 27
  • France
  • Мнения: 726
Точно така!!!
И аз това написах в предишната страница, но не толкова точно и ясно.

# 28
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Абе и да я разкара, нищо не гарантира че няма да се завъди друга такава особа покрай него - виртуално или реално. Важното е той да си седне на задника, а не да прави такива тъпотии.
Магали, хич и не ми пука той как се чувства, имайки в предвид че ме е лъгал. И какво има да се разкъсва??? - или е с теб, или не е - по-простичък избор незнам! Такива истории като "С теб съм, ама с нея си пишем... Теб те обичам, ама тя ми е близка..." въобще да не ти минават. С нея бил такъв, какъвто ти си го искала, но не си мислела, че е по възможностите му????? А защо с нея???? Защо не с теб??? Егати индивида........
Сядате, разбирате се като зрели хора кой какво иска, и приключвате проблема!

# 29
  • Мнения: 1 809
Последната ми грижа би била, че човека се разкъсвал душевно - признавам си.
И на мен,даже изобщо няма да ме е грижа за душевните му терзания!Ти сега не се ли разкъсваш?!Той дали  предвиди това,че ти ще се разкъсваш и че ще те боли, преди да започне да се заиграва с млади девойки?!Хич не го жали,ами вземи мерки,докато не е станало прекалено късно!
успех!

Общи условия

Активация на акаунт