За безумията по телевизията

  • 3 329
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Е, моят син пее..."Защо нямааа Куупър за теб и за мееенннн..."

и щерка ми го пее тва.

# 16
  • Мнения: 4 585
Касиди, ти ака ли? newsm35

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840
Няма да си купя продукта, защото някакво дете ми е изпратило послание от екрана дали съм акала

Да, ама си запомнила рекламата, все пак, важното е да предизвика реакция.
Таргет целите са важни.

# 18
  • Мнения: 4 733
Не е проблема в моята перисталтика Liso Simple Smile

Wolf , не Laughing
 А вие акахте ли днес?! Thinking

# 19
  • Мнения: 8 999
Не мога да разбера какво толкова не му харесвате на "акането". По-добре ли ще е да питат "Сра, а?" или "Издриска ли се, мила кукло?"
Мен друго ме тревожи - защо в активия са повярвали милиони жени, а нито един мъж до сега! И защо лъжат, че е вкусна! И като не ми подейства - към кого да се обърна, за да ми върне парите - искам си гииии!

# 20
А ти какво искаш да пита: "Ти изсра ли се?"  Mr. Green

За мен върха на тъпнята беше онази реклама, за хапчетата против диария. Ясно, конкретно, с медицински издържана терминология и то точно по време на вечеря!  Joy

# 21
  • Мнения: 6 029
Не мога да разбера какво толкова не му харесвате на "акането". По-добре ли ще е да питат "Сра, а?" или "Издриска ли се, мила кукло?"
Мен друго ме тревожи - защо в активия са повярвали милиони жени, а нито един мъж до сега! И защо лъжат, че е вкусна! И като не ми подейства - към кого да се обърна, за да ми върне парите - искам си гииии!

хихихих
всички реклами на тая тематика са си гнусни... тия за простата също.
Лекарството за вашата диария... Или рекламите на еспумизани разни.

# 22
  • Мнения: 27 524
Няма да си купя продукта, защото някакво дете ми е изпратило послание от екрана дали съм акала

Ти не, други - да.

Аз си спомням една също от категориите тъпа. Цял месец в София висяха 4 оранжеви бръснати глави. Без текст, без нищо и цяла София обсъждаше какво е, защо е, на кого е. След един месец отдолу добавиха Миринда  Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, моят син пее..."Защо нямааа Куупър за теб и за мееенннн..."

и щерка ми го пее тва.

А след него идава ХорейшиОУУУУ..
Детето си има ритуал - точно преди "От местопрестъплението", което е гледан сериал, започва да пее това за Купъра #Crazy

# 24
  • Мнения: 4 733
Ще трябва да " върнеш " и вече изконсумираното мляко Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 423
Ще трябва да " върнеш " и вече изконсумираното мляко Mr. Green

Ако не си го изакала вече

# 26
  • Мнения: 6 029
мен много ме кефеше рекламата на ариана... със готиния, забавния и т.н. ама не пия ариана.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840

 . Без текст, без нищо и цяла София обсъждаше какво е, защо е, на кого е.

Тая мода нещо беше обзела по едно време целокупния ни рекламен пазар...ама май поутихна..

# 28
  • Мнения: 3 205
Ще трябва да " върнеш " и вече изконсумираното мляко Mr. Green

Ако не си го изакала вече


Е нали не е подействало.

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами снощи гледах една абсурдна на "Орбит" - купчина мръсни съдове и две кокошки покрай тях се чудят от къде да ги подхванат. Едната извади късче черен /здравословен, нали/ хляб и обра мазнотията по една тавичка. После си го хапна. А после си оправи вкуса и зъбите с Орбит.
Посланието?! Каквото и да хапвате, не забравяйте Орбит.
За забравяне ли е ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт