Имали ли сте обява в сайт за запознанства?

  • 4 039
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
  Аз се бях регистрирала в сайта на Ан, за да видя нещо, не помня какво, нямах някакъв конкретен подканящ текст или снимка. Получих няколко предложения за джиджи-биджи, може профилът ми още да е активен там, не знам...

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Бях и (надявам се) съм пиче, но обява съм нямала и дай Боже, няма и да имам. Ненормален начин ми се струва това да те избират по каталог и всякакви луди да ти пишат щуротии. Мерси. Стига ми в ICQ дето ме лазеха всякакви напъпили и не чак толкоз младежи и мъже.

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е тва е, достатъчно й било, че е регистрирана тук  Mr. Green

Нали и аз това казвам Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 370
Форумката,Доне,преди да стане майчЕ е била пичЕ,така че бас ловя,че всяка трета тук е имала..
На мен ми е интересен текста от обявата,мдааа..

Ето ми го текста:
"Та значи тъй-реши-и си отиде.
На добър час, аз няма да те спра.
Ще потъжа ден-два, ще ми е криво,
ала от смърт-едва ли ще умра.
И мене ако някога ме стопли
усмивката на някой друг човек,
той ще изпие старите ми вопли,
но пътят ми ще стане ли по -лек?"


Преди да стана форумка, бях 15 кг. по-слаба, с доста по-дълга червена коса и, да, имах регистрация в Бгдейт. И ако я нямах тази регистрация, дето си я направих от кодош, сега нямаше да имам ни мъж, ни подпис. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 155
Бях и (надявам се) съм пиче, но обява съм нямала и дай Боже, няма и да имам. Ненормален начин ми се струва това да те избират по каталог и всякакви луди да ти пишат щуротии. Мерси. Стига ми в ICQ дето ме лазеха всякакви напъпили и не чак толкоз младежи и мъже.

 Peace
Да не повтарям  Mr. Green

# 20
# 21
  • Мнения: 5 370
Бях и (надявам се) съм пиче, но обява съм нямала и дай Боже, няма и да имам. Ненормален начин ми се струва това да те избират по каталог и всякакви луди да ти пишат щуротии. Мерси. Стига ми в ICQ дето ме лазеха всякакви напъпили и не чак толкоз младежи и мъже.
Лудите, поне във виртуалното, могат да се 'стопират".
Виж, в реалното нещата стоят по-иначе. Mr. Green

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Да бе, Фейтлес, ама кусур са ми на реалните луди и още пъти по толкоз виртуални...

Прочее, ти ако не от смърт, от какво възнамеряваш да умреш? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 577
Аз имах, и то миналата година, на майтап. Но не ми хареса.  Tired

# 24
  • Мнения: 1 364
Неееееееее

# 25
  • Мнения: 5 370
Да бе, Фейтлес, ама кусур са ми на реалните луди и още пъти по толкоз виртуални...

Прочее, ти ако не от смърт, от какво възнамеряваш да умреш? Mr. Green
От лИбоФФ.
П.С. Нормална съм ,гарантирам, въпреки начина ми на запознанство с половинката. Само дето много за кратко съм кърмила и съм "оперирана" от бебе, ама това брои ли се? Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 447
Прочее, ти ако не от смърт, от какво възнамеряваш да умреш? Mr. Green
От любов например... ууу, че си и ти неромантична  Grinning

# 27
  • Мнения: 677
Да-имам профил в Сладур ако това се брои за сайт за запознанства...
Дай линк де,г-жа Безстрашна  Laughing
Или копни и пльосни текста тук..а?

Фейтли,евала и наздраве!

# 28
  • Мнения: 765
 Имала съм , но не с цел запознаване ,  не ми се обяснява , защото е много глупава история .
 Пускай текста Сопранов .
 Мразя сайтовете за запознанства , някакви съвременни вариации на Адрес 4000...
 Бербатов и Азис в Сладур...
 Довиждане.

# 29
  • Мнения: 5 370
Фейтли,евала и наздраве![/b]
Даже бях писала на собственика на сайта, щото те по едно време колекционираха истории, завършили с брак.....ама не ми отговориха....майната му. Peace

Общи условия

Активация на акаунт