срещу първите бръчки?

  • 16 204
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Нанасяш крема,след около минута- две минаваш с ръка по лицето си и се получава кир ефекта-като когато се къпеш и търкаш кожата си ,ако е замърсена се явява кир,само,че в случая е крема.Незнам дали го обясних правилно,за да ме разбереш. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 8 765
k.a.l.i., разбрах те сега. Не ми се е случвало. Може би кремовете не са подходящи за твоя тип кожа. Явно не попиват добре...знам ли? Rolling Eyes

# 47
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да ти кажа и аз така мисля,че кожата ни ми го приема.В аптеката на Славейков ми го препоръчаха и казаха ,че бил много лек и подходящ за чувствителна кожа,добре ,че взех тестер,защото бяха готови да ми продатат флуида,иначе в действителност не се възпалява кожата-знам ли вече и аз какво противобръчково да си взема? newsm78

# 48
  • Мнения: 601
А за ефекта-за кремовете ставаше въпрос, не за маските.

Аааа, за кремовете спор няма! А маските ги слагам и около очите. Внимавам, естествено! Защо не се слага там?

# 49
  • Мнения: 8 765
Защо не се слага там?
Ами не знам, така съм чела. Предполагам,защото кожата е много нежна...Специално под очите не се слагала маска...

# 50
  • Мнения: 2 321
Момичета,пробвах току -що Флуида на Лиерак-за пореден път ми се появи кир ефект,не мога да си обясня защо при мен се получава това нещо-въпреки ,че сложих малко,на какво се дължи това ронене-в последствие? Cry

На мен ми се е случвало от развален крем ooooh! Дали не е с изтекъл срок на годност  Thinking

# 51
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На тестера няма дата и година годност има само някакъв номер.от майка ми съм чувала същото мнение,но кремчета с годност до 2009 ми правят същия ефект,дали не си преправят годността?

# 52
  • Мнения: 7 431
На тестера няма дата и година годност има само някакъв номер.от майка ми съм чувала същото мнение,но кремчета с годност до 2009 ми правят същия ефект,дали не си преправят годността?
  По аптеките би трябвало най-малко да го правят Thinking.....Все-пак козметиката,която продават,се води медицинска Naughty

# 53
  • Мнения: 4 076
На тестера няма дата и година годност има само някакъв номер.от майка ми съм чувала същото мнение,но кремчета с годност до 2009 ми правят същия ефект,дали не си преправят годността?
На мене ми се е случвало няколко пъти.Преди няколко дни си взех нощен на Шелер за нормална кожа и адски се ядосах,като се получи този ефект-все пак не е без пари!Затова на следващата вечер пак опитах и този път се нанесе съвсем нормално,без залющване.Вече няколко нощи нямам никакъв проблем.Но определено няма да го купя пак(в срок е).

Общи условия

Активация на акаунт