Малко въпроси за Quinny Buzz

  • 6 503
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 428
Аз не бих возила детето си без кошница. И тук не става въпрос за удобство, а за сигурност. Не дай Боже, да стане нещо, дори едно по-рязко спиране, и бебето е изхвърчало директно от коша  ooooh! По-скоро Дриймито не си заслужава, отколкото кошницата  Peace Ти каката не си ли я возила в кошница, а сега в столче? За мен това е много важно нещо и компромиси с това не бива  Naughty

П.П. Гигилче, ЧЕСТИТА бебка и от мен  Hug Да ви е жива и здрава, много късмет, здраве и щастите й пожелавам  Grinning 

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Десика ама съвсем ли без столче за кола?!  Rolling Eyes
За излишно не знаМ ама то е дори задължително.
Виж това, това, а и тук.

# 17
  • Мнения: 11 004
Десика, ако трябваше да избирам само кош Dreami или само кошница за кола, не бих се замислила за коша! Ние мислехме да не взимаме Dreami, но в последния момент купихме и него. Виж, кошницата за кола си я набавихме още преди количката Peace

P.S. Веси, благодаря за хубавите пожелания Hug Hug

# 18
  • Мнения: 104
не съм ползвала кошница за кола
возех я в Дрийми коша, има си колани

# 19
  • Мнения: 1 045
Аз не бих возила детето си без кошница. И тук не става въпрос за удобство, а за сигурност. Не дай Боже, да стане нещо, дори едно по-рязко спиране, и бебето е изхвърчало директно от коша  ooooh! По-скоро Дриймито не си заслужава, отколкото кошницата  Peace Ти каката не си ли я возила в кошница, а сега в столче? За мен това е много важно нещо и компромиси с това не бива  Naughty

П.П. Гигилче, ЧЕСТИТА бебка и от мен  Hug Да ви е жива и здрава, много късмет, здраве и щастите й пожелавам  Grinning 
Возила съм я само и единствено във кошница и после във стол . Но бях със друга количка . Идеята ми беше от рамата на количката направо да закопчавам Дримито в колата защото със двете деца надали ще имам време да прибирам каката в нейния стол , бебе да го местя от Дрими в кошница и да сгъвам и количка  Crazy Направо няма смисъл да излизам на разходка  ooooh!

Десика ама съвсем ли без столче за кола?!  Rolling Eyes
За излишно не знаМ ама то е дори задължително.
Виж това, това, а и тук.
Никога не бих си возила детето без да съм сигурна , че е обезопасено !!!! Във Дрийми коша има специални колани със които да се закопчае детето. Просто си мислех , че има такива като Чиковските /за коша/ с които се превозва в колата  без проблем и си е удобно за детенце  Peace

# 20
  • Мнения: 1 045
DREAMI е лежащ кош за новородено, който се монтира върху количките
на QUINNY и MAXI COSI и няма колани за закрепване в лека кола. Има лежащ
кош за новородено CAR COT, за който се доставят отделно колани за закрепване
в автомобил.
Не можах да разбера какъв е този кош ? Аз имам пълен комплект Бъз 2006 и се оказва , че ще трябва да си купя нов кош който има и тази екстра  Rolling Eyes  ooooh! В смисъл за моето Дрими не могат да се доставят такива колани така ли ?

# 21
  • Мнения: 2 074
Деси, опитах се да го намеря този кош в нет-а и да ти го покажа, но не го виждам. Той е малко по-различен от стандартното Дрийми - долната част на коша е мисля пластмасова и стои по-плитък. Виждала съм момичета по улиците с такъв кош. Ако не се лъжа и една майка от Италия го беше показвала на снимки тук във форума - Anymommy (по спомени)

P.S. намерих - http://www.1000bebes.com/tienda.php?mod=producto&iu=175

# 22
  • Мнения: 418
новото на Бъза 2007 само в цветовете ли е ?

# 23
  • Мнения: 1 045
Деси, опитах се да го намеря този кош в нет-а и да ти го покажа, но не го виждам. Той е малко по-различен от стандартното Дрийми - долната част на коша е мисля пластмасова и стои по-плитък. Виждала съм момичета по улиците с такъв кош. Ако не се лъжа и една майка от Италия го беше показвала на снимки тук във форума - Anymommy (по спомени)

P.S. намерих - http://www.1000bebes.com/tienda.php?mod=producto&iu=175
Уф точно тоя кош го имаше към комплекта на количката ама не ми хареса , че много плитък  ooooh! Нищо аз вчера измислих вариант за превозване  Laughing Благодаря ти все пак   bouquet


новото на Бъза 2007 само в цветовете ли е ?
Не ! Новия и стария модел нямат нищо общо с изключение на Дрими. Но така или иначе ако искаш от стария трябва да си я търсиш отвън. Според мен стария Бъз е по-добър и затова си взех такава  Peace Ширината , дълбочината и материята на 2006 модел са по-удобни / лично мнение /  Flutter

# 24
  • Мнения: 418
да, на мен ми идва от Англия .с по-лоша материя ли са новите?и както разбирам ,не е толкова широка,както предния модел?

# 25
  • Мнения: 1 045
Ами новата материя е като ластично трико което не ми се мисли как се чисти  ooooh! На старата изобщо не личи като се изцапа .И да новата не е толкова широка  Peace Ако те интересува друго питай . Аз имам 2006 а приятелката ми е със 2007 тъй че мога да ти кажа нещо по-конкретно  Grinning

# 26
  • Мнения: 418
Ами имам доста въпроси...Преди десет дни купих една 2-ра употреба,незнам от коя година 2006 или по-стара е била,но нямах време да  е разгледам и разуча,защото веднага е продадох.Мъжа ми се обади,че съм избързала и ми каза че ми праща чисто нова,червена(каквато исках).сега е чакам с нетърпение...Коша обръща ли се към теб,или се вози само напред?Удобна ли е детето да спи в нея?Продават ли се комарници за тези колички?Ще ми дойде само с чанта и дъждобран,те си влизат в цената.Аз трябва да си купя от тук багажник и чадърче.И незнам с какъв сенник ще е ,май не е като на по-стария модел?
Предварително благодаря за отговорите  Hug

# 27
  • Мнения: 1 045
Ще пиша на ЛС  Wink

# 28
  • Мнения: 418
ок.ще чакам  Hug

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
А защо не тук, плс.... и  на мен ще ми е интересно и полезно да прочета отговорите на въпросите, които е задала Ани. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт