Малко въпроси за Quinny Buzz

  • 6 516
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 865
ние сме с тази количка-супер доволна съм.и аз бях луда по новия летен кош,но се отказах като го поразгледах по-внимателно.иначе в момента ползваме коша за кола.зимния го ползвахме два месеца и сега се чудя дали да не го продам newsm78.има ли желаещи за червен кош newsm78
Мисля да си купя същата количка с кош за новородено искам да те попитам защо сте ползвали само два месеца коша?
беше топло и в коша за кола й беше удобно,возих я в него в колата.количката е много по-лека и компактна с коша за кола.но ако не беше толкова топло,сигурно щях да я возя в зимния повече.

# 46
  • Мнения: 70
Писах и в другата тема за Бъза-2007 страхотна количка е,супер лека!По повод на това,че моята дойде от чужбина с ЧАНТА,ДЪЖДОБРАН,ПОМПА,КОМАРНИК,ПРЕДСТАВКА ЗА СЕННИКА,КОЯТО СТОПИРА ВЪТЪРА И АДАПТОРИ, има отговор на Неделчев9неделчев(в другата тема),че тук същия комплект се продава за същите пари -940 лв .Понеже там не мога да пусна отговор,пиша тук,че това не е вярно!Тук всеки аксесоар се заплаща отделно!
Здравейте! В "другата тема" имахте възможност, но Вие не се включихте. В тази тема имахте все още възможност да дадете  информация,  кое в нашата информация не е вярно. Искаме да ПОТВЪРДИМ, че в този форум, никога не сме публикували невярна информация. Вашето
твърдение е ЗАБЛУЖДАВАЩО. Вие не можахте да представите достоверна информация за
Вашата публикация. Бихме искали да се извините на всички за невярното твърдение и повече да не публикувате във форума ГРЕШНА ИНФОРМАЦИЯ . Все пак този форум е за нормални хора.
"НЕДЕЛЧЕВ-НЕДЕЛЧЕВ" ООД е фирма, която в работата си винаги се е съобразявала с клиентите
си и те са тези, които никога не са били подвеждани с невярна информация.



# 47
  • София
  • Мнения: 847
И все пак откога ги слагате децата в "нормалния" кош на количката. Моят Бобчо на два месеца е 6400 гр. и 60 см. и вече виждам как кошът за новородено му става малък. В коша за кола го разхождаме в редки случаи, и там е тесничко. Иска ми се скоро да го разположа в летния кош, наклонът му не е ли същия като на столчето за кола?...

# 48
И аз пак да попитам тук,понеже в Пловдив никъде неможах да я видя на живо въпросната количка,а камо ли да получа информация.Имам възможност да си взема само летния вариант на количката т.е.без кошчето Dreami,ще може ли да се ползва още от новородено,има ли напълно легнало  положение???

# 49
  • София
  • Мнения: 412
poli- m ,
няма напълно легнало положение, води се от 6 месеца нагоре.
По принцип трябва да ползваш коша за новородено в началото, но има майки които ползват коша за кола или изравняват летния кош по различни начини. Ти си решаваш дали може да си  играеш със здравето и сигурността на бебето ти newsm78.
 Peace

# 50
  • Мнения: 865
вземи си или коша за новородено или за кола

# 51
Имам столче за кола на Maxi Cosi,но незнам дали ще е подходящо за по-дълги разходки newsm78,наистина вече се обърках Rolling Eyes,тук изчетох доста мнения за коша Dreami и останах с впечатление че е доста тесен,и едва ли ще изкараме до 6 месец,та затова си помислих че може и без него,но явно ще трябва да се купи и той.

Общи условия

Активация на акаунт