Малко въпроси за Quinny Buzz

  • 6 526
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 412
И моята е такава
Цитат
нова,червена
ама засега ползваме коша за новородено
Коша се обръща и към майката и напред, продава се с помпа, чанта, дъждобран и комарник.
Ако искаш отделно може да си купиш чадърче и багажник. Багажника е доста малък и е много близо до земята.Сенника се рагулира на височина , продавачката ни каза ,че има и UV защита ама не знам  със сигурност newsm78, не знам каква е разликата със стария модел ,т.к. не съм ги сравнявала.Относно плата на мен специално новия по- ми харесва , по-мекичък е за беба. За прането и петната все още не сме прали коша, та не знам, но все пак ако има петна предпочитам да ги виждам за да ги изпера (материята е бързо съхнеща-пак според продавачката ) и беба да е на чистичко !! Sunglasses
 Peace

# 31
  • Мнения: 1 045
iga   коша за новородено е с друга материя  Peace След време ще видиш че няма да можеш да переш тапицерията след всяко петно  Crazy
А ето това е стария Бъз - http://www.babycare.nl/images/buzz/quibuzzSuncanopy.jpg
и ето го новия - http://www.babycare.nl/popup_image.php?pID=892
Повечето разлики се виждат . При новия модел коша е цял като излят и степенката на крачетата е променена.При летния вариант сенника е по-малък и къс / а при стария слиза доста надолу / и коша е по-тесен и плитък . Иначе iga ти е написала че дъждобрана и комарника си ги има към двата коша . За багажника и чадърчето имаше малко по-назад цени  Peace С лице към теб коша има 2 позиции а с гръб са 3. За спането си нямам идея колко ще е удобно  Laughing Всички познати с Бъз казват , че е била удобна за техните деца но смятам да се убедя лично след някой друг месец  Laughing Ами май това се сещам ...

ПП Дала съм снимките така , че могат да се сложат една до друга 2-те колички и да се съпоставят  Peace

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 14:46 от Desika

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 21 729
.. но смятам да се убедя лично след някой друг месец  Laughing ...
И аз се надявам да се убедя в същото, като му дойде времето Simple Smile
Благодаря за инфото и снимките, както и на iga !   bouquet

# 33
  • Мнения: 418
и аз благодаря Hug аз май ще я пробвам най-скоро и щи ви пиша Hug

# 34
  • Мнения: 4 451
poli-m, в Пловдив колички Куини се продават само във Вис Виталис. Там има вече и от новите модели на Бъз-а. Можеш да отидеш, да ги пипнеш, да ги разгледаш. Аз имам от старият Бъз и сега съм пощуряла по новият. Още съм в чуденка, дали да не продам моята количка и да си купя Бъз 2007? newsm78

# 35
mari_anka , много благодаря за инфото!!!

# 36
  • Мнения: 418
Писах и в другата тема за Бъза-2007 страхотна количка е,супер лека!По повод на това,че моята дойде от чужбина с ЧАНТА,ДЪЖДОБРАН,ПОМПА,КОМАРНИК,ПРЕДСТАВКА ЗА СЕННИКА,КОЯТО СТОПИРА ВЪТЪРА И АДАПТОРИ, има отговор на Неделчев9неделчев(в другата тема),че тук същия комплект се продава за същите пари -940 лв .Понеже там не мога да пусна отговор,пиша тук,че това не е вярно!Тук всеки аксесоар се заплаща отделно!

# 37
  • София
  • Мнения: 412
ANI*I не знам къде ги продават отделно  newsm78 според теб, аз я купих преди  2 месеца и си беше в комплект с изброените от теб неща точно за 940 лв., отделно се продават само багажника, зимното чувалче и чадърче.
 Peace

# 38
  • Мнения: 70
Писах и в другата тема за Бъза-2007 страхотна количка е,супер лека!По повод на това,че моята дойде от чужбина с ЧАНТА,ДЪЖДОБРАН,ПОМПА,КОМАРНИК,ПРЕДСТАВКА ЗА СЕННИКА,КОЯТО СТОПИРА ВЪТЪРА И АДАПТОРИ, има отговор на Неделчев9неделчев(в другата тема),че тук същия комплект се продава за същите пари -940 лв .Понеже там не мога да пусна отговор,пиша тук,че това не е вярно!Тук всеки аксесоар се заплаща отделно!

Още веднъж заявяваме, че точно този ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ се продава в България за 940,00 лева.
Не бихме си позволили да даваме невярна информация в никакъв случай. Държим да проверите
в магазините как се предлага този вариант на QUINNY BUZZ 2007 и да напишете кое в нашето
твърдение не е вярно. ТУК ТЕЗИ АКСЕСОАРИ СА ВКЛЮЧЕНИ В ЦЕНАТА ЗА ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ.
Отделно се заплащат багажника - 43,00 лева и чадър с приставка - 56,00 лева.

# 39
  • Мнения: 70
Пропуснахме да информираче, че като аксесоари отделно се предлагат още: лежащ кош за
новородено - 340,00 лева и подплатен зимен чувал - 120,00 лева. Другото, което трябва да знаят клиентите, че за всички колички на QUINNY и MAXI COSI се дава две години гаранция за
металната рамка и една година гаранция за текстилната част. Предлагаме гаранционен и
следгаранционен сервиз на всички колички на QUINNY и MAXI COSI закупени в България.

# 40
mari-anka, ако си продаваш стария бъз пиши или се обади на тел.0895073636 или някой друг ако има такава количка за продаване да се обади

# 41
  • Мнения: 865
ние сме с тази количка-супер доволна съм.и аз бях луда по новия летен кош,но се отказах като го поразгледах по-внимателно.иначе в момента ползваме коша за кола.зимния го ползвахме два месеца и сега се чудя дали да не го продам newsm78.има ли желаещи за червен кош newsm78

# 42
  • Мнения: 724
ние сме с тази количка-супер доволна съм.и аз бях луда по новия летен кош,но се отказах като го поразгледах по-внимателно.иначе в момента ползваме коша за кола.зимния го ползвахме два месеца и сега се чудя дали да не го продам newsm78.има ли желаещи за червен кош newsm78
Мисля да си купя същата количка с кош за новородено искам да те попитам защо сте ползвали само два месеца коша?

# 43
  • Мнения: 11 032
Умаляват много бързо, особенно на дължина.

# 44
Момичета,летния вариант на новия Buzz има ли напълно легнало положение на гръбчето?http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 7/products_id/327

Общи условия

Активация на акаунт