От къде да купя детски бански?

  • 4 387
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
здр
ако искаш иди да провериш във lc waikiki
там има страхотни бански,хем добро качество хем  на добра цена..

kakvi sa im cenite?

# 16
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Бански в Илиенци колкото щеш, при това хубави, не говоря за китайските. В този, новия остъкления базар.

Би ли обяснила по-подробно (може и на ЛС) къде точно - преди около месец търсих там и освен китайски на около 8 лева други не намерих. Цял куп майки на плувкини ще почерпят   bouquet
[/quote]

Ха сега, де - хвана ме натясно направо!
Миналата година ходихме там, в този - остъкления, покрития базар и навсякъде имаше страхотни бански - имаше и скъпи и евтини. Ние на моя син му купихме 2 чефта и на мъжа ми 2 - да имаме за смяна. Не са мръднали, вярно, че само миналото лято ги ползваха, но са наистина качествени.
Убий, ме, обаче - не мога да се сетя точно от кой щанд ги взехме...
Съжалявам, наистина

Можеш да се разходиш там и да провериш ...

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз както писах по-нагоре съм поръчала от Ларедут 2 чифта и тези от он-лайн магазина са ми дублирали поръчката.Така,че ще ми пратя 4 чифта за момиченца.Двата ще са ми излишни.Който има желание като пристигнат може да ги види и ако му харесат  да ги взима

# 18
  • София
  • Мнения: 3 816
Миналата година аз купих малки бански от магазин "Бокал". Виждам, че вече са ги заредили с летни тоалети, та сигурно са изкарали и банските. Успех !  newsm10
PeaceДве години вече от там купувам на малката бански,имат голям избор и са на добри цени!  bouquet

# 19
  • Мнения: 353
Вчера видях страхотни бански в Премама за около 15 лв, непромокаеми. Очите ми останаха в тях. Имаше боксерки и гащички за момченца в много свежи десени, а за момиченцата не ги разгледах добре, защото много ме е яд, че винаги за тях нещата са по-хубави   Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 3 089
ааа, тези в премама и аз ги гледах вчера. влязох за количка да гледам, но ги фиксирах на щанда. вярно бяха чудесни. не погледнах цената, щото сега возило ми е в главата. предполагах обаче, че са няк'ва цифра.

а от миналата година имам гащичките на тсм/атракцион. само че ги взех за 4-6 кинта, а не за 16, както пише в сайта. 1 път са обувани, когато детето беше на 9 месца, но вярно не пропуснаха пишкано.

# 21
  • Мнения: 4 668
Бански за дечица има и в спортните магазини . Аз миналата година купих страхотни бански - боксерки на малкия от Адидас - 24 лв. Имаше и дамски модели .

# 22
  • Мнения: 1 014
И аз купих банските на сина ми от Премама - боксерки , много съм доволна и красиви и здрави.

# 23
  • Мнения: 4 422
За Варна -хубави бански в Премама и в Бебита  Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 388
За Варна -хубави бански в Премама и в Бебита  Peace
Бебита зан къде има, но за Премама може ли да ми кажеш къде се намира? newsm78

# 25
  • Мнения: 4 422
Пресечка на бул.Сливница,точно срещу училището В.Априлов/мисля,че така се казваше/.
ул.Възраждане 2/братя Миладинови/ ,тел. 696767 и 0878696 767.
Много кукленски бански за момиченца, а в Бебита имаше хубави за сина ми.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Пресечка на бул.Сливница,точно срещу училището В.Априлов/мисля,че така се казваше/.
ул.Възраждане 2/братя Миладинови/ ,тел. 696767 и 0878696 767.
Много кукленски бански за момиченца, а в Бебита имаше хубави за сина ми.
Mimozata, благодаря ти, но нещо не можах да се ориентирам-у-ще "В.Априлов" е на "Бр. Миладинови" ,а "Възраждане" 2 е в друг квартал-може  ли да уточниш? Ето и линк с картата:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=6fcb02782f382ec962d01579e7e54c … p;ix=30&iy=34
Мерси!  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 422
Не говоря за кв.Възраждане ,а ул.Възраждане!!!

ето го оградено с червен кръг това е пресечка на Бр.Миладинови и Възраждане
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=6fcb02782f382ec962d01579e7e54c … amp;Map31_34.y=33

 Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Още веднъж много ти благодаря! Как не го знам това? newsm78 Аз работя на Оборище-още днес ще проверя.

# 29
  • Мнения: 642
ОХ, момичетата, благодаря за отговорите.
Беше ми наистина спешно - синът ми заминаваше на ексурзия в Сандански и там щяло да има басейн. По спортните магазини още не ги бяха снабдили с летни стоки.
Аз още същия ден обаче, след известно скитосване в центъра купих бански за сина ми - от един магазин за детски облекла на Графа - за 5,50 !!! Много съм доволна - лепна му идеално и материята е много хубава.
Още веднъж благодарности за предложенията ви. Ще ги имам предвид, когато тръгна да търся и за дъщеря ми.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт