Предстои ми аборт

  • 10 050
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 423
А ти къде направи аборт?

# 16
  • Мнения: 423
А упойката къде се поставя? Тя боли ли?

# 17
  • Мнения: 480
Ако питаш мен, аз съм от Пловдив. Упойката се поставя венозно - в ръката

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
ако питаш мен, аборт не съм правила за 30те ми години живот до момента
аз говоря за Болница, друго не съм споменала, там говорим за 5 звезден хотел все едно.
за изобр на болница, ако се колебаеш, недей изобщо.

пожелавам ти всичко да мине леко Peace

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Токуда наистина си я бива, не прилича изобщо на другите болници Peace

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Токуда наистина си я бива, не прилича изобщо на другите болници Peace

така е, имам споделен опит много пресен от първа ръка и затова смея да препоръчам.

# 21
  • Мнения: 423
[Много обичам Пловдив - там учих една година

# 22
  • Мнения: 2 108
Аз правих с месна упойка.Всичко прикллючи за 10-тина минути.Лежах после коло 30-40 мин и си тръгнах.
Стискаме палци всичко да е наред!

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
искай си пълна упойка. Венозно се поставя.
И нека водещото да е д-ра, който ще го прави, а не 5-звездието на мед. заведение. Предполагам, ще искаш после да имаш 2-ро дете...

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
само да кажа, че в Токуда отидоха да работят половината АГ на Майчин Дом.
вкл. и анестезиолози пак оттам.
за добро или зло, не знам, явно по-добре се заплаща там, що ли? newsm78

# 25
  • Мнения: 265
Аз миналата година правих аборт (мисед) в края на третия месец. При мен имаше доста проблеми - първо не ми хвана упойката, после трудно излязох от упойка, получих спазъм на шийката на матката, временна парализа на ръцете, а за капак и страшен обрив по цялото тяло. Док. си беше свършил работата перфектно - един път ми диде цикъла и сега ... вижда се на лентичката. Проблема при мен беше, психологичен. Много мъчно ми беше за бебенцето, беше планувано и мечтано, но.... Мисълта ми е че е много важно с кава нагласа и какво емоционално състояние лягаш на магарето. Стискам палци всичко да мине гладко при теб  Praynig

# 26
  • Мнения: 423
Аз миналата година правих аборт (мисед) в края на третия месец. При мен имаше доста проблеми - първо не ми хвана упойката, после трудно излязох от упойка, получих спазъм на шийката на матката, временна парализа на ръцете, а за капак и страшен обрив по цялото тяло. Док. си беше свършил работата перфектно - един път ми диде цикъла и сега ... вижда се на лентичката. Проблема при мен беше, психологичен. Много мъчно ми беше за бебенцето, беше планувано и мечтано, но.... Мисълта ми е че е много важно с кава нагласа и какво емоционално състояние лягаш на магарето. Стискам палци всичко да мине гладко при теб  Praynig
 
Като те слушам настръхвам направо.Ужасно е всичко!!Защо трябваше да ми се случи?????

# 27
  • Мнения: 845
Един съвет! Не се притеснявай и всичко ще е наред. Аз също преди 3 години правих аборт в края на третия месец-но не по мое желание, а защото не можах да задържа бебчо. Всичко минава за не повече от 5 до 10 мин. Събудих се на носилката и сама легнах на леглото. Бях ужасена от мизерията и може би затова съм се мобилизирала да изляза бързо от упойката. След 2 часа си бях в къщи и дори ходих до магазина на покупки. Simple Smile Просто като се качиш на магарето не мисли за нищо друго освен за нещо приятно, примерно защо пък да не си представиш, че си на почивка с мъжлето ....

# 28
  • Мнения: 2 197
Аз съм правила аборт през 94-та година в Майчин Дом. Обстановката изобщо не беше 5-звездна. Мина за 40 минути, без никакъв проблем. Поседях 1 час и ме пуснаха да се прибирам. Прибрах си се с градския транспорт права (тогава живеех в "Хаджи Димитър" и не съм искала да ме вземе някой). Вечерта бяхме на купон в Студентски град. Спокойно, нищо страшно няма.

# 29
  • Мнения: 423
Благодаря ви на всичките които ме успокоявате по този начин наистина имам нужда от такива хора в тоя момент. Много ми е тежко, защото знам че отивам да убия собственото си дете, от друга страна ме е страх от самата манипулация и всичко на куп става доста. Докато всичко мине незнам какво ще правя нищо не ми се прави, немога да спя, да ям, въобще половин човек съм. Незнам сигурно прекалено драматизирам нещата но така ги чувствам. Мъчно ми е и е много тежко!

Общи условия

Активация на акаунт