СНБМ - инициативи - VIII част

  • 10 242
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 828
Малко снимки от днес  Simple Smile
http://www.snbm.org/shared/

# 76
  • Мнения: 2 070
Ееее, голямо надуване е падало, а цветята са много красиви. Сега видях и че има наша /с Яна/ снимка в брошурата. Въобще - изцяло съм назад с цялата информация за празника, а вие страхотно сте се справили. Ще взема каквито покривки има тук и ще слагаме каквото стане. Нямам претенции за входа и залата, ще посрещам хората и после ще вляза и вътре и без това там ще съм по-полезна, отколкото на дискусията в кафето. Много са красиви билетите!

В 10 ако дойда късно ли е? Има ли още много за подготвяне на място?

Леле щях да забравя - честито на малкия рожденик и на голямата ни рожденичка - пожелавам много усмивки, винаги ведри като пролетта, през която са се родили и винаги да са много обичани!

# 77
  • София
  • Мнения: 6 207
Днес се е провел пленум на Висшия съвет на БСП. Ето и част от намеренията им:

Цитат
- същественото намаляване на данъците на физическите лица. Предложението е през 2008 г. ставката за най-ниските доходи стане 16% вместо досегашната 20%,

Според тази схема заплата от 800 лева например ще се облага ефективно с данък от 14%, а заплата от 2000 лева с 25,4%.

С цел осветляване на сивата икономика се предвижда да продължи политиката на увеличаване на осигурителните прагове.

- пълно въвеждане на семейното подоходно облагане до 2009 г.

- целево стимулиране на модела две деца в семейство чрез еднократна помощ при раждане: за първо дете 250 лева, за второ - 600 лева, за трето - 250 лева, за четвърто и всяко следващо дете - по 150 лева,

- увеличаване на еднократните помощи за първокласници от социалнослаби семейства от 80 на 120 лева.
целия материал

А да са ни честити предизборните обещания.

# 78
  • Мнения: 1 671
Eвче, изпревари ме. Тъкмо гледах новините и щях да пиша за предизборните обещания.

Момичета, видях снимките, много работа сте свършили, браво!

# 79
  • Мнения: 4 978
Момичета, между 2 теми за изпит, искам да ви кажа, че сме страхотен екип!
Просто можем всичко!
Всички сте невероятни и много, много ви обичам!

 Hug

А на това ще кажа само, помните ли приказката за лъжливото овчарче?  hahaha
Днес се е провел пленум на Висшия съвет на БСП. Ето и част от намеренията им:
Помните ли предизборната им програма за парламентарните избори?
Аз - да! СмЕх, голЕм смЕх ...

# 80
  • Мнения: 2 070
Момичета, искам да ви поздравя с едно от любимите ми стихотворения и да ви предложа, ако някой има възможност да го разпечата в някакъв цветен вариант с по-голям шрифт и да го сложим някъде из залата. Просто създава много ведро настроение, а и отговаря на "пролетна приказка". Едно или две копия са достатъчни. Или пък, ако не ви се струва крайно патетично може водещия или някой от артистите да го прочете. Ако не сте съгласни - здраве да е, просто поздрав, особено за рождениците. /Влади и теб те включвам, нищо, че със задна дата/

Андрей Германов

Април

Птица стрелната в синьото свети
и бучат пощурели ручеи,
и трептят дървеса - букети.
Нещо хубаво ще се случи.

Какво има там, зад завоя?
А зад хълмите синьо сини?
А в шепата твоя?
Няма хубавото
да ни отмине.

Много пъти съм вече мамен,
но да вярвам не се отучих.
Зная аз,
аз не съм каменен:
нещо хубаво ще се случи.

Просто пее в сърцето ми птица:
с нещо бременна е замята.
Всеки лист е зелена плесница
на студа и на мъглата.

Има, знам, не една преграда,
ала радост зад всяка сияе -
аз съм вярващ, знаеш за ада,
но допускащ единствено рая...

Вий недейте ме гледа стреснато -
и сърцето ви ще се отключи!
Ще се случи нещо чудесно.
Просто длъжно е да се случи!

# 81
  • Мнения: 4 978
Дес, страхотно е...
... и да не забравиш покривките, ей  Laughing

# 82
  • Мнения: 4 181
Момичета, другите са ме изпреварили, ама и аз много ви обичам  Hug

Украсата стана невероятна, Мими, Радето, Лили и Ани са свършили страхотна работа с изработката   bouquet А всички останали с аранжирането  Peace

Деси, стихотворението е страхотно   bouquet

Евче, ти и пресата успя да прегледаш   bouquet

Момичета за утре се сещам за следните хора и задачки:

Аз и Влади - рисунки на наградените, после Влади при децата, аз организационни въпроси
Наси - ти ли щеше да посрещаш Крум Савов? кетъринг, билети, дарения, купуване рисунки
Пепи - билети, дарения, купуване рисунки
Доли - раздаване на баджове, посрещане на гостите, след това в кафето
Деси - посрещане на гости, после при децата
Лили - украса кафе, после при децата и снимане с фото
АМ - украса кафе, после при децата
Радето - посрещане гости, после при децата
Жени - при децата
Ивелина - украса кафе, после при децата
Кали - украса, после в кафето
Евелина - украса, после в кафето
Мими - ще е с Лина

надявам се , че не съм изпуснала някого  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 3 740
Момичета, пожелавам ви успех! Утре вечер да четем само възторжени отзиви! newsm10

# 84
  • Мнения: 4 181
Момичета, пожелавам ви успех! Утре вечер да четем само възторжени отзиви! newsm10

мерси  Hug

Гери, а на теб благодаря много за работата, която свърши покрай анкетата. Днес толкова работа имахме, че като разбрахме, че детето не е от София, оставихме купуването на подарък за утре или най-късно понеделник  Peace

Янич, мерси много за превода   bouquet Ще го разгледам по - подробно в скоро време и ще питам , ако има нещо  Wink

# 85
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Украсата стана невероятна, Мими, Радето, Лили и Ани са свършили страхотна работа с изработката   bouquet А всички останали с аранжирането  Peace

Правя поправка - Радето, Лили, Ани, Таня и Лекси, която не е наш член изработиха цветята   bouquet

# 86
  • Мнения: 2 070
Колко са масите? В колко часа трябва да сме там?

Извикала съм една приятелка, форумства и тя отвреме навреме, ако всичко е наред с нея и детето и успее да се организира - ще ни снима с камера.

Ине! Успех на изпитите!!!

 Hug

# 87
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Колко са масите? В колко часа трябва да сме там?

Извикала съм една приятелка, форумства и тя отвреме навреме, ако всичко е наред с нея и детето и успее да се организира - ще ни снима с камера.

Ине! Успех на изпитите!!!

 Hug

Ами 10 - 12 някъде, не помня кой ги брои  newsm78, към 9 трябва.



Ине, успех!  bouquet



Момичета, да си пожелаем успех!!!  bouquet

# 88
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
В колко часа трябва да сме там?
към 9-9.30ч за подготовка на кафето

# 89
  • Мнения: 2 070
аз тепъэрва влизам в банята и в 10 ще съм там, взела съм покривки колкото и каквито намерих!не са еднакви!

Общи условия

Активация на акаунт