За коледната звезда...

  • 5 958
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
Ето тук пише много за коледната звезда: съвети, грижи и др неща.  http://forum.bimbargo.com/viewtopic.php?t=252&postdays=0& … =asc&start=15
Успехи и приятно четене.

# 16
  • Мнения: 2 386
Мура, благодаря за снимката   bouquet
И аз се запалих нещо...

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Аз мисля да не я захлупвам с найлонови торби, а да я сложа в шкафа под мивката, там си е тъмно  Simple Smile Една я захлупих и я нападнаха вредители, които я унищожиха.
Ако се подреже, много бързо изкарва нови разклонения, именно на тях се и появяват после цветовете.

# 18
  • Мнения: 1 701
Аз мисля да не я захлупвам с найлонови торби, а да я сложа в шкафа под мивката, там си е тъмно  Simple Smile Една я захлупих и я нападнаха вредители, които я унищожиха.
Ако се подреже, много бързо изкарва нови разклонения, именно на тях се и появяват после цветовете.

Верно бе!
Под мивката ...  doh
А колко време ще я държиш там след като я подрежеш и кога точно?

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Казаха ми да я сложа там в края на септември и да я държа на тъмно от 17часа до към 10 сутринта. После в началото на декември се изважда за постоянно, то тогава и се стъмва през декември - към 17 часа. Така щяла да разцъфти. Мисля да пробвам. Сега има много невзрачен вид. Мисля да я подрежа обаче по-рано - още през август, ама не съм много сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт