Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 14

  • 23 895
  • 292
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 224
Здравеите маичета, имам един бърз въпрос към майчетата , които са си ходили и сте си ходят до БГ.Кажета  ми моля ви как варират цените на билетите (Торонто- София) и за деца има ли някакво намаление или се купува цял билет? Благодаря ви предварително...

# 91
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Dot мога да кажа за бебета до 2 годинки - 10% от цената на възрастен + летищни такси ама всяка авиокомпания изчислява различно летищните такси за бебе така че най-добре провери на момента - аз гледах expedia.ca но в крайна сметка купих от airfrance.ca
И още нещо като се купи билета от airfrance.ca се обаждаш на телефона им за уеб-помощ или нещо от сорта и ги караш да ти ангажират кошчето за бебето за всички полети.

# 92
  • Мнения: 224
шеметче благодаря за инфото..а за каката , която е на 3г. предполагам че сте има някаква отстъпка също, нали?
Всъщност аз нямах никакво намерение да се прибирам, наи-малко сега, когато на малката още не са и дошли документите, акт за раждане и прочие. Но след вчерашното ми посещение на зъболекар се замислих защото се оказа че ще лечението ми тук никак няма да е евтино..Затова питам , ще се поровя и из нета че трябва бързо да решавам..
BTW  лятото вече е тука  Laughing

# 93
  • Мнения: 85
Каролина, честито ти 7-месечно юначе и от мен!!
Писанка честита работа! Ти започна ли със изпитите за СиДжиЕй, моят мъж го мъчи сега един от тях! И аз съм  в тази област, но едва ли ще започвам това тук.Важното е да ти харесва и да се чувстваш доволна! И кажи тайната как се справяш с всичко в къщи и на работа?  bouquet
Poupon, вярно е че като дойде не пита, ама за второто ми се ще да се има предвид и моето мнение Laughing
Снежи, аз не можах да се включа при първото събиране, сега брой и моите 10 долара, само кажи как да ги изпратя, с чек предполагам? И аз мисля, че каквото и да вземеш все ще е от полза, все пак ти преценяш какво можеш да сложиш в багажа си и колко.
Мами, пролетта вече настани ли се трайно при вас?
И да ви питам използвате ли за децата не токсични и натурални продукти и какви ако използвате /имам предвид шампоанчета, кремове/, напоследък все чета статии за химикалите в обикновените такива.

# 94
  • Мнения: 919
Пчеличка, бебка ви е много хубава бе, пу пу пу Heart Eyes

Писанке, честито ти работа, браво на теб Grinning Позицията звучи много интересно

Дот, до колкото знам за деца над 2 годинки си плащаш пълен билет.. Честно казано смятам, че не е добра идея да се ходи на зъболекар в БГ. Тук като съм ходила всеки път се възмущават от българските ми пломби Embarassed Хубаво е да имаш застраховка, наистина, защото си е соленко, но пък помисли си колко ще ти коства едно пътуване до БГ

мамамаша, дай повече информация за мазилата, моля те Praynig
при нас вече е лято и сме по цял ден на двора Laughing Преди малко даже бях сложила на Рора едно басейнче с вода да цопа с краката.. ей голям кеф ама докато не седна вътре на миряса Crazy
Оставих я да се покисне, че и без туй е ужасна жега. Чудя се вече какво да и измислям да се занимава навън за да не рови в градинката, че това за момента и е основно занимание newsm78

# 95
  • Торонто
  • Мнения: 837
Но след вчерашното ми посещение на зъболекар се замислих защото се оказа че ще лечението ми тук никак няма да е евтино..Затова питам , ще се поровя и из нета че трябва бързо да решавам..
BTW  лятото вече е тука  Laughing
Можеш ли дакажеш някоя цена или няокои друг ако знае че и мен ме заболя един зъб. Аз съм на 6-месечен контракт и нямам осигуровка, едва септември ще имам ако стане договора ми постоянен. Колко струва една пломба?

# 96
  • Мнения: 2 093
Чета в темата ни чудесни новини. Пьрво, аз сьвсем се бях залисала и забравих да поздравя пчеличка. Фло е едно прекрасно бебе и ви пожелавам да се гледате лесно. Като знам колко много беше ентусиазирана през бремеността си, само мога да си представя как ще се радваш на всяка минута с малката госпожица бебка. И моя Криси като беше новороден, правех доста дьлги разходки, при това беше зима, а той блаженно си спеше за чосове. Разходките са идеалното упражнение и горят кила много бьрзо.
Пупонка Поздравления и от мен, да знаеш че аз отдавна те бях заподозряла, още когато беше писала че ще ни изненадаш с нещо. Все си мислих да те питам, а ти все че си призна без бой. Браво, много се радвам за теб и бьдещата как Софи. Сьщо се надявам че ще можеш да направиш 600 часа, за да ти плащаш майчинство.
Писанка Най-сьрдечни поздравления. Ти подобна работа си тьрсеше и си я намери. Ти си много целеустремен човек и ти пожелавам само успехи. Кьде ти се намира работата.
Снеже И аз да си дам мнението за парите. Според мен е най-добре да занесеш повечето пари. Колкото и да са по евтини някой неща тук, ти имаш ограничение в багажа и няма да може да носиш толкова много че да компенсираш за цената. Мисля си че жените от движението сигорно могат да купуват неща директно от фирми и да получават намаление, така че някой неща едва ли са толкова скьпи.  Сьщо, аз мога да ти дам малко играчки, ако мислиш че може да вземеш. А за допьлнително сьбиране на пари, аз ще се включа, но този пьт предлагам да ти изпратя парите в плик, а не чек за да не плащаш от джоба си.


Момичета, искам отново да ви благодаря за топлите думи. Така ми стоплихте душата. Това което ни се случи е такьв шок за цялото ни семейство. За сьжеление ни се случи, това от което винаги сьм се ужасявала, телефонна да звьнне рано сутрин и да ни сьбудят с най-ужасната новина. За сьжеление аз не можах да се прибера за погребението. Благодарв на Невенски за телефона на свещеника. Аз се свьрзах с него и ще правим помен на 40 дни. Той сьщо каза че ще спомене баща ми в молитвите в цьрквата.

# 97
  • Мнения: 1 216
Относно зъболекарските услуги- ако имате възможност, ходете тук. Аз също бях много доволна от моята зъболекарка в бг и лоша дума не мога да кажа, но се убедих, че тук системата на лечение е много по- добра.
Миналата година ходих в България и дадох луди пари, уж за да не се налага да ходя тук, но ядец. След обстойни снимки на цялото ми чене, откриха пак проблеми и ходих 3 пъти Tired. И мъжът ми каза- край на зъболечението в Бг.

# 98
  • Canada
  • Мнения: 272
Момичета, черпя ви. Днес сестричката ми роди една малка хубавица  - Десислава.




Мноого съм щастлива! Crazy Crazy
Пожелавам ви на всички същото щастие! Heart Eyes Hug

# 99
  • Canada
  • Мнения: 231
Честито на леля rosist!   bouquet
Десислава да е здрава и много да радва всички около себе си!
Вие явно сте на женска вълна.  Simple Smile

# 100
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
rosist Честита племенничка да Ви е жива и здрава, и да се радва на чудесно детство.

# 101
  • Canada
  • Мнения: 277
......Кажета  ми моля ви как варират цените на билетите (Торонто- София) и за деца има ли някакво намаление или се купува цял билет? ...

За деца под 2 години само летищни такси, но както е казала Шеметка трябва да запазиш басинет(кош4е) за бебето предварително. За деца на навършени 2 години и нагоре 80% от целият билет. Ние тази година намерихме много добри цени от този сайт:
http://www.malincho.com/travel/
Даже ме агентите(българи) от malincho ме увериха,4е ако си вземеш билет чрез тях, не от сайт-а имат още по-добри цени.

Честито на леля Росист! Да ви е жива и здрава Десислава!
Хайде и на мен да ми се връща да стана леля, че се изчаках... Tired

Пчеличка, много сладка и усмихната Беборанка си имате. Пу-пу...

Оффф, най-после и пролетта дойде...бях изгубила всякаква надежда. Вчера повечето хора се бяха разсъблякли по потници и джапанки...ще прибираме якетата Laughing

Слънчев уикенд, момичета!

# 102
  • Мнения: 327
Честита племенничка на леля Росист!
Да е жива и здрава малката кукла и много да радва мама и тате
!
[/size][/color]
Аз виртуално си хапнах от тортичката  и пийнах едно-две коктейлчета  Blush

# 103
  • Мнения: 224
Маичета,благодаря на вси4ки за отговорите.То е ясно че едно ходене до бг сте е доста по-скъпо отколкото да си оправя зъба тука, но ме погаделичка мисълта да си отида, все пак баща ми не е виждал още бебока и така се зарадва като му казах че има някаква вероятност да пътувам до Бг с малките.
Yoni bonboni, мерсаж за саита-сега сте го разгледам..
Софи, цените за пломба са приемливи- от 80-280 $, снимка е 20$,почистване на канали, коронка на зъб  са си солидни суми...

# 104
  • Мнения: 417
Честита племенничка на Росист!
Да бъде жива и здрава!

Общи условия

Активация на акаунт