Колко теми/подфоруми следите едновременно?

  • 1 529
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Амбър не е тази, имаше една друга много удобна функция, показва последните публикации  във всички форуми Wink

# 16
  • Мнения: 2 792
 Следя подфорумите според моментно състояние, нямам представа колко не ми се брой. Днес точно си мислех, че ако си разровя всички мнения, ще ми се получи нещо като дневник за изминалите три години с лек уклон към ексхибиционизъм  Mr. Green. Което пък ме подсеща, че е време пак да се вдигне темата от татковците "Ходите ли гол пред децата си" за да мога да отчета, че още нищо им няма.... Както винаги по-голямата част от поста ми е извън темата  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 100
ще ми се получи нещо като дневник за изминалите три години
Да и аз това съм си мислила. Пиша тук от около 13 годишна.  Laughing

# 18
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Боже, с какви работи се занимават хората. Кой в колко подфоруми се отчита. Rolling Eyes
Както и да е.
И аз пък тогава да си кажа.  Mr. Green
 Влизам само в няколко подфорума:
-клюкарник
-красива мама
-татковци
-дом и семейство
-екскурзии, пътувания
-хоби
Това е. Пиша в един прозорец и то мн. рядко.

# 19
  • Мнения: 25 620
Вержи, а като видя, че мис Бу е била последната писала, засече ли и времето? Защото от пост до пост може да има няколко часа разлика.  Wink
Спомням си обаче, че когато започнах да влизам и чета редовно тук, ми се наби в очите една форумка - пускаше тема след тема, от тъпа по-тъпа (така си мислех тогава, още нищо не бях видяла... ooooh!), видимо изсмукана от пръстите...  Като например "Лягате ли си си бижута" и народът си счупи ръцете да изброява скъпоценностите си - райска тема за крадците. Коя ли ще да е била авторката? А?  Mr. Green hahaha

# 20
  • Мнения: 27 524
Като например "Лягате ли си си бижута" и народът си счупи ръцете да изброява скъпоценностите си - райска тема за крадците. Коя ли ще да е била авторката? А?  Mr. Green hahaha

Коя, бре? Буба?  newsm78

# 21
  • Мнения: 9 903
ако си разровя всички мнения, ще ми се получи нещо като дневник за изминалите три години

аз мислех да си направя дневник на детето оттук, понеже така и не се научих да водя бебешки дневник, пък тук всичко си пише....ама отчетните теми се затриват и трябва да си много гъст с някой модератор и много печени кокошки да му занесеш, за да ти ги изрови...  Mr. Green

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз ще си правя такъв дневник - ще прехвърлям в блог. Отдавна се каня, това лято ще го сторя. Моята е лесна - не пиша в отчетни. Само Нашите деца, Майките и Кърмене като изръшкам по ключови думи и съм готова с история на Мая от 7 месеца нагоре.
А отчетните не знам дали форевър не се трият, та и връзка с мод може да не помогне...

# 23
  • Мнения: 6 155
2-3 основно следя, другите ги минавам по-диагонал  Laughing

# 24
  • Мнения: 25 620
Като например "Лягате ли си си бижута" и народът си счупи ръцете да изброява скъпоценностите си - райска тема за крадците. Коя ли ще да е била авторката? А?  Mr. Green hahaha

Коя, бре? Буба?  newsm78

ТЦ! Naughty
 

# 25
# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 23 675
Хм, аз едновремено поне по 3 теми чета. Три прозореца с бг-мамма имам отворени в момента. newsm78 Вие не правите ли така? Иначе губя ценните секунди за четене докато чакам да се зареди нова страница Laughing Ама аз съм пристрастена и изпадам в абстиненция за ден без форума Mr. Green

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Едновременно един само...но през деня минавам почти през всичките форума Crazy

# 28
  • Мнения: 4 585
В един подфорум само чета само една тема.
В един подфорум чета всичко, пиша в някои.
В клюкарника има теми, които си заминават,
без нито веднъж да съм ги отворил.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 826
Що да е невъзможно? В момента бг-мамма ми е отворена в три прозореца на браузъра. На три различни теми. Зареждам и на трите по едно мнение, после само минавам през прозорците и им давам "Изпрати" Wink

И аз правя същото с разликата че не отговарям и съответно не давам "изпрати".За сметка на това наистина и аз чета по 4-5 теми т.е. са ми отворени ...като видя интерестно заглавие и давам Open in New window ... и така няколко ...докато се заредят преглеждам и другите подфоруми ... Mr. Green Mr. Green
Е ... честичко поне една от тези 4-5 теми ми се вижда безинтересна  или след 3-4то мнение започва да се заформя някакъв личен диалог между форумките и тогава затварям защото ми е скучно... smile3506

Общи условия

Активация на акаунт