🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #3

  • 65 575
  • 2 105
  •   47
Отговори
# 2 040
  • Melmak
  • Мнения: 8 792
Хахах, колкото и да я харесва като чуе, че иска “апартамент на нейно име” и вече не я харесва толкова.

# 2 041
  • Мнения: 554
Дайте да обсъдим и другите, че ако Ш чете ще си помисли, че е най-голямата звезда.

Искам да обърнем повече внимание на Филипа, която показа зъбки вчера и малко агресивно влезе на Киара. Толкова драпа да е на екран, сигурно ще отваря козметичен салон и иска рекламно време. Смешни са ми всички двойки, но най-много нейната с македончето, на кметицата и на Джанито с безгласната буква. Все пак накрая се оказа много нерви за нищо и всички двойки останаха. Яз смятах, че ще гледаме събирания и прегараяния на романси и прехвърляне към други, пък то...пенсионерска скука.

И ако времето тече по малко по-различен начин вътре, както каза Филипа и след само 10 дни са като женени, то в реалния живот освен събирания има и раздели. Ако 10 дни вътре се усещат като няколко месеца би било логично в някой момент да се появят чувства и към други хора вътре, но това не става, защото всеки от двойките се е вкопчил в другия, за да не вземе та да излезе и да загуби екранно време. Много грозен характер крие Филипа, която се прави на много праведна и морална иначе. Wink

В другото шоу също се бяха сформирали няколко двойки от самото начало и... никоя не остана до края.

И това до голяма степен направи шоуто интересно за мен - имаше динамика на взаимоотношенията.

Удобните фейк двойки от началото се разпаднаха всичките там и 2 от финалните 4 двойки бяха истински, 4-тата по-скоро приятелска. Останалите 3-ти бяха фалшива двойка със стратегическа игра и не са заедно в реалния живот, но жената от двойката преди това също беше в друга двойка, но другият се преориентира към друго момиче, а после напусна. Там даже някои сами си напускаха, като решиха, че не им се остава само заради екранното време във фалшива двойка. Там един Ники даде своята гривна на друго момиче и неговата половинка Евгения напусна шоуто. Ето това очаквах и от "Любов в рая", уви за сега не виждам да се появи такава динамика, нито прямост. Тук изобщо не очаквам някой сам да си тръгне като Марио в ДиК или преориентиране като Ванеса от Марио към Чефо, Ники от Ивелина към Джулия.

Тук много си ги къткат тези двойки, така не е интересно.

Последна редакция: нд, 28 сеп 2025, 02:19 от skodafan

# 2 042
  • Мнения: 1 020
Шърмън само пили за пари и апартаменти, защото сигурно няма два лева да се усмихне и знае, че времето й изтича. Още някоя друга година, вече няма да я викат и за компаньонка и ще е тоталка и със сетни сили се опитва да се закачи за някой балък.

# 2 043
  • Мнения: 7 494
Помните ли участието на леля Криси в предишния ѝ сезон? Беше с Ергени. На влизане му даде договор (всяка му подаряваше нещо като влиза).
Имам чувство, че този договор го е дала и на Пешо. Той много премерено участие има, важно му е да е там и да се показва, за да монетизира. А тя да си създаде имидж на сериозна жена. Според мен яко търси мъж с кинти, но не тип селска батка, а истински бизнесмен.
А според мен търси пропуск за артистичните среди. Ма е толкова бездарна, милата..., че не знам къде ще се класира.
Кметицата се лепна за продуцент, Криска за актьорче...

# 2 044
  • Мнения: 2 029
Помните ли участието на леля Криси в предишния ѝ сезон? Беше с Ергени. На влизане му даде договор (всяка му подаряваше нещо като влиза).
Имам чувство, че този договор го е дала и на Пешо. Той много премерено участие има, важно му е да е там и да се показва, за да монетизира. А тя да си създаде имидж на сериозна жена. Според мен яко търси мъж с кинти, но не тип селска батка, а истински бизнесмен.
А според мен търси пропуск за артистичните среди. Ма е толкова бездарна, милата..., че не знам къде ще се класира.
Кметицата се лепна за продуцент, Криска за актьорче...

Е Кристина става за сцената, ама като част от декора- я дърво, я някой диван....

# 2 045
  • Stockholm
  • Мнения: 1 765
Много ледена бе, тая Криси. Ама няма да забравя как Евгени я изстреля за вкъщи директно след първата и последна среща с нея, когато му предаваше ледени номера и претенции Joy

# 2 046
  • Мнения: 7 494
Е, те и в ледена вода я накиснаха тогава май, ако помня. Laughing

# 2 047
  • Stockholm
  • Мнения: 1 765
И ѝ даваха някави неща с глутен да яде, как не ги е срам Joy

# 2 048
  • Мнения: 17
Последните  3 епизода ги гледам с прецъкване на всеки 2 минути, много посредствено представление.

Шурмингаторът не се усети как си призна, че издържа родата с най-старата професия, понеже на всички ни е ясно, че не работи нищо друго. Това не е чак такъв шок или новина, просто жената си е измислила съвсем друг живот и стандарт и през цялото време се опитва поне себе си да убеди, че не е боклук.

Красито си трае, защото човекът колекционира миндили, на него му е цел да си я сложи в списъка и не иска да си реже пътя към това.

Оформените двойки се състоят в по-голямата си част от хора, чиято професия е да ги дават по телевизора, естествено, че не искат да си тръгнат, няма нищо драматично в това. Тия куртизанки си определят тарифата на база колко се говори за тях и колко ефирно време имат. Ще поседят тука, за да може после да са актуални и няколко месеца да ходят по посредствени сутрешни блокове, подкасти, барем пък и клиентелата стане по-платежоспособна.
Това нестабилното момиче добре, че го пуснаха да си ходи.

Джан Карло Трубидери е отчайващо тъпо парче, кой и как го отгледал и му е оформил виждането за света така, нямам идея, но се надявам да си го виждат сега отстрани и да ги е срам.

Близнаците посмъртно не могат да се впечатлят от жените, които влизат в такива формати и просто не са за там, радвам се че не решиха да се напъват и да се излагат.

Лилито е много нелицеприятна, но ако вкара някаква нова сюжетна линия с друга жена, може да ми стане малко по-интересно , иначе е голяма скука.

# 2 049
  • Мнения: 554
Аааа ама недей така, те Нати и Фифи не са куртизанки, ц-ц, те са почтени моми. Поне така се представиха в началото, нищо, че са същите, но просто с по-естествена визия. Друго е да се пишеш, че си "хореограф" вместо "танцьорка", някак по-възвишено и невинно звучи. Наистина Нати има невинна физиономия, но кой знае и тя как се чекне като бясна в Студентски град.

А Фифи като й видях колко й е дълъг езика и как умело го вади от снимките на следващия епизод е направо като излязла от секретарско порно.

Фифи и Нати сигурно отвън са същите като Габи и Шермин, но са по-умели в преструването на невинни. Само за Габриела на Джани и дори Кристина мога да вярвам, че най-вероятно не са шантонерки от тези вътре.

Шермин много й се иска да е умела, но да се учи от по-малката Натали как се прави или от кака си Филипа. Тази Анна няма никаква хитрост реално.

Последна редакция: сб, 27 сеп 2025, 22:58 от skodafan

# 2 050
  • Мнения: 13 129
Мда, сега разбирам защо Лилето така храчеше по Орлин, а то ще излезе, че може да харесва и моми?! На 2 пъти като я даваха се чудех защо наставлява Нати да го разкара…

# 2 051
  • Мнения: 7 494
Нали писах за Фифи и тя е със стремеж от малка "да я дават по телевизора"...

# 2 052
  • Мнения: 217
Мда, сега разбирам защо Лилето така храчеше по Орлин, а то ще излезе, че може да харесва и моми?! На 2 пъти като я даваха се чудех защо наставлява Нати да го разкара…

Лили, ако играе на другия бряг, то тя е мъжа. Натали е най-женствената там, затова там привличането е на примитивно ниво. За да се добере до нея, трябва да разкара първо Орлин. Държи си Хени като план Б Simple Smile

# 2 053
  • Мнения: 19 466
Наложи се да се образовам коя по ягодите е Биляниш.
Е, не гледаш Къщата на инфлуенсърите Wink

# 2 054
  • София
  • Мнения: 1 716
Много ме е яд, че противната ШерминЪ остава, въпреки че само като я видя и превъртам директно. Много недомислен регламент.

В шоуто останаха само фалшиви скучни двойки и хич не ми се гледат как стоят увити в одеяла на диваните и се наливат.

Тъкмо мислех, че ще се раздвижи предаването с близнаците и ги разкараха. Те неуспяха да блеснат с нищо. Но пък ни оставиха беззъбия Йовица.
И селяндура Валентин аут, а такава излагация не се вижда всеки ден.
И Емили аут. Язък за прането. Очаквах да развият любовния триъгълник с КрасимирЪ. Явно Киара ще и изземе ролята. Пожелавам и успех и дано разкара дубайската злобарка.

Общи условия

Активация на акаунт